Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, możesz użyć jakiego modyfikatora chcesz i trofik wpadnie takze miażdżycy na lajcie z bullet Time i infinity ammo ;-)

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zadziałać jak kogoś dopadł bug z tym ze nie zalicza mu kilku rozdziałów mimo kilkukrotnego przejścia na miażdżącym. Ja tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chazy zadziałał ci crushing glitch na 1.04 cyfrowej?! Mi na 1.03 tylko sharpshooter i speedrun wpadł. Crushing próbowałem na kilka sposobów i ni dalo rady :-/ No ale dobrze ze sa modyfikatory. I tak muszę przejść jeszcze raz bo znajdzki trzeba skompletować...

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol czulem ze tak jest,dzisiaj gralem przecwiko Polakowi ktory mial range inna niz ja i to o co najmniej 6 rang,wiec nie losuje rangami zwsze,stad czasami te kosmiczne wyniki na tej samej randze typu 40-5.Wszystko jasniutkie jak slonce istne walenie w uja...przez ND zeby zagrac z kolega co ma wyzsza lub nizsza range dalej niz 3 to nie da rady ale juz przeciwnika mozna spotkac co najmniej 6 rang roznicy TRAGEDIA.Jakies kino.Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak probowalem z glitchem to odrazu pobralo mi wersje 1.05 wiec nie wiem jak to zrobic? Z tego co widzialem na poziomie miazdzacym i speedrun trzeba powrocic do 1.0 a do trofika sharpshooter trzeba 1.01+   

 Wiec jak w koncu z tym jest ? Moze ktos kto ma wersje cyfrowa napisze jak to zrobil ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Strife napisał:

I rajcować będzie Was taka oszukana platyna?  

A co tam :24_stuck_out_tongue: ale kolegom pokaże PLATYNA w U4 jest jest... A oni NIE MAJO...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Strife napisał:

I rajcować będzie Was taka oszukana platyna?  

Cicho, daj poczytać. :angel: Najlepsze są lamenty, że jakiś glitch nie działa. :7_sweat_smile:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, _Matheo_ napisał:

Cicho, daj poczytać. :angel: Najlepsze są lamenty, że jakiś glitch nie działa. :7_sweat_smile:

Jestem zbulwersowany JAK może NIE DZIAŁAĆ glitch! SIC ;) (jak co załatali to?? toż to nie po Bożemu ;) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zacząłem 3 podejście po bodaj 3 tygodniowej przerwie od gier i Uncharted znowu mnie zniszczył. Grafika, animacja i dźwięk gniotą członki. Co najlepsze zapuściłem sobie w przerwie Metro Redux, MGS Phantom Pain i niestety gry wypadają bardzo płasko, sterylnie i momentami brzydko. Zwłaszcza boli sztywna i słaba animacja. 

 

Poza tym pamiętajcie, że odpowiednio skonfigurowany telewizor robi 80% roboty jeżeli chodzi o grafikę! Ostatnio zmieniłem ostrość na całkowite 0  - brak rozmycia, ale brak też artefaktów związanych z ostrością(w przypadku Samsungów) i gra wygląda momentami fotorealistycznie. Miękko i prześlicznie. 

Edytowane przez AbovePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo z lekka ten temat zboczył z kursu i zamiast czytać posty odnośnie U4 zrobił się tu śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gnom olej glitch. Przejdź raz na loozie a później z modyfikatorami które przygotowali sami twórcy dla graczy. Z nimi kazdy trofik powinien wpaść ci bez większego problemu.

Z innej beczki zauwazyliscie lipne zliczanie punktów w multi. Skonczony mecz tabela wyników komentujemy na imprezie wzajemnie i widzimy różne liczby tam heh tez tak mieliście czy to pojedyncza anomalia.? W sumie to mnie walą te punkty w tabeli, liczy się wynik końcowy drużyny no ale ktoś już pisał o burdelu w multi takze chyba to większy temat.. Mam tez podejrzenia co do poprawnego zliczania obalen. Ale to ciezej zweryfikować...

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

A i przy okazji, mamy nowy update :>

Patch 1.06.020

  • Workaround to prevent heavy graphical corruption which affected some some players
  • Fixed loss of profile data and added safeguards*
  • Fixed booster unlocks resetting
  • Fixed some players not being able to download live updates due to ISP caching

Live Update 1.06.021

  • Fixed some idol duplication and respawn issues in Plunder
  • Updated Message of the Day
Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 8.06.2016 o 13:13, Frog__PL napisał:

Chazy zadziałał ci crushing glitch na 1.04 cyfrowej?! Mi na 1.03 tylko sharpshooter i speedrun wpadł. Crushing próbowałem na kilka sposobów i ni dalo rady :-/ No ale dobrze ze sa modyfikatory. I tak muszę przejść jeszcze raz bo znajdzki trzeba skompletować...

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

nie mam cyfrowej ale wpadl mi  :) znalazlem jakis poradnik na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopalacz "Farmer" zwieksza obrazenia czy to jakas sciema? jak najezdzam na dopalacz to jest napisana  miedzy innymi zwieksza obrazenia a jak w niego wchodze to nie ma nic na ten temat... ktos? cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FARMER - Zadajesz wiecej obrazen, twoja spostrzegawczosc sie zwieksza i zdobywasz dodatkowe skarby za abijanie lub asystowanie przy zabiciu wrogich pomocnikow.

NA 1 poziomie gdy zabijesz pomocnika lub asystujesz przy jego zabiciu wypada z niego maly skarb, a czas odnowienia sprzet zostaje skrocony o 10sek.

NA 2 poziomie to samo tylko czas odnowienia sprzetu skrocony o 20sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zadajesz wiecej obrażeń" mnie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wbiłem platynę i teraz już tak na chłodno mogę stwierdzić, że gra mnie nie zachwyciła :-)

Miło spędzone 40 godzin, ale nadal druga część jak dla mnie to TOP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj w multi, raz mnie wywaliło z jakimś tam błędem, drugi raz całkowicie zawiesiła się gra bez błędu i teraz mam : "A network error has occurred. Failed to download config file" Wcześniej nie działał przez chwile PSN ale już działa i nadal mam to samo WTF SONY !?

 

Łee leży PSN nie można się połączyć, oczywiście stan usługi na stronei na zielono, kocham OFFLINE STASION 

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Środe pierwsze DLC a w nim miedzy innymi:
-Nowa mapa
-Nowe bronie
-Zmiany w rankingach
- skiny, skurki, kosmetyka
- Kosmetyka dla posiadaczy SP

Jutro stream z omownieniem zmian o  11:30 AM PST / 2:30 PM EST

źrodlo:  http://www.gamespot.com/articles/first-uncharted-4-free-multiplayer-dlc-coming-next/1100-6441253/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko odnośnie trofka "ukończ grę na miażdżącym poziomie trudności". Czy gdy będę używał modyfikatorów lub broni to trofek wpadnie? Brakuje mi tylko tego pucharka do platyny i nie wiem czy mogę używać dodatków, bo mam problem z przejściem chapteru 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz używać wszystkiego co odblokujesz bez żadnych konsekwencji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×