Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak odpowiem. Wedlug mnie bezsensowne jest narzekanie na te gre od mniej wiecej 100 stron, w dodatku przez stale grono, ktorego czlonkowie chyba nie moga przezyc nawet jednego dnia bez wylewania swoich frustracji i zalu. Nie podoba Ci sie gra? Zalujesz ze ja kupiles? Uwazasz ze tworcy sie nie popisali? W porzadku, oczywiscie mozesz wyrazic swoja opinie, ale powtarzanie tego samego od czterech miesiecy???

Malo tego, szanowne gremium malkontentow w przerwach miedzy foeumowymi elaboratami co robi? Otoz zagrywa sie w... Battlefield 4.

Pozwolisz tez, ze i ja zadam Ci pytanie, choc absolutnie nie z gatunku retorycznych. Dlaczego mialbym nie wyrazac swojego zdania i nie prosic o dotrzymanie danego slowa?

Edytowane przez eldrezzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego graja w bf4 . Szukaja kolejnych błędów w grze i zglaszaja je do dice :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuro, Valchall-przesiadajcie sie na KZ tudziez nie wracajcie do BF. Dwoch malkontentow i nudziarzy na forum mniej.

Mam nadzieje, ze bedziecie bardziej slowni niz Cinkibolek.

Ty na pewno będziesz mi mówił co mam robić lol Nie pasują Ci moje cz Valchalla posty nie czytaj.Koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty na pewno bedziesz mi mowil czy koniec kropka;)

A tak powaznie, potrenuj czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie mowie Ci co masz robic, a jedynie prosze bys byl konsekwentny w swoich manifestacjach. Ze posluze sie parafraza klasyka - Nie pasuje Ci BF, nie graj:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie , nie odpisywałem ci na wcześniejszy post bo nie mam ochoty na spam. ale widzę że idzie szansa na to czego nie lubię jeszcze bardziej od marudzenia. to niekończący się offtop jednostek które uważają że wszystko wiedzą lepiej.

jeśli masz trochę wyobraźni to zastanów się czy warto. każda personalna wycieczka na ogół na polskim forum kończy się pyskówką. co jest jeszcze gorszym zjawiskiem niż hejty w temacie gry(z nich, tych hejtów, czasem można dowiedzieć się czegoś ciekawego odnośnie bf'a)

przeszkadza ci marudzenie? a spójrz co twoje bezsensowne posty wniosły do rozmowy. więc proponuję oddanie się temu co lubimy robić najbardziej, czyli graniu.

ps. pozdrów godzillę

ps2.

aby nie było offtopu zapytam, czy w wersji na ps4 też wczoraj były problemy z serwerami? mi na ps3 wczoraj cały dzień działy się cyrki. latanie czy jeżdżenie czołgami było totalnie nie możliwe. pojazdy skakały jak kangury i wyglądało to tak jakbym miał 3kl na sek. w piechocie było normalnie. wtf?

net na pewno działał bezproblemowo bo inne gry w multi nie robiły problemów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea internetowych forow jest wolnosc wypowiedzi, oczywiscie w granicach kultury i tzw. netykiety. Dlatego tez twoje odczucia i preferencje odnosnie tego co lubisz, a za czym nie przepadasz nie stanowia dla mnie zadnego wyznacznika.

 

Tym razem wrecz zacytuje klasyka: Ty na pewno będziesz mi mówił co mam robić lol Nie pasują Ci moje posty nie czytaj.Koniec tematu.  :biggrin:  :whistling: 

 

Twoje post scriptum mailo byc smieszne czy zwyczajnie prostackie? Coz, ja jak najbardziej mam mozliwosc `pozdrowienia Godzilli`, czego tobie raczej nie wroze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Untitled.gif

*

*-made in TomoKorporejszyn

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, ja jak najbardziej mam mozliwosc `pozdrowienia Godzilli`, czego tobie raczej nie wroze.

 

że samo przebywanie w Japonii to już jest takie osiągnięcie że patrzysz na niego z góry i wróżysz po jego postach czy będzie mu dane kiedykolwiek tam zawitać?

 

wyjaśnij bo nie wiem jak rozumieć ten "ukąśliwy" tekst...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, moj post byl odniesieniem sie do post scriptum wczesniejszej wypowiedzi Uzytkowika okoni. Jesli ktos uzywa dosc prostackich tekstow, nie pozostaje dluzny. No chyba, ze mial to byc zart. Wtedy jak najbardziej posypie glowe popiolem i przeprosze.

Oczywiscie, nie jest to zadne osiagniecie czy jakakolwiek maira `wartosci`, lecz fakt faktem ze niewielu Polakow ma okazje kiedykolwiek tu przyjechac.

