Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jest płacz. jak wyjdzie później jest płacz bo mieli czas żeby dopracować a nie dopracowali, jak wyjdzie wcześniej jest płacz bo mogli przesunąć i dopracować ale im się nie chciało i day one patch. Ludzie marudzą i nie da się każdemu dogodzić. I tak będzie niestety albo stety zawsze  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest płacz. jak wyjdzie później jest płacz bo mieli czas żeby dopracować a nie dopracowali

Akurat jesli premiera gry jest przekładana a w produkcie sa jawne niedoróbki to uważam ze niezadowolenie za w pełni uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jesli premiera gry jest przekładana a w produkcie sa jawne niedoróbki to uważam ze niezadowolenie za w pełni uzasadnione.

 

Płacimy za produkt niemało, dlatego zawsze jak są w nim niedoróbki jest to irytujące. Oczywiście moim zdaniem należy do tego podchodzić zdroworozsądkowo bo każdemu może się zdarzyć jakieś małe potknięcie. Co nie zmienia faktu, że są firmy, które na zaufanie graczy pracują i takie, które to zaufanie notorycznie nadwyrężają. ND należy do tej pierwszej grupy, dlatego akurat jeśli chodzi o ich produkcje to ze spokojem oczekuje premiery. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko w tym, że od sierpnia nie ma żadnej nowej gry od Sony - i tak do kwietnia a nie w samej obsuwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko w tym, że od sierpnia nie ma żadnej nowej gry od Sony - i tak do kwietnia a nie w samej obsuwie...

Nie martw sie inne EXy tez bedą miały obsuwy :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko w tym, że od sierpnia nie ma żadnej nowej gry od Sony - i tak do kwietnia a nie w samej obsuwie...

O przepraszam - Everybody’s Gone to the Rapture wyszło w sierpniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony skupia się na teraz nad VR, PSNow i innymi super pomysłami. Nie w głowie im wspieranie studiów w produkcji gier  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zabieg marketingowy,przecież każdy preorder to spora gotówka. Z tego co pamiętam po wcześniejszych częsciach ceny Uncharted szybko leciały w dół. Dodatkowo czekając na premiere wszyscy podjarani jeszcze kupią kolekcje Drejka. Nie ma się co dziwic - każdy na ich miejscu chciałby zarobić na produkcie. Trzeba czekać i zacierać rączki :). Będzie dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam, że naprawdę Naughty Dog chce dopracować grę, a nie liczy, że więcej osób kupi kolekcję ich poprzednich gier. Moim zdaniem kto miał ją kupić już to zrobił, albo znalazłby czas/fundusze aby uczynić to przed końcówką marca :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy to, że ma to być największa część  :)  im dłużej tym lepiej :biggrin: jeśli chodzi o samą rozgrywkę... i oby jak najwięcej było rozgrywki na zewnątrz a nie gdzieś w budynkach :down: no chyba, że mowa o kryptach, jaskiniach itp. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najwiecej strzelania zza murku, so epic.

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po genialnych 3 czesciach ja się o czwartą nie martwię wcale, po prostu chcialbym ją już mieć. No ale niestety ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy kupić ale pewnie edycja zostanie rozczłonkowana i będzie chodziła za grosze po kilku miesiacach jak to bylo z 3 czescia

no i ta figurka ..szalu nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba wezme digital delux edition z PS Store. 309zl w tym sizonpass i jakies skorki, stroje, przedmioty do multi. Przy wspolnym koncie to juz w ogole tanio wyjdzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą gierką - jeśli nigdy nie grałem w poprzednie części to dużo stracę kupując czwórkę na premierę?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, Uncharted to gra w której więcej jest strzelania, niż zawiłości fabularnych ;) Każda część opowiada osobną historię, tylko bohaterowie są Ci sami (Nathan, Sully, Chloe i Elena), więc jedyne co Ci umknie, to ich relacje z poprzednich odsłon (pod warunkiem, że wszyscy wystąpią w 4ce). Bierz śmiało, a i z trylogią warto się zapoznać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, wezmę na pewno 4kę a zamiast trylogi to zamówie Street Fighter V :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, wezmę na pewno 4kę a zamiast trylogi to zamówie Street Fighter V :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jak nie grales w zadna czesc to polecam ci trylogie,na pewno sie nie zawiedziesz,a grania bedziesz mial na dlugie dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeśli najnowsza część nie wymaga specjalnie wcześniejszych części to sobie odpuszczę i w to miejsce kupię SF V :) a kolekcję najwyżej na YT obejrzę

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co oszukiwać, Uncharted to strzelanko- skakanka  :) ale warstwa fabularna jest bardzo lekka i przyjemna i fajnie się ją poznaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Już wiem wszystko ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a170c826d42c7a3c27cd775e50ba17e5.jpg

Steelbook? Fajnie się prezentuje

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie czy ND gdzies mowila czy beda jakies bonusy przewidziane dla tych ktorzy splatynowali poprzednie czesci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×