Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie są te opcje filtrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu tam gdzie dodatki jak nieskonczona amunicja itd dostępne po przejściu gry.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rozumiem czemu ich nie widziałem - jestem dopiero na 16stym rozdzialem ☺☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, AbovePL napisał:

Dziwny ten Uncharted. O ile pierwsze podejście było emocjonujące i wciągnęło do reszty, tak drugie jest zgoła inne. Co gorsza grafika, którą każdy się zachwyca nie zrobiła na mnie wrażenia, przy pierwszym jak i drugim podejściu. 

Po drugie, podczas drugiego podejścia emocje całkowicie opadły i momentami gra jest nudna. Jakoś poprzednie Uncharted bardziej mnie wciągnęły. Nie mówiąc o The Last of US, które przechodziłem 4 razy pod rząd. I okazyjnie sobie odświeżam, bo nie mam dosyć. 

 

Co do grafiki to według mnie jesteś za ostry w ocenie. Dla mnie to techniczny majstersztyk jeszcze biorąc pod uwagę jakim gówn.. jesli chodzi o moc jest ps4. Proste była by mocniejsza ta skrzynka to i naughty dog zrobiło by jeszcze lepiej wyglądającą grę. Ale ja np nie mam do czego się przyczepić jeśli chodzi o grafikę dla mnie to cudo wizualne co zrobili.

Jeśli chodzi o porównanie to The last of us to pełna zgoda. Poprzednia gra zjada na śniadanie tego drejka jeśli chodzi o sam gameplay i jego mechanikę. Tam jest więcej grania. A ten uncharted to taki popcornowy mega hit kinowy. Jestem w 18 rozdziale ale kur... te skakanie po skałach mnie już kur.. tak nudzi że gdy widzę wspinaczkę to na wymioty się zbiera. To jest fajne jak nie jest nachalne a tu tego tyle napchane że to niestrawne jest. No i to niezdecydowanie w tej produkcji w jaką stronę iść w narracji. Tu mamy i komedię i mega poważne tony. Mnie się to nie podoba, wolę jak jest albo jedno albo drugie. W takim The last of us to było klarownie rozwiązane, mamy ciężki survival bez jak to się mówi "lizania się po fiutach" i to była klarowna sytuacja. A w tym uncharted to jakby nie wiedzieli na co się zdecydować albo chcieli wszystkich udobruchać no ale mnie się to nie podoba za bardzo. Już lepiej jakby zostawili nathana jako komedianta jak to miało miejsce w poprzednich częściach niż kombinować. No i te zbieranie skarbów jak ja słyszę że to coś fajnego w uncharted to mnie krew zalewa . Akurat skarby w tej serii to jedne z najbardziej niepotrzebnych pierdoł w historii gier chyba. Jeszcze jak by te skarby coś dawały np ulepszenia broni to rozumiem ale jak ja widzę że to jakies mega gów.. do kolekcji to nawet się nie zastanawiam czy to szukać bo to bez sensu. Więcej ziewu ze znalezionego skarbu niż radochy. No i rację mają ci co mówią że choć tereny rozleglejsze  to tu niema co robić. To wygląda tak jakby chcieli z tej szczęści zrobić jakąś namiastkę sandboxa a prawda jest taka że ta  gra jest rynną i rynną pozostanie jakby się naughty dog nie natrudziło to zmienić. Gra jest bardzo dobra ale the last of us swoją mechaniką ją zjada i jest dla mnie dużo dużo lepszą grą. No ale to kwestia gustu jeden woli zobaczyć "rambo" w kinie a inny "pluton" 

 

Mnie zamiast sigle playera to bardziej wciągnął multiplayer gdzie ja mamyja nigdy w takie coś nie gram i uważam że multi w takich grach jest wciskane na siłę tak w tej grze wsiąkłem na dobre. Takiego dobrego rozwalania siebie w sieci dawno nie grałem. Tu jest wszystko mega przemyślane i nawet te mistyczne dopałki mi nie przeszkadzają. Multi po prostu mnie na tyle pozytywnie zaskoczyło że zmiotło singla z tej części gdzie nigdy bym przed zagraniem nawet tak nie pomyślał. 

 

 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kuźwa, o co chodzi? Wczoraj skończyłem grać i miałem 30 fioletowych gwiazdek dziś wchodzę w grę i mam "- 1", podobnie że złotymi, WTF? Ma ktoś podobnie? 

Edit: OK, po wejściu do meczu wszystko wróciło do normy. 

