Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze kombo w postaciu Division i Uncharted dostarczy mi rozrywki na kolejne kilka- kilkanascie miesiecy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią tak, jak w TLoU Remastered i będę zadowolony. Lepsza grafika z lockiem na 30fps i lekko gorsza z odblokowanym FPS :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnej możliwości zwiększenia FPS kosztem grafiki. Gra będzie zablokowana na 30fps czy to Ci się podoba czy nie. Mi to odpowiada, 30fps w takich grach jest dla mnie wystarczające, a w Uncharted grafika zawsze wyznaczała nowe standardy w grach konsolowych, oby tym razem też tak było :) Nie mogę się doczekać, jeszcze tylko 2 miesiące!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze w multi jest 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co z tego wyjdzie,jestem weteranem serii Uncharted,i wielkim fanem tej gry niestety,z uplywem kolejnych czesci gra posiada za duzo fajerwerkow,tzn dopalaczy w multi ktore sa przesadzone.Po tym co widzialem w becie,bo sam nie gralem,jestem srednim optymista jezeli chodzi o multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczony doświadczeniem nie zamawiałem przez długi czas pre-orderów, tutaj sprawa ma się inaczej :) nie mogę się doczekać. Jedna z niewielu serii które jeszcze trzymają wysoki poziom.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zapreorderowałem, przecież to Naughty dog. Ale mam tylko nadzieję że nie każą nam oglądać jak Sam zdradza Nathana bo bym chyba tego schematu nie zdzierżył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ma to być ostatnia gra z  serii. Polubiłem Nathana przez te wszystkie lata... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma to być ostatnia gra z serii, którą stworzą w Naughty Dog. Właścicielem marki jest Sony i pewnie powierzą produkcję kolejnych gier i spin-offów jakiemuś innemu studiu. Za dużo tutaj pieniędzy do podniesienia, żeby z tego nie skorzystali ;)

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie będzie to samo. Jednak ND mają swoją markę i gry robią zacne. Ale pewnie zabiorą się za jakieś nowe IP co też wyjdzie nam na dobre  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ND się nigdy nie bałem, ich marka to wyznacznik najwyższej jakości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to być ostatnia gra z serii, którą stworzą w Naughty Dog. Właścicielem marki jest Sony i pewnie powierzą produkcję kolejnych gier i spin-offów jakiemuś innemu studiu. Za dużo tutaj pieniędzy do podniesienia, żeby z tego nie skorzystali ;)

Bend już czeka. Jakiego prequela z młodym Drejkiem mogą spokojnie zrobić na najwyższym poziomie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieknie trzeba skrzyknac stara ekipe z multi u2,i 3:)Bedzie co robic wiosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casus Watch dogs sie kłania. Jesli producenci przesuwają premierę gry kilkukrotnie, to wiedz, ze cos sie dzieje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja. Będę mógł spokojnie ograć Dark Soulsy 3 i Ratcheta.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ciśnienia na U4 i mogę spokojnie poczekać te 2 tygodnie dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja wiem ze to ND i ze gry od nich to dobra zabawa, ale podwojne przesuniecie w mojej opinii nie wrozy najlepiej. 

*potrójne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×