Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie lagi nadal są,ale np. U mnie wypada to bardzo różnie,raz gra sie dobrze a rundę pózniej jest porażka totalna.To też zależy czy biegasz/jeździsz/pływasz czy może latasz.W pojazdach latających lagi są najczęściej i najbardziej odczuwalne.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem ludzie na YT odblokowuja te nowe bronie jak nie ma jeszcze dodatku Naval Strike?

 

Na PC tylko można odblokować te bronie wcześniej. Niestety my konsolowcy musimy czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili juz te savy? Chcialbym sie wziac za robienie platyny, ale na raz nie dam rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli kampania nadal niegrywalna? jak to się dokładnie odbywa - gram gram, kończę grę i następnym razem sejwy są uszkodzone i trzeba od nowa? zawsze się tak dzieje czy często?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesto, slyszalem ze jak nie grasz przez multi,male tylko kampanie to nic sie nie dzieje. Gra ma "tylko" pol roku, mkze jeszcze to naprawia. Mozna te savy jakis napena rzucac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jednym podejsciem można cala przejsc. Jednak jak chcesz to zrobić w kilku podejsciach to ryzykujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powinna być tylko wydawana jako multi. Przecież zielony gracz zobaczy ocenę w recenzji typu 8.0 i kupi grę w którą grać się nie da. Nie każdy lubi i potrafi grać w multi.

 

Wiecie co jest z hc. Ostatnio miałem parę razy sytuację że miałem asysty typu 98 lub 99pkt. Przecież "życia' na hc jest 90%, przynajmniej tak  było w bc3. Zauważyłem to ostatnio jak strzelałem snajperką i to na niezbyt duże odległości. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak idiotyczne, ze aż nie chce sie tego tlumaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest 60 a nie 90 i nie będę się kłócił bo nie gram HC, ale mniejsza o to bo punkty w asystach to są procenty. A dostanie 99% z 60 jest jak najbardziej możliwe. Także nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli kampania nadal niegrywalna? jak to się dokładnie odbywa - gram gram, kończę grę i następnym razem sejwy są uszkodzone i trzeba od nowa? zawsze się tak dzieje czy często?

Po dwukrotnej utracie save'ow w kampani, trzecie podejście polegało na każdorazowym zgrywaniu danych na pendrive'a po ukończeniu misji bądź gdy przerywałem gre. Tylko takim sposobem mozna przejść kampanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem na 4 razy bez problemów z savem. Ale UWAGA! konsola nie podłączona do neta ani razu w trakcie grania. Akurat się przeprowadzam i neta będę miał dopiero od 01.04 więc z nudów pykło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie grę ukończyłem już dawno, ale jakieś dwa patche temu problem znikł. Do tej pory mam tego save game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdobyłem w kampanii to co chciałem i więcej jej nie tykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od kampanii, przecież nie dlugo kolejny dlc wychodzi ... :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z dzisiejszymi zawirowaniami w PSN straciłem dostęp do swojego Battlefield'a 4 na Playstation 4(wersja cyfrowa za 40zl z płyta z PS3).Wyskakuje powiadomienie "Trwa konserwacja sieci Sony Entertainment Network" dodam że w czasie gry w BF4 wyskoczyło coś tego typu "Licencja na aplikacje Battlefield 4 nie moze zostać zweryfikowana,aplikacja zostanie wyłączona w czasie 15 minut".Dzisiaj już sobie nie program :( Dla pewności zrobiłem test połączenia internetowego wszędzie był sukces...z wyjątkiem połączenia z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze podobno miało nie być problemów jeżeli zalogowalismy się odpowiednio wcześnie.Niech się SONY nauczy że ludzie płaca te abonamenty i ich obowiązkiem jest prowadzić usługę w taki sposób żeby wszystko bylo jak nalezy.Dlatego śmieje sie z ludzi którzy twierdza że "cyfrowa dystrybucja" jest zdecydowanie lepsza i powinna dominować.Taaa..i pewnego dnia znów będzie konserwacja albo "atak na infrastrukturę sieciowa"

Już wiecej nie kupię wersji cyfrowej,to był błąd no ale co człowiek uczy sie na błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku bf4 z ps3 wychodzilo taniej. A ogólnie w cyfrowej dystrybucji jest drozej.

Gdzie tu logika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze podobno miało nie być problemów jeżeli zalogowalismy się odpowiednio wcześnie.

Niestety - za wyjątkiem pewnych usług sieciowych i Store, które nie działają wszystkim. Widać jakiś swoisty DRM w wersjach cyfrowych jest z nimi powiązany i klops.  Szkoda tylko że jeszcze niedawno niektórzy się oburzali, jak stwierdziłem że te konserwacje PSN (zdarzające się srednio raz na miesiąc) są przegięciem, zwłaszcza na PS4, gdzie podobno cała infrastruktura miała być dopracowana do perfekcji, by ciągłych wspomnianych konserwacji unikać, albo je ograniczyć.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest, ja nie jęczę, zagram sobie jutro czy tam za tydzień.

Pomijając to, w zaakceptowanej przez was licencji czy tam warunkach używkowania Playstation 4 jest zapis że takie sytuacje jak Konserwacja sieci będą miały miejsce. Więc o co Wam biega, wróć... już wiem, najzwyczajniej jak zwykle marudzicie, bo inaczej to by wychodziło że kupiliście kota w worku a potem macie pretensje, a o to szanowne grono tutaj na pewno nie można posądzać.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolek a Ty nie miałeś już zniknąć z tego forum?

Umowa to jedno a drugie, że nie można używać opłaconych materiałów offline, ponieważ trwa konserwacja, więc nie wiem czy Ty masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem czy po prostu włazisz tu potrollować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest, ja nie jęczę, zagram sobie jutro czy tam za tydzień.

Pomijając to, w zaakceptowanej przez was licencji czy tam warunkach używkowania Playstation 4 jest zapis że takie sytuacje jak Konserwacja sieci będą miały miejsce. Więc o co Wam biega, wróć... już wiem, najzwyczajniej jak zwykle marudzicie, bo inaczej to by wychodziło że kupiliście kota w worku a potem macie pretensje, a o to szanowne grono tutaj na pewno nie można posądzać.

Cienki...,zastnów się,albo jak to pisałeś jakiś czas temu opuszczasz to forum,albo szanuj piszących tu ludzi,nie szukaj zaczepki.

Może zjedz Snickersa...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze podobno miało nie być problemów jeżeli zalogowalismy się odpowiednio wcześnie.Niech się SONY nauczy że ludzie płaca te abonamenty i ich obowiązkiem jest prowadzić usługę w taki sposób żeby wszystko bylo jak nalezy.Dlatego śmieje sie z ludzi którzy twierdza że "cyfrowa dystrybucja" jest zdecydowanie lepsza i powinna dominować.Taaa..i pewnego dnia znów będzie konserwacja albo "atak na infrastrukturę sieciowa"

Już wiecej nie kupię wersji cyfrowej,to był błąd no ale co człowiek uczy sie na błędach.

ostatnio tez klamali ze bedzie dzialac jak tam zalogowales sie choc raz  po jakiejs tam dacie . dziwne ze xbox live niema ''konserwacji'' , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×