Edytowane przez marcinart23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie tak wszyscy zachwycacie tym multi, kampania to było coś, wciągnęło mnie tak że od premiery(wtorek) do piątku zdałem 9 rozdziałów a w weekend aż do końca, co mi sie bardzo rzadko zdarza. Chciało się więcej i więcej. 

tylko ten epilog bardzo kiepski,po mega końcu dali mało istotną nudę,w sumie ten epilog ukazał niezłe niedociągnięcia, zobaczcie jak Nathan ucieka z więzienia to wygląda młodo, potem jest przerywnik bodajże '15 lat później' i Nathan wygląda praktycznie tak samo, no dobra jest to w miare możliwe powiedzmy, ale potem jest ten epilog gdzie ukazuje nam się córka, czyli zakładam że kolejne 15 lat około, nie wiadomo ile dziecko miało lat ale strzelam w przedział 12-15, więc załóżmy ze 15. Więc między ucieczką a epilogiem minęło 30 lat, a Nathan i Elena nadal piękni i młodzi, może i sie czepiam i to szczegół ale to mnie bardzo biło po oczach

A multi? Jak dla mnie nuda i ziew straszny, strzelasz po ciele serie a gość dalej biegnie, jeszcze na line wskoczy po drodze i Cie zabije :D Realizmu brak jak w całej serii w sumie, ale w singlu to jest fajne, w multi według mnie już nie. 

Grafika wiadomo mega 10/10, historia też bardzo fajna i ciekawa, ogólnie bardzo mocna pozycja jak dla mnie 9/10, wg mnie lepsze niz TloU ale co kto woli. Akczolwiek najlepsza gra to na pewno nie, myśle ze nic prędko nie pobije efektu wow, wielkiego zachwytu i nie przespanych nocy przy premierze GTA V - to było coś, majstersztyk w 2013 roku, a wtedy jeszcze pykaliśmy na poczciwej ps trójce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 22-38 na 40-39 w rankingowym starciu drużyn :D dla takich meczy warto grac. Team play w 5 osob robi robote
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja za to z  powodu multi nie potrafię skończyć singla. Gdy włączam singla to od razu myślę o multi gdzie rozstawię snajpera, minę i inne pułapki. Dla mnie mega zaskoczenie i w sumie mógłbym za to samo multi zapłacić pełną kasę. Jest tam kur... MOC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEX QRWA DZIĘKI ZA SPOJLERY!

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no... przyczepic sie do grafiki w U4? A to dobre... 

Kazda gra z serii Uncharted nigdy nie byla powazna. To przygoda z humorem. 

Mam wrazenie ze niektorzy juz na sile przyczepiaja sie do elementow rozgrywki. Duzo wspinaczki ? Ok ale te gry juz takie sa. Czy ktos narzekal na poerwszego Tomb Raidera ze duzo skakania i wspinaczki ? Ludzie byli zachwyceni jak na tamte czasy aspektami technicznymi i gameplayem. W dzisiejszej dobie konsolowej rozrywki chyba nie mozna zaproponowac nic calkowicie swiezego wiec sila rzeczy niektore elementy rozgrywki beda sie powtarzac. 

Tlou pomimo ze ma wiele wspolnego z Uncharted to calkowiecie inna gra, juz sama tematyka i tresc jest taka ze mlodsza czesc graczy powinna ominac ten tytul, nie tylko ze wzgledu na przemoc czy jezyk ale zeby pozniej moc zrozumiec patos i fabule calej tej wspanialej gry. 

U4 to rozrywka klasy najwyzszej. Dla mnie gracza dojrzalego wlasnie taki jest sens rozrywki - swietna grafika, dzwiek, postacie i dialogi... jest to od dawna jedyny przyklad gdzie producent podchodzi powaznie do gracza konsumenta. Jako klient otrzymalem pelnowartosciowy produkt gdzie armia ludzi pracowala w pocie czola aby dostarczyc te kilkanascie godzin swietnej produkcji, dlatego jest to jedyna moim zdaniem gra obecnej generacji ktora jest warta swojej rynkowej ceny. Brawo ND !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no... przyczepic sie do grafiki w U4? A to dobre... 

Kazda gra z serii Uncharted nigdy nie byla powazna. To przygoda z humorem. 

Mam wrazenie ze niektorzy juz na sile przyczepiaja sie do elementow rozgrywki. Duzo wspinaczki ? Ok ale te gry juz takie sa. Czy ktos narzekal na poerwszego Tomb Raidera ze duzo skakania i wspinaczki ? Ludzie byli zachwyceni jak na tamte czasy aspektami technicznymi i gameplayem. W dzisiejszej dobie konsolowej rozrywki chyba nie mozna zaproponowac nic calkowicie swiezego wiec sila rzeczy niektore elementy rozgrywki beda sie powtarzac. 

