Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie podsunąłeś mi pomysł na kolejne ulepszenia w nowym dlc. Magiczny napój Galów i sok z Gumijagód :biggrin:

Przeca już jest Magiczny Eliksir. Jak weźmiesz perki z bieganiem to zasuwasz jak Asterix, a jak Ci się łódka za bardzo wbije w plaże to używając siły Obelixa możesz wepchnąć ją nożem do wody!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie czy angielska wersja gry będzie w języku polskim( sprawdzałem na niemieckiej i pl jest)

I czy będzie działać premium lub dlc kupione w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak śmieje z tego "wpychania łódki", ale jak pierwszy raz przeczytałem, że zaimplementowali SYSTEM wpychania łodzi z powrotem do wody, to przed oczami "dodali animację popychania" wow, so awesome. A potem się okazało to co się okazało. A wracam do tego bo pisze ten koleś z Dice, że nie dodali możliwości strzelania zza tarczy bo nie dali rady ogarnąć animacji. I tak fantastyczny next gen shooter nie ma animacji wsiadania do pojazdów, wysiadania z pojazdów etc. Taki Titanfall na prehistorycznym Source potrafi coś takiego ogarnąć, a tu teleportacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riot shieldy? Wow, kolejne dziadowskie dodatki psujące rozgrywkę. Zamiast robić dobrego shootera wrzucają coraz więcej badziewia dla niedzielniaków. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale wywalili tak prozaiczne rzeczy jak nemesis czy kill streak ribbon. Czemu? Kogoś dupka bolała w związku z nimi? Myślałem, że po miesięcznej przerwie sobie odpale bfa żeby sprawdzić to nowe metro, ale jak tu takie usprawnienia lecą to chyba ściągnę jednak znów bf3...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć mają być portale teleportacji z bf4 do bf3,tylko niestety dla premium...,co się dzieje z tą grą...?

A w temacie-jak odblokować usas-a?

Jestem ciekaw jego mocy lub nie mocy na metrze ;)

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekaliśmy na BF3,ale co tutaj się dzieje to przechodzi ludzie pojęcie.W poprzedniej części miałem rozegrane 1,5 k godzin,tutaj od 6 dni w ogóle nie odpalałem gry i wcale mnie do niej nie ciagnie.Dice,zniszczyliście fantastyczną grę a i prywatne serwery też wam już nie pomogą! My przesiadamy się na Killzona.

Edytowane przez neuro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie czy angielska wersja gry będzie w języku polskim( sprawdzałem na niemieckiej i pl jest)

I czy będzie działać premium lub dlc kupione w Polsce?

 

koledzy, może ktoś odpowiedzieć na to pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadaj to pytanie na http://pomoc.ea.pl lub zadzwoń pod +48 22 397 08 40

A w temacie-jak odblokować usas-a?

Jestem ciekaw jego mocy lub nie mocy na metrze ;)

usas nalezy do grupy broni rozrzuconych po mapach, nie da sie go odblokować, trzeba znaleźć i podniesc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co czytam po prostu brak słów. Już myślałem, że gorzej niż jest być ale jednak, DICE będzie się starać zniszczyć tą markę do ostatniego DLC. Ale z tego co widzę to raczej do niego nie wytrwam. Po ponad tygodniu bez BF'a wcale nie mam ochoty wracać do tego badziewia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co czytam po prostu brak słów. Już myślałem, że gorzej niż jest być ale jednak, DICE będzie się starać zniszczyć tą markę do ostatniego DLC. Ale z tego co widzę to raczej do niego nie wytrwam. Po ponad tygodniu bez BF'a wcale nie mam ochoty wracać do tego badziewia.

w co grasz od ponad tygodnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z BF jest podobnie jak z paleniem-szkodzi a ludzie dalej palą :P

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach gry po nacisnieciu R3 mozna zrobic test wydajnosci serwera. Mnie np. laczy z serwerem ps4.MONKEY.WARSAW. Jak to jest u was? Czy wartosc: Opoznienie (MS) to nasz aktualny ping gdybysmy powiedzmy grali na tym serwerze? Jakie w ogole macie tam wartosci?

moje to:

Wydajnosc:                                  Wysoka
Opoznienie(MS):                           0,03
Utrata pakietow przych/wych (%): 0,00

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w co grasz od ponad tygodnia?

