Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

 

u mnie na goldach normalnie 7.1

pod kino domowe 2.0 i nie wiem jak to zmienic :(

Ja masz podłączone kino domowe?
Musisz podłączyć najlepiej optykiem PS4 z KD i chyba przestawić format dźwięku w PS4 na przestrzenny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No ja mam inne odczucia co do profilu Goldów i uważam, że U4 jest najlepszym wyborem ale to już każdy indywidualnie musi sprawdzić :)

Wiecie, co jest najgorsze, że muszę czekać na narzeczoną aby grać dalej w U4 - chyba się wkręciła :P

Problem z profilem Uncharted 4 jest taki, że dźwięk nie jest naturalny, realistyczny. Jest podkolorowany. Każdy dźwięk jest poprawiony i brzmi niższej niż powinien. Zwykły wystrzał z broni brzmi zbyt mocno jak na swój kaliber. Kolejnym problemem podkolorowanego niskiego pasma jest fakt, że zanikają detale i szczegóły z pasm wysokich i średnich. Przykładowo trudno usłyszeć szum, pisk, szelest czy zwykłe kroki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja na profilu w Goldach słyszę kroki przeciwników i kierunek z którego dobiegają w MP i zupełnie mi to wystarczy.

Audiofilem nie jestem i w singlu też sprawdza się dla mnie wzorowo, poza tym Goldy mają bardzo średnią jakość dźwięku więc nie ma co wymagać za wiele.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Problem z profilem Uncharted 4 jest taki, że dźwięk nie jest naturalny, realistyczny. Jest podkolorowany. Każdy dźwięk jest poprawiony i brzmi niższej niż powinien. Zwykły wystrzał z broni brzmi zbyt mocno jak na swój kaliber. Kolejnym problemem podkolorowanego niskiego pasma jest fakt, że zanikają detale i szczegóły z pasm wysokich i średnich. Przykładowo trudno usłyszeć szum, pisk, szelest czy zwykłe kroki. 

Kurcze wierze, że wiesz co piszesz ale u mnie na profilu U4 wszystko dobrze słychać - wiesz moim zdaniem studio ND przy tworzeniu tego presetu najlepiej wiedziało jak ma to brzmieć :)
Możliwe, że nasze uszy słyszą odmiennie albo nasze Goldy się nieco różnią :)
Najważniejsze, że jesteś zadowolony z końcowego efektu :)

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Problem z profilem Uncharted 4 jest taki, że dźwięk nie jest naturalny, realistyczny. Jest podkolorowany. Każdy dźwięk jest poprawiony i brzmi niższej niż powinien. Zwykły wystrzał z broni brzmi zbyt mocno jak na swój kaliber. Kolejnym problemem podkolorowanego niskiego pasma jest fakt, że zanikają detale i szczegóły z pasm wysokich i średnich. Przykładowo trudno usłyszeć szum, pisk, szelest czy zwykłe kroki. 

Każdy ma "inne ucho" więc dla Ciebie lipa straszna i syf, dla innej osoby jest OK, a dla jeszcze innej już rewelacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany o co chodzi z tym potrójnym pakietem dlc z season passa? Dodatek do fabuły to jasna sprawa ale te dlc do multi to jakieś nowe mapy czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie multi w tej grze. Ciekawy czy raczej nuda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No a ja nie widzę aż takiego powodu do zachwytu. Chyba spodziewałem się czegoś lepszego, ładniejszego. Fakt gra wygląda ładnie, pewnie najładniej z całej współczesnej generacji konsol ale dla mnie to jeszcze nie to (wiem nic lepszego pewnie nie zobaczę na PS4). Sama gra wygląda fajnie ale scenki filmowe nie wszystkie są ładne.

