Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się raz pojawiły. Tak to nawet nie wiedziałem ze cos takiego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie wszyscy moi znajomi mają ikonke utraty pakietow. Ale same lagi najwieksze sa na sztormie, mekong,kurort. Natomiast niespotkałem się z tym zjawiskiem na mapie wroga transmisja gra mi sie na tej mapie jak najbardziej stabilnie. A rotacja map jest z tego samego servera. Np. Gram transmisje jest ok po niej sztorm i juz sie zaczyna lagowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było gamoniowi ładnie odpisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.speedtest.net/my-result/i/799631540

To mój net i mam te kwadraciki bardzo często, nawet jak w teście połączenia w grze mam info, że nie tracę pakietów.

Co do pojebów wchodzących na serwery z innego regionu to ostatnio napisałem wiadomość do kolesia ze Stanów żeby grał u siebie bo laguje i się go zabić nie da to mi odpisał żebym nie płakał.

Gram glownie dominacje czasem podboje i do tej pory raz spotkalem sie z ikonka utraty pakietow takze nie wiem od czego to zalezy. mam 200h+ za soba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany, na pewno nie raz się spotkałeś z tą ikonką. W każdym filmiku Twojego autorstwa występuje ten złowieszczy znaczek:D Chyba nie wiesz o co kaman z tymi kwadracikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegralem ponad 100h w multi, lagi w pojazdach mialem moze 10 razy na mapach kurort i zapora. Jeden raz mi sie zdarzylo miec lagi idac pieszo :D. Nie wiem chyba mam takie szczescie, ale ja w multi wiekszych problemow nie mam, tylko czesto gine :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja niewiem jakie wy macie te łacza internetowe

Wiekszosc ma dobre ''łącza'' .Gra poprostu  laguje na 64 typa ,raz wiecej raz mniej . Wiekszosc moich znajomych jest rozsiana po EU i kazdy ma innego dostawce i kazdy ma lagi czasami.... poprostu Ty ich nie widzisz lub nie wiesz co to lag :P

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany, na pewno nie raz się spotkałeś z tą ikonką. W każdym filmiku Twojego autorstwa występuje ten złowieszczy znaczek:D Chyba nie wiesz o co kaman z tymi kwadracikami.

Ty faktycznie :D nie widzialem tego goowna... Bullshit!! BF4 ssie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zaciekawią znajome zdjęcia :)

 

41443259329369663174.jpg

68479704209676512356.jpg

To pierwsze przypomina giełdę w Słomczynie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do Battlefielda, patrzę 27f2d45e1b97.png a za dwa dni już trzeci dodatek będzie do pobrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kilka pytań, posiadam BF-a zwykłego:

 

1. Jaką klasą warto grać na początku, żeby odblokować lepsze bronie? Czy to nie ma znaczenia (obecnie 2 stopnień).

2. Warto kupować premium?

3. Pytanie retoryczne, dlaczego ciągle zabijają mnie przez ściany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj premium dopiero jak ta gra w koncu bedzie grywalna bo narazie gra sie okropnie. Nie ma najlepszej klasy bo kazda klasa moze uzywac pdw, karabinkow,broni szturmowych czy snajperek ja gram technikem od zawsze bo lepiej czuje sie jak mam przy sobie rpg :) A zabijaja przez sciany dlatego ze sa bugi straszne a o lagach szkoda gadac. Wczoraj miałem takie lagi ze gre wylaczylem. Ja mam tez zamiar kupic premium ale dopiero jak usuna wszystkie problemy bo narazie ta gra strasznie ssie po całej linni pzdr 

 

Aha musisz zdecydowac czym sie lepiej dla ciebie strzela karabiny szturmowe, karabinki, lkmy czy snajpy ja karabinki i rpg uzywam :)

Grales w bf3?

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf nie jest zwykły, on jest niezwykły ;)

1 Na początek medyk.

2 Ograj podstawkę, jak ci się spodoba bierz premkę

3 Na tym polega jego niezwykłość ;) to lagiiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grales w bf3?

 

Grałem w bf3. Głównie medykiem i wsparciem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Whizzer

Zanim odpowiem, pytanie: Jaka jest różnica między BFem zwykłym a niezwykłym?

Ad1. Wszystko zależy od mapy, trybu gry i jakie klasy mają goście z twojego teamu. Musisz pokombinować.

Ad2. Przy obecnym stanie technicznym, moim zdaniem, nie warto.

Ad3. Odpowiedź na to pytanie zależy od punktu widzenia:

- wersja 1 - BF4 to zabudowany babol i problem z killcamem to jeden z takich baboli

- wersja 2- BF4 to zaawansowany technologicznie kawał kodu, tak zaawansowany że nawet nie potrafią tego ogarnąć. Taki "okres przejściowy w drodze do komunizmu pełny błędów i wypaczeń" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak wchodzę w edycję żołnierza to tam tych opcji naje*ane, że głowa mała jak się odblokuje. Aż nie wiadomo co wybrać.

Zwykle gram dominację albo TDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news-31871-wyciekly_nazwy_map_i_daty_premier_kolejnych_dodatkow_do_battlefield_4.html

nie wiem czy ktoś wklejał, bo łykiend miałem trochę zwariowany i nie byłem z wpisami na bieżąco. pytanie jednak czy graczy bardziej ciekawą daty nowych dlc czy kolejnych patchy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu stary, podobno ten bug trafia jednego na milion , masz "farta" :sad:

a tak na poważnie , to ten problem mają chyba wszyscy. jedyne rozwiązanie to :

przejść grę na raz

zapisywać sejwy na pendrajwie

grać offlajn

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy żołnierze,

 

jak kupiłem przedpremierową  elektroniczną wersję z dodatkiem Chińska Nawałnica na PS3 i dopłaciłem do PS4 to powinienem mieć ten dodatek na PS4 ?

Specjalnym fanem tego dodatku na PS3 nie byłem ale przecież na PS4 to zupełnie inna gra :)  i warto było by mieć ten dodatek........

 

I jeszcze jedno

 

       PO CO gamonie zmienili to strzelanie na R2 ?

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×