Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko - czy kupując Bf4 w wersji preorderowej dostaliście oddzielny kod na chińską nawałnicę? Ja dostałem tylko na ten pakiet bojowy (slim jim silver battlepack).

U mnie sytuacja z dlc teraz wygląda tak: http://scr.hu/0mdx/gd7dx jak chcę przejść dalej to wyrzuca mnie do psstore i każe zapłacić...

U mnie jest tak samo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kod Z Chińskiej Nawałnicy nie działa dla ps4, no to DICE ładnie nas wydymało, ja już swój wpisałem, i co teraz  mam kupić drugi raz to samo, tylko, że dla ps4, przecież to absurd, to tak jakbym musiał kupić 2 premiumy. Czekałem na ten dodatek, bo wyczuwałem w nim klimaty genialnego Vietnamu z BC2 a tu takie zderzenie z rzeczywistością :/ Wnerwiają mnie już devsi i ich złodziejskie praktyki, to przekracza granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokójcie sie z tym narzekaniem bo to na pewno jakiś błąd z ich strony. Dostaniecie to swoje DLC...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem z typem z chatu  Ea i powiedzial mi,ze tego za DLC za free nie dostane.

Powiedzialem mu,ze upgrejdowalem wersje ps3 na ps4 bal bla,on na to,ze tylko wersja DIGITAL ma za free.

W sumie w tych i czatach to takie nie oagary pracuja,ze masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wylicytowalem kod do china rising na ebay za 6€ i zadowolony, beztrosko sobie tu zagladam a tu takie cyrki sie dzieja...wtf? zalaczam fotke ktora sprzedawca zamiescil w ofercie. Zakladam ze jesli PS4 widnieje na froncie to wszystko powinno byc ok?

$_57.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ściągam 'China Rising' kod miałem z BF4 na PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem zagraniczne fora i wygląda na to, że możemy zapomnieć o darmowej Chińskiej Nawałnicy. Mowa tutaj o osobach, które kupiły BF4 na PS3 z dodatkiem i potem dokonały upgrade'u. Dodatek NIE PRZECHODZI na PS4. Darmowo otrzymują go tylko Ci, którzy kupili BF4 z dodatkiem w wersji na PS4 oraz Ci, którzy mają edycję Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem zagraniczne fora i wygląda na to, że możemy zapomnieć o darmowej Chińskiej Nawałnicy. Mowa tutaj o osobach, które kupiły BF4 na PS3 z dodatkiem i potem dokonały upgrade'u. Dodatek NIE PRZECHODZI na PS4. Darmowo otrzymują go tylko Ci, którzy kupili BF4 z dodatkiem w wersji na PS4 oraz Ci, którzy mają edycję Premium.

 

Dziwne, do dostałem zupełnie inną odpowiedź od EA (pisałem do oddziału UK i PL) - aktualnie sprawę wyjaśniają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem zagraniczne fora i wygląda na to, że możemy zapomnieć o darmowej Chińskiej Nawałnicy. Mowa tutaj o osobach, które kupiły BF4 na PS3 z dodatkiem i potem dokonały upgrade'u. Dodatek NIE PRZECHODZI na PS4. Darmowo otrzymują go tylko Ci, którzy kupili BF4 z dodatkiem w wersji na PS4 oraz Ci, którzy mają edycję Premium.

tez przegladalem, zmien sobie jezyk z PL na ENG w battlelogu, to znajdziesz temat w którym ludzie piszą ze zgłaszali tą sprawę do supportu EA i ci niby dawali nowe kody.

 

teraz chyba coś grzebią przy store, bo chciałem sprawdzić czy coś sie naprawiło, to przy CR nie miałem już możliwości wrzucenia do koszyka, a teraz store sie nie otwiera :(

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie jak mozna sie zalogowac manualnie do EA Online? nie moge grac w multi :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się loguje do PSN oraz raz można a za chwilę już nie.Ewidentnie coś robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś problemy z upgradem BF4 z PS3 do PS4? Czy lepiej sprzedać edycje ze starej konsoli i zakupić normalną pod PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, do dostałem zupełnie inną odpowiedź od EA (pisałem do oddziału UK i PL) - aktualnie sprawę wyjaśniają ;)

Ja też napisałem, ale jeszcze nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

 

tez przegladalem, zmien sobie jezyk z PL na ENG w battlelogu, to znajdziesz temat w którym ludzie piszą ze zgłaszali tą sprawę do supportu EA i ci niby dawali nowe kody.