W sumie racja. W dniu swojej premiery i na swoje czasy Uncharted 2 wywoływało większy szok. Tak samo The last us jak i GTA 5 na ps3 ale i tak mamy najlepiej wyglądającą grę na ps4 i nie obraził bym się jakby wszystkie gry tak wyglądały na tej maszynce. To i tak jest poziom nieosiągalny dla innych jedynie rockstar są również takimi samymi kozakami lub nawet lepszymi bo niema co ukrywać że sanboxa jest dużo ciężej zrobić. Uncharted to jednak rynna, dużo łatwiej jest zrobić taką grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest swietne,ale trzeba miec ekipe bo z randomami ciezko sie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ma ktoś jakiś patent na rozdział 18 na najwyższym poziomie trudności chodzi o ten dom ze schodami ( 3 poziomy), na starcie nie mam żadnego granata :(, udało mi się już kilka razy dojść do fazy z posiłkami po 7 h grania :P, a tak kurde zawsze 1 lub 2 ostatnich mnie kładzie ;(, może jest jakaś miejscówka której nie odkryłem.

...

Udało się kurde, przypomniałem sobie już co najbardziej irytowało mnie w poprzednich częściach to jak giniesz, a oni krzyczą Nathan Nathan, irytujące :)

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem grę jakże epicką grę, na plus oprócz wszystkich tych co juz wiemy zaliczam dorosła fabułę  nie przekombinowaną  jakimiś potworami i niech tego seria dalej się trzyma, dlaczego? bo po fabule jest to pewne ze U5 napewno sie pojawi pytanie za ile lat? co do minusów na miażdżącym sa momenty w którym  idzie dostać szewskiej pasji nawet z autoaim polecam wszystkim zaczynającym przygodę grać na wysokim dużo łatwiej ;) Gra w której Platyna jest obowiązkowa !!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dziś ukończyłem grę jakże epicką grę, na plus oprócz wszystkich tych co juz wiemy zaliczam dorosła fabułę  nie przekombinowaną  jakimiś potworami i niech tego seria dalej się trzyma, dlaczego? bo po fabule jest to pewne ze U5 napewno sie pojawi pytanie za ile lat? co do minusów na miażdżącym sa momenty w którym  idzie dostać szewskiej pasji nawet z autoaim polecam wszystkim zaczynającym przygodę grać na wysokim dużo łatwiej ;) Gra w której Platyna jest obowiązkowa !!!

Ja liznąłem dzisiaj trochę multi i jednak to nie dla mnie. Więc zaczynam ponowne przejście gry. I tak na każdym poziomie trudności. 250zł wydanie i aż nie pasuje skończyć na jednym przejściu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a u mnie znowu multi wywołało pozytywne nastawienie jest szybko taktycznie tylko bez ogarniętych ludzi faktycznie jest lipa ;) No i multi z chumorem ;) 

 

Aaa i graj na miażdżącym to niższe trofki tez wpadają za poziom ;)

Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ogarnietych ludzi to nie ma sensu grac Rankingowych bo od razu zaczniesz od brazu...bez sensu bo promuje to druzyny w pojedynke nic sie mie liczy bo jak przegrywasz mecz a masz nawet staty 15-0 to i tak vi spadaja punkty:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Bez ogarnietych ludzi to nie ma sensu grac Rankingowych bo od razu zaczniesz od brazu...bez sensu bo promuje to druzyny w pojedynke nic sie mie liczy bo jak przegrywasz mecz a masz nawet staty 15-0 to i tak vi spadaja punkty:(

Ja grałem z randomami pierwsze  meczy kwalifikacyjnych i wygrałem 3 na 2 i wrzuciło mnie do Gold I, ale miałem w każdym meczu prawie po 3 tysiące punktów.

Dalej grałem z randomami i już jestem w kwalifikacjach do Gold II.

Jak mam dużo punktów i przegram mecz to tracę tylko 4 punkty z rankingu, przy wygranym meczu i takiej samej ilości punktów dostaję 40 na plus.

Można swobodnie grać z randomami i awansować do wyższych, trzeba tylko zdobywać dużo punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to chyba miales fart bo ja trafilem na same druzyny gdzie statystyki mialem cos kolo 17-3 a reszta 0-8 itp i przegralismy  do 20:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skończyłem dzisiaj grać i gdyby nie ta grafika, która rozwala jaja to byłoby na prawdę słabo. Fabuła tylko w kilku momentach jest super, a reszta to katastrofa, dno, czy nie wiem jak to inaczej nazwać. No i 13h gry, przy czym nie minąłem żadnego dialogu oraz męczyłem się z kilku momentach po 30 minut też trochę mało mimo wszystko. Jak dla mnie za mało walki/strzelania z przeciwnikami, a ciągle tylko nudne skakanie po skałkach i łapanie swojej liny wtff. Za to całość zrobiona jest tak fantastycznie, że na prawdę człowiek cieszy się grając.