Wróciłem dokończyć Dead Space 3 a od kilku dni pykam spokojnie w Metro i muszę przyznać że bardzo fajna gierka.

 

 

Co do serwerów w BF4 to też mam identyczną nazwę ps4.monkey.WARSAW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach gry po nacisnieciu R3 mozna zrobic test wydajnosci serwera. Mnie np. laczy z serwerem ps4.MONKEY.WARSAW. Jak to jest u was? Czy wartosc: Opoznienie (MS) to nasz aktualny ping gdybysmy powiedzmy grali na tym serwerze? Jakie w ogole macie tam wartosci?

moje to:

Wydajnosc:                                  Wysoka

Opoznienie(MS):                           0,03

Utrata pakietow przych/wych (%): 0,00

Dokładnie te same dane wczoraj miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje wyniki,testowane w menu głównym.W przypadku uruchomienia testu podczas gry na 64 graczy ping 0,16 utrata pakietów +/- 5%

1098524_474487909347584_1796397122_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smigaja już po necie filmiki z Naval Strike. Fajnie się prezentują te mapki, cieakawe kiedy w koncu dadzą dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 11 minuty.

To przecież jest jakiś wałek a nie rzeczywiste odzwierciedlenie jakichkolwiek wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zmartwiony jeżeli chodzi o ewidentne doczytywanie się tekstur i cieni na wersji Playstation 4 na mapach z DLC Naval Strike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zmartwiony jeżeli chodzi o ewidentne doczytywanie się tekstur i cieni na wersji Playstation 4 na mapach z DLC Naval Strike.

Przecież na podstawce też się doczytują więc to nic nowego,ja przestałem zwracać na to uwagę,ważne żeby miodek był...,choć tyle.

Koleś na filmiku po zmianie broni na c4 i na odwrót podnosi przez chwilę łapki w górę jakby zapraszał do wywalenia mu kila w klatę :P,kolejny babol na początek.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym błędzie wiadomo już od ostatniej aktualizacji gry na PC.Owszem,na podstawowych mapach tez sie doczytuje trawa itd. ,ale nie tak bardzo jak na mapach z Naval Strike,gram w to ponad 330h i wiem co mówię,oczywiście nie mówimy tutaj o doczytywaniu na początku rundy bo wtedy gra wyglada jak na PS2,ale mówię o normalnym graniu tj.Biegne sobie patrząc na palmę której cień nagle sie pojawia.

^Nowy Zwiastun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach gry po nacisnieciu R3 mozna zrobic test wydajnosci serwera. Mnie np. laczy z serwerem ps4.MONKEY.WARSAW. Jak to jest u was? Czy wartosc: Opoznienie (MS) to nasz aktualny ping gdybysmy powiedzmy grali na tym serwerze? Jakie w ogole macie tam wartosci?

moje to:

Wydajnosc:                                  Wysoka

Opoznienie(MS):                           0,03

Utrata pakietow przych/wych (%): 0,00

Te wartości wyglądają całkiem inaczej jak już gramy, tam najlepiej robić test. Test wykonywany w menu to chyba każdy taki sam ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w menu mam 0,01, a na 100% nikt z was nie ma wolniejszego neta ode mnie :)

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuro, Valchall-przesiadajcie sie na KZ tudziez nie wracajcie do BF. Dwoch malkontentow i nudziarzy na forum mniej.

Mam nadzieje, ze bedziecie bardziej slowni niz Cinkibolek.

Edytowane przez eldrezzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zaczynasz bezsensowną gadkę?

( pytanie retoryczne, nie odpowiadaj )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×