Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

najedź na profil żołnierza, potem kliknij "pokaż wszystkich znajomych" i tam , obok każdego znajomego będziesz miał X (kasuj)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najedź na profil żołnierza, potem kliknij "pokaż wszystkich znajomych" i tam , obok każdego znajomego będziesz miał X (kasuj)

Wielkie dzięki,człowiek się uczy przez całe życie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PLasgoogle możesz zrobić poradnik do Ace 21 ? :D zawsze mam problem z dodatkami do nowych broni :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajna broń,mały odrzut,ja używam uchwytu pochylonego,hamulec wylotowy i celownik hd33.dla mnie ok ale jeden woli córkę a drugi teściową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już zamówienie na AUG,ale ACE 21 tez sie zajme.Aktualnie robię poradnik o AKU-12.Dzisiaj praktycznie zero lagow na dużym podboju...hhmm nawet mekong taki nawet grywalny,czy tez zauważył ktoś dzisiaj znacząca poprawę w tej kwestii?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! Ja musze przyznac ze dzisiaj tez miałem zero problemow. Dołączałem "na szybko" i na żadnym serwerze nie było problemów. Ale jak będzie, czas pokaże;)

Mam już zamówienie na AUG(...)

Chętnie zobaczę co proponujesz bo spodobała mi się ta broń. Jest bardzo celna i skuteczna przy odrobinie wprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry-online to zadna wyrocznia, ale http://www.gry-online.pl/daty-premier-gier.asp?CZA=2, wg nich 15.04 dla wszystkich, to daje 2.04 (sroda), dla premium,...

Choć w sumie sprawdzone przecieki (odnosnie dodatkow do bf3) pojawialy sie u niemcow http://www.battlefield-inside.de/2014/03/battlefield-4-naval-strike-trailer-veroeffentlicht-und-releasedatum-bekannt/ u nich 25.03 dla premium (tylko ze to wtorek, a to nie dzien normalnych aktualizacji pss)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony się cieszę bo wreszcie nadchodzi DLC dla mnie. Urban warfare. A z drugiej. RIOT SHIELD! Yolomacswag O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się chyba na dobre wyleczyłem z serii battlefield. Może jeszcze zaproponują skafandry a'la predator?

Kurna , czy producenci tej gry nie widzą na czym polega jej sukces? Chcę grać wojnę totalną, może ona być na pustyni, w puszczy, na ulicach, w portach, gdziekolwiek. Ale żeby była realna, bez żadnych dupnych "ulepszaczy" promujących noobów. ehhhhhhhhhhhhh....

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna , czy producenci tej gry nie widzą na czym polega jej sukces?

oni już nic nie widzą :)

 

money_blind.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można teraz śmiało powiedzieć, że ten Battlefield wrócił na tarczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.

no trochę dice rozumiem. próbują wciskać elementy które zastosowała konkurencja w swoich produktach. ale czy to czasem nie jest na siłę? wyjdzie im to bokiem. ale może o to im chodzi. chcą zmienić target.po co im ciągle jęczący skostniali fanatycy , jak można mieć setki, tysiące niedzielnych randomów którzy będą moczyli nogawki po każdym info nt podwójnego expa co weekend.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno im to wyjdzie bokiem. Moga byc pewni ze nastepnej czesci nie kupie w ciemno.

Takich osob jak ja będzie pewnie xxxxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bf4 sprzedał się 2x słabiej od trójki.Ea zbytnio chyba się nie pochwalilo.Druga sprawa jest taka,ze DICE już nawet nie udaje,ze chcę zrobić grę dla fanów coda.Dodaje jakieś bzdury,które trudno zbalansowac.Ostatnia sprawa są dlc,już nie mówię,ze są chujowe i bez pomysłu,ale dodawanie broni za pieniądze.Ktoś nie może grać daną pukawka bo nie ma dlc.To jest kurwa skandal.Zapłaciłeś za grę i EA odpierdzela cyrk jak w grach pay to win.Żeby zdechli.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony się cieszę bo wreszcie nadchodzi DLC dla mnie. Urban warfare. A z drugiej. RIOT SHIELD! Yolomacswag O_o

A tak przy okazji...,koleś kręci wieżyczką z żenującą szybkością...fujjj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mycha , film z pc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te tarcze będą też chroniły przed granatnikami, już widzę te pielgrzymki z tarczą na Metro i Szafce, zwłaszcza tej drugiej gdzie czouk pointy są dużo węższe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa będą się ustawiać w żółwia jak rzymianie :D

 

turtle-fact-testudo.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tylu się nie przecisną bo drzwi tylko 2x1,5 metra.

1274878701_by_jackson93_600.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podsunąłeś mi pomysł na kolejne ulepszenia w nowym dlc. Magiczny napój Galów i sok z Gumijagód :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podsunąłeś mi pomysł na kolejne ulepszenia w nowym dlc. Magiczny napój Galów i sok z Gumijagód :biggrin:

 

tylko dla posiadaczy Premium  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×