Tlou pomimo ze ma wiele wspolnego z Uncharted to calkowiecie inna gra, juz sama tematyka i tresc jest taka ze mlodsza czesc graczy powinna ominac ten tytul, nie tylko ze wzgledu na przemoc czy jezyk ale zeby pozniej moc zrozumiec patos i fabule calej tej wspanialej gry. 

U4 to rozrywka klasy najwyzszej. Dla mnie gracza dojrzalego wlasnie taki jest sens rozrywki - swietna grafika, dzwiek, postacie i dialogi... jest to od dawna jedyny przyklad gdzie producent podchodzi powaznie do gracza konsumenta. Jako klient otrzymalem pelnowartosciowy produkt gdzie armia ludzi pracowala w pocie czola aby dostarczyc te kilkanascie godzin swietnej produkcji, dlatego jest to jedyna moim zdaniem gra obecnej generacji ktora jest warta swojej rynkowej ceny. Brawo ND !

Dokladnie. Tak gry powinny wygladac i dzialac na ps4. Nie bylo by placzu ludzi ze konsole nie domagaja. Po prostu lenistwo albo brak umiejetnosci w robieniu gier jest tego przyczyna a nie ze konsole slabe.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, szuldi82 napisał:

Dokladnie. Tak gry powinny wygladac i dzialac na ps4. Nie bylo by placzu ludzi ze konsole nie domagaja. Po prostu lenistwo albo brak umiejetnosci w robieniu gier jest tego przyczyna a nie ze konsole slabe.

Gry multi platformowe nigdy nie będą tak wyglądać, za to mieliśmy exclusivy które grafiką i płynnością nie odstają (The Order 1886, Driveclub).

Niestety jak developer ma do ogarnięcia 3 platformy to czasowo i finansowo nie ma możliwości aby tak dopieścić grę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry multi platformowe nigdy nie będą tak wyglądać, za to mieliśmy exclusivy które grafiką i płynnością nie odstają (The Order 1886, Driveclub).

Niestety jak developer ma do ogarnięcia 3 platformy to czasowo i finansowo nie ma możliwości aby tak dopieścić grę.

 

Zgadza sie o multiplatformach nie pomyslalem

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gierka mega,bije na glowe TLOU ktore mnie wogole nie zachwycilo,a multi dla mnie bylo jednym z nudniejszych w jakie gralem. 

Multi w U4 jest mega wciagajace ale brakuje troche detali i dodatkow np dalej nie ma leveli,clan tagow,i mozliwosci towrzenia loga co bylo fajne jak gralo sie z ekipa.W rankingowym starciu druzyn tez wbilem juz dawno MAX range i nie ma co robic,mam nadzieje ze niedlugo doddza jakas zawartosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero dziś przeszedłem na miażdzącym a gram od premiery :) da się rozłożyć grę w czasie i czerpać przyjemność :) teraz trzeba zdobyć platynę bo aż się prosi aby jeszcze raz zobaczyć te widoki i pobujać się na linach nad przepaściami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w multi wszystko hulało jak trzeba, dziś co mecz zostaję rozłączony i wyskakuje informacja o błędzie ps+. Miał tak już któryś z was?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Frog__PL napisał:

DEX QRWA DZIĘKI ZA SPOJLERY!

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

dałem w spoiler, zejdź ze mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolier nie zadział ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa już speedrun w 5min? kurde jakiś patch był i nie wiem czy coś źle robię ale jak jestem już na dachach i wychodzę do menu to nie widzę epilogu z końca gry, muszę wczytać inny save :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ojejkualefajnie napisał:

nie działa już speedrun w 5min? kurde jakiś patch był i nie wiem czy coś źle robię ale jak jestem już na dachach i wychodzę do menu to nie widzę epilogu z końca gry, muszę wczytać inny save :(

cos zrobisz zle , na patchu 1.04 działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałem nową grę, nowy save doszedłem aż młody wychodzi na dach z sierocińca daję zapisz grę i wychodzę do menu i powinienem tam widzieć epilog którego nie mam. Coś pominąłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili, ale jak masz na płycie to możesz skasować dane i zainstalować gre bez patchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła. Multi w ogóle mnie nie wciągnęło. Aż się zmuszałem, aby zaliczyć te 5 meczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w pyte, im dluzej gram tym bardziej sie jaram, trzeba troche skilla w strzelaniu ktorego sie z singla raczej nie wyniesie. Single jest dobry na 2 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i muszę powiedzieć że 9 chapter tak mnie zamulił już myślałem że odpuszczę, za to na Madagaskarze pikawa zaczęła mocniej walić jak przystało na tę serię.

Technicznie jest to majstersztyk i jednak da się zrobić prawdziwą perłę na ps4, co do multi to już beta mi się podobał, a tu jest jeszcze lepiej, dla takich ex'ów warto mieć soniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×