Ciekaw jestem jak brat jako fan uncharted to niedługo oceni :D

Edytowane przez michupol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejny update 1.03 !

Uncharted 4 – PS4 Patch 1.03 Notes

1.03.012

General:

  • Various Localization updates

Single Player:

  • Fixed various crashes
  • Fixed particle sync issue

Multiplayer:

  • General
    • Gameplay crash fixes
    • Fix for Entitlement Limits being reached causing users to not see Uncharted Points they had purchased
    • Enabled a pop-up to appear while in the menus to inform users of new updates
    • Fix for Challenge completed pop-up appearing after already completing the challenge
    • Fix for Loadout Point unlocks not triggering properly
    • Fix for store item descriptions
    • Leaderboard text fixes
    • Fix for post-game medal description
    • Added Leaderboards menu item to matchmaking page so players can check out their leaderboard stats while in matchmaking
    • Fixed booster level issue for late-joiners
    • Sniper Sidekick - Path of Indra mod now plays sound properly when Sniper teleports
    • Timer display error fix for Matchmaking lobby
    • Fix for private match settings not being visible after viewing previous game results
    • Fixed crash that can occur during the end game scoreboard
  • Ranked TDM
    • Fix for team favor display for when teams are evenly matched in Ranked TDM
    • Fix for rank point bug where players were incorrectly getting penalized for both win/loss
    • Rank progress is now displayed when browsing the Ranked TDM playlist, before entering
    • Lowered the max rank that can be achieved after initial placement matches from Gold I to Gold III
  • Command
    • Fix for a crash that occurs during a game of Command
    • Fix for store prices sometimes being improper while being a Captain
    • Fix for contested status icon not updating properly
    • Fix for late-join player seeing improper status icon
  • Plunder
    • Fix for the idol respawn timer not appearing properly
    • Fix for weapon gameplay issues while hodling the idol
    • Treasure chest, player starting spawns, & idol spawn locations tweaked
    • Fix for idol pickup causing loss of functionality
    • Fix for scoring animation playing improperly
    • Fix for throwing animation playing improperly
  • Weapons
    • Fix for sniper rifle scope-in times
    • Fix for weapon progression being inappropriately earned
    • Fix for starting ammo mod on some weapons
  • Mysticals
    • Spirit of the Djinn
      • Fix for timer not working properly
      • Fix for FX not deactivating properly
      • Fix for improperly turning off during to network errors
      • Fix for icon not clearing properly when a player dies while it is active
      • Fix for not being able to purchase while wating to respawn
    • Staff of Ayar Manco received a decrease in the ammount of points it contributes towards your Support Score

1.03.013 (MP ONLY)

  • Decrease number of Warm-Up matches to unlock other playlists to 1 game
  • Decreased the maximum Warm-Up matches from 10 to 5
  • Tripled the Rank Points lost for a quit or disconnect in Ranked TDM

 

Mialem wlasnie pisac czy u was tez pojawiaja sie zcrashowane napisy np te podczas ladowania sie multiplayerowej gry ze wskazowkami lub opisujace jakas rzecz... Jak dobrze czytam to miedzyinnymi to poprawili...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie zrobilo mega pozytywne wrazenie ze ND odpowiedzialo ludzia z forum ktorzy pisali o braku leveli,z tego co czytalem bylo to kilka osob,mimo tego ND odpowiedzieli i to na zywo.SZACUNEK.Ci ludzie to pasjonaci a takich jest malo w tej branzy...Tu jest link 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tej fioletowej waluty w multi tak niewiele leci za wygrany mecz. Pozostają jedynie próby i wyzwania aby w miarę sprawnie zdobyć jakąś konkretną jej ilość:(

Subtelna zachęta do korzystania z Uncharted Coins...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem że niezły ten online, o ile beta mi się kompletnie nie podobała to tutaj się wkręciłem i fajnie się gra ... tylko dlaczego są 3 mapy w kółko? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×