 

teraz chyba coś grzebią przy store, bo chciałem sprawdzić czy coś sie naprawiło, to przy CR nie miałem już możliwości wrzucenia do koszyka, a teraz store sie nie otwiera :sad:

No tak, dawali nowe kody - tylko, że dotyczyło to tych, którzy zakupili wersję cyfrową. Nie znalazłem tematu, w którym ktoś napisał, że dostał nowy kod w związku z przeniesieniem gry z PS3 na PS4.

 

Mam nadzieję, że się mylę w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś problemy z upgradem BF4 z PS3 do PS4? Czy lepiej sprzedać edycje ze starej konsoli i zakupić normalną pod PS4?

nie ma problemow.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemow.

Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie problemy z wyszukiwaniem serwerów.Mam zaznaczone wszystko co potrzeba a dostaje info że nie znaleziono serwerów.WTF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie było informacji, że kupując za 39zł BF4 na PS4 rezygnujemy z dodatku.

W chwili zakupu BF4 na PS3 była informacja o darmowym dodatku.

Jakiego EA ma maila ? Na stronie nie mogę odszukać a telefonicznie tez się nieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 zadziałała możliwość z wyborem wersji do DLC , teraz zobaczę czy da się na PS4 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłyby żen roku. Na opakowaniu BF4, które kupowałem jak byk było napisane, ze za dodatkową opłatą mogę upgrejdować z PS3 na PS4. Zapłaciłem. Kupując preorder prefinansowałem ich i za to dali mi gówniany battlepack oraz możliwość darmowego DLC do gry. I co ? teraz każą mi za to płacić ? 

To nie dosyć, że jestesmy betetesterami niedopracowanej gry, nie dosyc ze kolejny patch tylko bardziej zrypał grę, nie dosyć że nie mogę użyć headseta Sony do sprzętu Sony bo nie jest kompatybilny, nie dosyć że wszędzie reklamowana fantastyczna konsola jest niedostępna w sklepach bo to zbyt trudno nie dosyć że konsola weszła z trzema grami na krzyż nie dosyć że wprowadzili dodatkową odpłatność za Plusa  - to jeszcze taki żen ?

Jak to sie okaże prawdą to sprzedaję to w pizdziu, a na pewno za pół roku zastanowię się czy znowu kupić PS4 czy nie XOne za dużo niższą cenę, z dopracowaną grą, akcesoriami, które działają tak jak mają działać, sensownym wyborem gier.

Edytowane przez sethcracow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobicie nie liczyłem na to nigdy, że kod na dlc z ps3 będzie działał na PS4, ba w czasach płatnych dlc, multi,  mikropłatności i innych pierdół byłoby to nielogiczne. Spojrzałem na tą karteczkę z kodem Chińska Nawałnica(NIE TEJ z upgradem ps3 na ps4 bo dostałem dwie różne) i jest tam tylko logo ps3 o ps4 nie ma nigdzie mowy. Wychodzi na to, że rozsądniej było kupić premium(jak jeszcze twierdzicie tutaj, że przechodzi pomiędzy platformami to wogóle bomba) i mieć problem z bani. Bf4 na ps3- 199zł+39zł upgrade+63 dlc i wychodzą +/- 3 bomby, a to dopiero pierwszy dodatek, no średnio.

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nielogiczne jest sprzedawanie gry wraz z dodatkiem i równoczesne zachęcanie do upgrade'u z wersji PS3 na PS4 już na samej okładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dostałem widocznie inną gre i inne pudełko- żadnej informacji o upgradzie na okładce nie mam, w środku były osobne dwie karteczki: jedna osobna na upgrade ps3-ps4 i druga osobna na china risining bez żadnej rzeczowej informacji o upgradzie dodatku  z ps3 na ps4, także nic sobie w tej kwesti nie dopowiadałem, że będzie za friko.

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to nielogiczne to powinienem dostać to DLC na PS3 a tam rownież chcą pieniądze !

Edytowane przez zwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×