Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie napisałem, ale moim zdaniem to trofeum jest bez sensu. W kolekcji drake'a mieliśmy speedrun, ale dobrowolny i takie coś jest w porządku, bo jak masz ochotę grać na najłatwiejszym poziomie, żeby biec przed siebie, to tak grasz, a jak nie masz ochoty, to po prostu nie grasz i tyle, a tutaj musisz. Podejrzewam, że wynika to z faktu, iż to ostatnia część i twórcom zależało na tym, żebyśmy grali w ostatnią część jak najdłużej, ale mimo wszystko mogli to trofeum pominąć i tyle. Oczywiście to tylko moje zdanie

Gdybym chciał tylko cheatować, to nie zaczynałbym U4 na miażdżącym, który okazał się jakieś 2 poziomy trudniejszy od kolekcji drake'a. W niektórych momentach miałem już ochotę rzucić padem, ale frajda tak czy siak była niesamowita, więc to mnie akurat ucieszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zdobyć trofeum,aby użyć wszystkich broni. Gdy skacze sobie między epizodami wykonując trofea, to od czasu do czasu moje statystyki ulegają zresetowaniu.

Dopóki nie poprawia tego, platyny nie będzie. Na razie nie mam zamiaru przechodzić całej gry od Początku.

Raz już miałem praktycznie wszystko, ale nastąpił reset i na razie :-) wstyd ten bug

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, swiatek94 napisał:

Tego nie napisałem, ale moim zdaniem to trofeum jest bez sensu. W kolekcji drake'a mieliśmy speedrun, ale dobrowolny i takie coś jest w porządku, bo jak masz ochotę grać na najłatwiejszym poziomie, żeby biec przed siebie, to tak grasz, a jak nie masz ochoty, to po prostu nie grasz i tyle, a tutaj musisz.

Trofea to trofea, nikt nie zmusza do ich zdobywania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, ps321 napisał:

Ja nie mogę zdobyć trofeum,aby użyć wszystkich broni. Gdy skacze sobie między epizodami wykonując trofea, to od czasu do czasu moje statystyki ulegają zresetowaniu.

Dopóki nie poprawia tego, platyny nie będzie. Na razie nie mam zamiaru przechodzić całej gry od Początku.

Raz już miałem praktycznie wszystko, ale nastąpił reset i na razie :-) wstyd ten bug

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Mi to trofeum wpadło przy wyborze walk i statystyki zabójstw automatycznie się zapisują, przy jednej z nich wykonałem sobie zabójstwa ze wszystkich broni które dostępne są z menu bonusów a resztę zrobiłem w walkach które mają dynamit, wieżyczke itp, co do glitchy związane ze speedrunem czy celnością to ponoć w 1.4 działa dalej.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, może ktoś wie. Czy już po doborze graczy, tuż przed startem meczu gra przypisuje nas do jednej ze stron w sposób losowy czy może zależy to od czegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tworzenie drużyny to męka :Raz bez problemu na 4 osoby, a raz albo kogoś wywali, albo od razu 2 osoby, albo dołączyć nie można, albo gra w ogóle nie pokazuje że jesteśmy w trybie multiplayer, SIC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie znowu wkur... jak po potyczce online łapię się za głowę jak mogliśmy przegrać np 20 do 40 a później się okazuje że zamiast 5 vs 5 po meczu się okazuje że było nas 4. Eh sa jakies bany dla ludzi co uciekają z meczów? bo to strasznie wkur.. jak się gra mecz kwalifikacyjny pokazuje że jest 5 vs 5 a po meczu że było nas 4. To powinny być bany takie tygodniowe. Ogólnie online jest wyśmienity tylko te ucieczki po prostu tak wkur... że to głowa mała.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To o czym piszesz niestety zdarza się dość często. żeby daleko nie szukać, wczoraj przegraliśmy mecz kwalifikacyjny do wyższej ligi 40:17. Z tym, że zaczynaliśmy w 5 a kończyliśmy we 2:/ Niestety gdy mecz nie układa się pomyślnie, wielu graczy zwyczajnie ucieka, szczególnie widoczne to jest w niższych ligach. Według mnie nie ma sensu bawić się w rozgrywki rankingowe bez ekipy znajomych.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Nautilus napisał:

Zastanawiam się, może ktoś wie. Czy już po doborze graczy, tuż przed startem meczu gra przypisuje nas do jednej ze stron w sposób losowy czy może zależy to od czegoś?

ja wiem ze jak dodaje kumpla do druzyny z friendlisty to on musi sobie tam nacisnac po dolaczeniu bodajrze R2 czy L2 zeby zmienic czy chce byc ze mna jako bohaterowie czy przeciw jako zloczynczy albo szaro czyli losowo jak mniemam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vincent @Nautilus

Są kary, jak wyjdziesz z gry rankingowej to tracisz 3x ilość punktów którą normalnie by ci odjęło.

Też uważam, że jest to bez sensu bo nie raz udawało się wygrać mecz gdy przeciwna drużyna miała koło 10 punktów przewagi.

Najlepiej grać ze znajomymi, ale samemu też da radę trzeba tylko grać taktycznie bo większość ludzi idzie w zwarcie.

Czasami wystarczy używać kostur i drużyna zaczyna ogarniać, ja zazwyczaj stawiam kostur i kręcę się po bokach wroga.

Dzisiaj udało mi się wejść do ligi Platynowej III grając solo, na jakiś czas odpuszczę rankingi bo te mecze są bardzo stresujące :P

 

Jak ktoś jest w okolicach tej ligi i ogarnia to zapraszam do znajomych, w grupie zawsze sprawniej idzie :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przez te ucieczki multi jest niegrywalne. Za kare powinien byc ban polgodzinny ewentualnie mozliwosc dolaczenia tylko do meczu z ktorego sie wyszlo jak to jest w niektorych grach, to by rozwiazalo sprawe. Nie wiem jacy idioci sie zajmuja tym multi ze nie potrafia wpasc na takie proste rozwiazanie problemu

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam aż takich złych doświadczeń, może z 1 na 10 gier ktoś wychodzi, reszta kończy się zazwyczaj 5x5.

W rankingach prawie nigdy się nie zdarza żeby ktoś wyszedł, w wyższych ligach grają bardziej ogarnięci ludzie więc szkoda im załapać karę za wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram czesto z ekipa w nierankingowe mecze bo mamy zbyt duza rozbierznosc w rangach i obojetnie czy gramy dowodztwo czy starcie gracze czesto wychodza. jak gramy w 4 to przewaznie konczymy w 4 gdzie roznica 1 gracza na dowodztwie czesto jest kluczowa albo gracze z przeciwnej druzyny wychodza pojedynczo i mecz sie konczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że multi w U4 wymaga jeszcze sporej ilości poprawek i usprawnień. Jednak gra się tak niesamowicie miodnie, że ja w sumie jeszcze nie ukończyłem przez to głównej kampanii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi sie wydaje, albo w tym multi jakos dzienie naliczane sa statystyki. Mam na mysli fakt, ze zmierzono mi ponad 4 dni rozgrywki (no gram sporo, ale jednak bez przesady xd). Niby nic, no ale jednak zaniza mi to zdobywane punkty na minute i jestem gdzies na samym dole rankingu, bo gra wymyslila, ze przegralem juz blisko 100h w multiplayerze w ciagu tygodnia. No nawet ja nie jestem tak szalony :D

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nautilus napisał:

Fakt faktem, że multi w U4 wymaga jeszcze sporej ilości poprawek i usprawnień. Jednak gra się tak niesamowicie miodnie, że ja w sumie jeszcze nie ukończyłem przez to głównej kampanii. 

Mam dokladnie tak samo ;) Ale teraz dalem sobie spokoj z multi i powiedzialem ze nie wroce poki nie skoncze singla ;) Jestem w 10epizodzie takze polowa za mna okolo...

