Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego tak wszysvy nagle rzucili sie na ta promocje. W internecie mozna kupic wersje z DLC za niecale 150 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/Moze ktos mnie oswieci przechodze misje baku i pisze komunikat pobrano 31 procent a na kampani pisze 100 % i powtarza mi misje 1 wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/Moze ktos mnie oswieci przechodze misje baku i pisze komunikat pobrano 31 procent a na kampani pisze 100 % i powtarza mi misje 1 wtf?

jest napisane. Tez tak mialem, w menu zle pokazywalo, poczekaj jeszcze troche a jak nie sciagnie to wywal wszystko i jeszcze raz sciagnij.

Edytowane przez YouTookMyCookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem PS4.Gram od paru godzin i zero zwiech itp.Tylko że grałem podbój 64 to strasznie przycinało.Ogółem palce lizać.Grałem w bf3 sporo ale teraz to jest inny wymiar.Zabrakło mi słów.

Jak coś dodawać do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj trochę ja 3dni temu też byłem zachwycony.Dzisiaj chciałbym znaleźć kogoś z DICE na serwie i sprzedać mu kose i t-bag'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie licząc zwiech to mnie najbardziej irytuje to sterowanie a w szczególności używanie trigerrów o ile w padzie X360 ich wybór wydaje się naturalny tak tutaj denerwuje mnie strzelane palcami środkowymi, bo niestety trzymanie wskazujących na L2/R2 jest strasznie niewygodne w DS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawet te zwiechy nie denerwują tak jak niedorobiony kod sieciowy,który posiada tyle błędów że przebija wszystkie pozostałe dziedziny z którymi ta gra ma problem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić jeżeli po zakupie gry - na początku listopada wpisałem kod na chińską nawałnicę?

Bo teraz jest już dostępny ten dodatek i nie mogę go ściągnać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli wpisany kod ma udostępnić DLC to nie przed 18.12 jest napisane w sklepie.Teraz tylko Premium może pobrać China Rising.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz mowa o dlc to ja mam pytanie.

Posiadam BF4 nie upgrade z ps3.

Czy mogę kopic dodatek na allegro Chińska Nawałnica do PS3 i normalnie wbić go w PS4 i będzie działał?

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie też bym się chętnie dowiedział jak jest z tym DLC i kodem z PS3.Mam jeszcze jedno pytanie,czy już jest jakieś info o następnej aktualizacji BF4 na PS4?Czy wgl będzie jakiś patch w najbliższym miesiącu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak polecacie nabić te 20.000 w misji Singapur? Kurde staram się jak mogę i dobijam góra do 17.000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak polecacie nabić te 20.000 w misji Singapur? Kurde staram się jak mogę i dobijam góra do 17.000

Multikille przyjacielu multikille :) i headshoty nie daj swojej druzynie zbyt duzo zabijac bo tracisz na tym sporo pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko napisać, że mam upgrade z  Ps3 i kod na nawałnice wpisałem z wersji na Ps3 w Ps4 i mi przyjęło jako dodatek do Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak polecacie nabić te 20.000 w misji Singapur? Kurde staram się jak mogę i dobijam góra do 17.000

granaty,rakiety i wszystko co wybucha,za 3 razem mi sie udało:)na końcu misi w hangarze strzelaj granatnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko napisać, że mam upgrade z  Ps3 i kod na nawałnice wpisałem z wersji na Ps3 w Ps4 i mi przyjęło jako dodatek do Ps4.

To wiadomo ze przejdzie ale co z osoba która upgrade nie robiła i chce przywalić dodatek.

Raczej tego nie sprawdzimy bo nikt ze sprzedających nie zgodzi sie na użyczenie kodu w celu sprawdzenia haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprawdzić w której misji nie mam wypełnionych zadań? Historia wygląda tak, że przeszedłem singla na trudnym i praktycznie od razu wywaliło mi save. Odpaliłem jeszcze raz od nowa na łatwym by dociągnąć trofea i trofea z singla mam praktycznie wszystkie oprócz tego za odblokowanie wszystkich zadań i broni. Więc przechodząc drugi raz w jakiejś musiałem nie zmaksować i jak to sprawdzić?

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zgłaszać błędy w grze ?

Problem dotyczy SA-18 Igla. Wymaga ona stałego namierzania celu, lecz gdy wystrzelimy ostatni pocisk, automatycznie zmienia na inna broń co uniemożliwia dalsze namierzanie celu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest miodna ale co chwile jakieś błędy wyskakują, nie wczytuje mapek, wywala do MENU...eh a tak się miło gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zgłaszać błędy w grze ?

wiesz co , oni chyba mają o tym wszystkim sporą wiedzę , tylko że totalnie tego nie ogarniają , sprawa ich przerosła:

http://www.pssite.com/news-30016-wedlug_bylego_pracownika_dice__problemy_z_battlefield_4_przerastaja_studio.html

btw, teraz już wiadomo dlaczego kilka dni temu pojawiła się informacja że następnego bf'a będzie robił kto inny. tyle tylko że EA powinno się zastanowić aby może w końcu nie gonić tabelek z wynikami(zyskami) i nie wypuszczać gier na siłę, tylko zrobić coś raz a dobrze . wtedy zyski zapewne przyjdą same.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update  615MB do sciągnięcia :) Ciekawe czy/co naprawią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×