Edytowane przez eldrezzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to p.s. w ogóle nie było ukąśliwe a nawet bym powiedział że lekko łagodzące posta na koniec. bo co tu ukąśliwego. no ale to moja interpretacja. koniec offtopu. wracamy do narzekania na BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten bf laguje i sie przycina :/ tez tak macie?

@cwir nie mogłem się powstrzymać :p

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejać filmiku nie będę (pewnie sami znajdziecie), ale nasz forumowy kolega @yoshi właśnie wrócił z IEM Katowice2014 i tam miał możliwość zamienienia kilku zdań z jakimś bolkiem z EA. Ogólnie oni sami nie wiedzą o co kaman, patrzą i się dziwią , dziwią i się patrzą. To trudne sprawy sprawić aby killcam wrócił do wyświetlania jak sprzed pacza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejać filmiku nie będę (pewnie sami znajdziecie), ale nasz forumowy kolega @yoshi właśnie wrócił z IEM Katowice2014 i tam miał możliwość zamienienia kilku zdań z jakimś bolkiem z EA. Ogólnie oni sami nie wiedzą o co kaman, patrzą i się dziwią , dziwią i się patrzą. To trudne sprawy sprawić aby killcam wrócił do wyświetlania jak sprzed pacza ;)

Stary,ale gdyby wszystko naprawili to nikt by nie rozmawiał o BF,a tak temat rzeka--człowiek gra i narzeka :biggrin:.

Co do twojego pytania o wczorajsze lagowanie serwerów--miałem dokładnie to samo-nie dało się jeździć żadnym pojazdem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okn nie narzekaj tylko graj;) Robili grę którą spartolili i teraz nie wiedzą jak to naprawić ;) To podobnie jak nasi politycy :D

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pare rundek zagralem i imo nie lagowalo. Ale moze to byc efekt ze pare dni nie gralem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem sztorm to straesznie szarpało. Myślalem ze to moj net...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dni nie mam lagów! Wow, naturalnie tylko na serwerach EU. Jak dołączam czasami do ziomków to się dziwie im dlaczego grają na innych serwerach niż europa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dni nie mam lagów! Wow, naturalnie tylko na serwerach EU. Jak dołączam czasami do ziomków to się dziwie im dlaczego grają na innych serwerach niż europa.

tez mam takie Wrażenie. A graja na innych regionach zeby innym lagować :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagow faktycznie nie ma od kilku dni,ale nadal rzuca sie w oczy utrata pakietów,która rownież doprowadza czasem do dziwnych sytuacji co nie zmienia faktu ze jest poprawa.

Edit.Jezeli chodzi o region to ja bym na miejscu DICE zrobił blokadę regionalną tzn.Jestes z Europy grasz w Europie itd. Wiem był by płacz ze strony lagerow,no ale cóż.Zdaje sobie sprawę ze to tylko jedno z wielu życzeń,które sie nigdy nie spełnia.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm u mnie jak i ziomków, z którymi gram brak jakiejkolwiek poprawy jeśli chodzi o lagi. Mekong i Kurort wciąż niegrywalny (wybieramy europejskie serwery)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm u mnie jak i ziomków, z którymi gram brak jakiejkolwiek poprawy jeśli chodzi o lagi. Mekong i Kurort wciąż niegrywalny (wybieramy europejskie serwery)

Mekong u mnie też grywalny tylko na Szturmie a Kurort ok, dopóki nie chcę polatać w jetach. Dlatego omijam Podbój szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy mi sie wydaje ale np. Jak ogladam streama z amerykanskich serwerów to kolesie niemaja takich jaj z lagami jak u nas na europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy mi sie wydaje ale np. Jak ogladam streama z amerykanskich serwerów to kolesie niemaja takich jaj z lagami jak u nas na europie.

wbrew pozorom wiele czynnikow sklada sie na jakosc multi. Poczawszy od szybkosci/jakosci lacza, jego stabilnosci, idac przez ustawienia sieci a konczac na wyborze trybu/servera z mozliwie malym pingiem. Jesli np. komus pojawiaja sie ikonki utraty pakietow w rogu ekranu to prawdopodobnie problem lezy po jego str. Czasem ogladam streamy lub sie do nich dolaczalem i nie zaobserwowalem roznic.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie znam człowieka któremu się przez przynajmniej 70% gry nie wyświetlają te "kwadraciki" symbolizujące utratę pakietów.Kiedyś przed premierą Battlefield 4 wszedłem na forum na bl'u w dział PS4...jakieś koleś napisał że trzeba mieć internet 64GB :D może zbyt pochopnie go wyśmiałem :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.speedtest.net/my-result/i/799631540

To mój net i mam te kwadraciki bardzo często, nawet jak w teście połączenia w grze mam info, że nie tracę pakietów.

Co do pojebów wchodzących na serwery z innego regionu to ostatnio napisałem wiadomość do kolesia ze Stanów żeby grał u siebie bo laguje i się go zabić nie da to mi odpisał żebym nie płakał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×