Co do wyjsc z gry to faktycznie zauwazylem to kilka razy. Na szczescie rzadko. Chociaz nie powiem sam mialem kilka razy sytuacje ze w nocy bombel zaczal mi plakac i musialem leciec go uspokoic to jak juz wrocilem zastalem niestety wiadomosc ze zostalem usuniety z gry przez niekatywnosc... shit happends :/ Fajnie by bylo jak ktos napisal wczesniej taka opcja zeby powrocic do gry w ktorej sie uczestniczylo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli będę mieć włączoną opcję nieskończonej amunicji to trofeum za przejście gry na najtrudniejszym poziomie normalnie zostanie zaliczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i do tego włącz sobie Bullet Time i wybierz jakąś dobrą broń i lecisz z koksem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem mały kryzys, ale już go zażegnałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie potrafię przejść początku 20 rozdziału na poziomie crushing :64_zipper_mouth: normalnie utknąłem na 48h i nic :D masakra jakaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Frog__PL napisał:

Mam dokladnie tak samo ;) Ale teraz dalem sobie spokoj z multi i powiedzialem ze nie wroce poki nie skoncze singla ;) Jestem w 10epizodzie takze polowa za mna okolo...

Moje postanowienie niestety pryska gdy znajomi zapraszają do wspólnej zabawy;P 

Spodziewałem się, że multi będzie dla mnie tak jak w przypadku TLoU tylko niezbyt wciągającym dodatkiem do kapitalnej kampanii a tu proszę, gra się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Barcman napisał:

Albo mi sie wydaje, albo w tym multi jakos dzienie naliczane sa statystyki. Mam na mysli fakt, ze zmierzono mi ponad 4 dni rozgrywki (no gram sporo, ale jednak bez przesady xd). Niby nic, no ale jednak zaniza mi to zdobywane punkty na minute i jestem gdzies na samym dole rankingu, bo gra wymyslila, ze przegralem juz blisko 100h w multiplayerze w ciagu tygodnia. No nawet ja nie jestem tak szalony :D

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Punkty są zliczane bardzo źle nawet, wydaje mi się że serwer liczy statystyki nawet jak jesteśmy w lobby lub w ogóle zalogowani do multi.

Mam 43 punkty na minutę, gdzie rzadko zdarza się mecz żebym miał poniżej 3k, więc powinno być koło 300/min.

Tak samo support score, zazwyczaj mam między 700, a 1200 a w statystykach mam 7/min :)

Jedynie K/D zlicza dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten Uncharted. O ile pierwsze podejście było emocjonujące i wciągnęło do reszty, tak drugie jest zgoła inne. Co gorsza grafika, którą każdy się zachwyca nie zrobiła na mnie wrażenia, przy pierwszym jak i drugim podejściu. O ile filmiki wyglądają nieźle pod względem mimiki i detali, tak reszta gry tylko dobrze. Obraz jest dziwnie rozmyty, brakuje szczegółów. Tekstury takie jakieś bez szaleństw. Telewizor mam ustawiony odpowiednio, więc to nie tutaj problem, bo skoro taki Wiedźmin czy The Last of US są ostre i szczegółowe. 

Po drugie, podczas drugiego podejścia emocje całkowicie opadły i momentami gra jest nudna. Jakoś poprzednie Uncharted bardziej mnie wciągnęły. Nie mówiąc o The Last of US, które przechodziłem 4 razy pod rząd. I okazyjnie sobie odświeżam, bo nie mam dosyć. 

Co dziwnie w ogóle nie uległem hype'owi i nie czekałem na mesjasza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu zastosowany ten sam filtr co w order, dzieki niemu to co jest w oddali lepiej zlewa sie z tym co mamy blisko, niestety to blisko jest nieco pogarszane. Ja sobie po raz drugi chyba przejdę z filtrem który ma zmieniać wszystko w jakby z kreskówki. Ale to się jeszcze zobaczy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×