Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Bry

Co do trofika za miażdżący to też mam pytanie ;)

Mam wszystkie chaptery odblokowane i teraz:

Ogrywam każdy z nich z osobna na miażdzącym i trofik wpadnie tak?

a ze speedrunem jest tak samo? odpalam 1 chapter,2,3 itp i on zlicza czas przejścia? (CZY MUSZĘ całkowicie OD NOWA ZACZYNAĆ)? (CZY BAZOWAĆ NA JUŻ ODBLOKOWANYCH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do crush to możesz pewnie grać po kolei każdy chapter.

Jednak speed run liczy czas gry nawet nie bierze pod uwagę filmików których nie da się skopiować. Więc tu raczej ma pewno musisz lecieć z całą przygoda a nie wybierać kolejne chaptery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się :38_worried:

Widzę od hooya płatnych bundli (za złotą walutę, dostępną za prawdziwe PLNy)... więc już jest skok na kasę...

I obrońcy teraz rusza, że (pierdu pierdu, bla bla taaa jasne...) można wydropić osowo itp. pewnie będzie można, pojedyncze wydropić perki/skille... ale to co pokazują to już ewidentnie maszynka do $$$...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam. Lamy pozostana lamami. bundle im nic nie dadza jak celowac nie umieja

A tak to zmiany na plus, levele, ciekawy karabinek i jeden z pistoletow (ten z wiekszym dmg), w koncu rankingi maja dzialac poprawnie. Boje sie ze ten teleport bedzie raczej wykorzystywany do ucieczki niz wsparcia teemmejtow i bedzie mocno irytujacy no i po buffie szotganow moze byc tez padaka. Mapa na pierwszy rzut oka wydaje sie malo interesujaca ale podobno jest mala i szybka, musze pograc zeby ocenic.

 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z nowym patchem wyszedł już pierwszy płatny dlc z triplepacka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, SajmonLDZ napisał:

W związku z nowym patchem wyszedł już pierwszy płatny dlc z triplepacka?

  • Added 12 new bundles
    • Triple Pack Bundle #1 

For those of you who purchased the Triple Pack, Multiplayer Pack 1 of the Triple Pack is available today. Your items can be found unlocked in the customisation and loadout menus.

The Triple Pack contains:

 

  • P90 Long Gun
  • Gifting Booster
  • Pirate Drake Skin
  • Pirate Commodore Hat
  • The Rubber Leg Taunt

a w bundlu powinne byc odblokowane niektore rzeczy ktore doszly w DLC ale coś nie pykło i ND pracuje nad rozwiazaniem...

  • Fixed Triple Pack entitlement. However the issue is only partially resolved. SCEE users are still experiencing difficulties and we are working with PSN to resolve the issue as quickly as possible.
Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz zjeb..... w multi te ranked mecze to jest jedno wielkie nieporozumienie,ewidentnie zje........ mathmaking i dobieanie ranomow do druzyny,to jakas kpina grajac solo bedac nawet bardzo dobrym graczem nie daje to gwarancji awansu do wyzszych rang a nawet jest ciezej,z tego co zauwarzylem jezeli ma sie dobre k.d to dobiera nam totalne warzywa do druzyny z wynikami 0-9.....latwiej maja przecietni gracze ktorzy zawsze sie slzgaja przy lepszych ekipach lub sa dobierani bardziej rowno niz tacy z wysokim k.d dla mnie jest to komletne nieporozumienie,bo wedlug mnie kazdy powinien odpowiadac za swoje wyniki a nie ze trafil do druzyny z gosciami ktorzy graja jak ogorki...Teraz juz wiadomo czemu nie ma zaznaczania ze gra np druzyna albo nie ma widocznych rang bo ludzie by wychodzili od razu z looby a szkoda bo granie 9/10 gier gdzie jest sie MVP i robi sie k.d na poziomie 4.0 i przegrywa sie 9/10 gier jest porostu niesprawiedliwe i nieuczciwe....Gram w multi w rozne gry ale tyle warzyw jak w tej grze nigdzie nie widzialem szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w u4 przestały PulseElite działać i jestem strasznie zniesmaczony tym fucktem.

Bez słuchawek to zupełnie inna gra.

Tak na 3/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymaxowalem u3 i od razu poleciala plytka do napedu z u4 - jestem dopiero na 5 chapterze ale caly czas urywa jajka, graficznie i gameplay'owo no i duzo cut scenek jest co mi zupelnie nie przeszkadza bo grafika i animacje ciesza oko. Co mi sie nie podoba? moim zdaniem patent z ta lina bo teraz to Drake zupelnie stal sie spidermanem :24_stuck_out_tongue:

Ten easter egg w 4 chapterze :) niezla zapowiedz co by nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zawsze twierdziłem, że U1 było moją ulubioną grą ale od 10 rozdziału w U4 normalnie mi szczena opada z każdym następnym rozdziałem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy 16stym rozdziale ta gra powoli zaczyna nużyc... Tak koło 20stego nuży jeszcze bardziej

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie jeszcze w multi? nie odpalalem z 2 tygodnie... jakieś zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany1987 napisał:

Gracie jeszcze w multi? nie odpalalem z 2 tygodnie... jakieś zmiany?

 

Co nie gracie jak gracie :24_stuck_out_tongue: Co fajnego?? MEGA przeceny w sklepiku wbudowanym :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieskie i zlote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kolos28 napisał:

Tak przy 16stym rozdziale ta gra powoli zaczyna nużyc... Tak koło 20stego nuży jeszcze bardziej emoji14.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Od 10 do 16 najlepiej się gra bo są zróżnicowane lokacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka .Dajcie info jak zrobic ukryte trofeum "z palcem na spuście".Cholera robie go kilka razy z YT i nie wpada .Zabijam każdą bronią (21 z menu ) plus te 7 rzeczy podczas grania tzn duza beczka,mala beczka,butla z gazem ,karabin maszynowy DShk , wieżyczka z osłoną ,dynamit i granat. I dupa ,nie wiem czy jest jakis glitch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, thugz79 napisał:

Siemka .Dajcie info jak zrobic ukryte trofeum "z palcem na spuście".Cholera robie go kilka razy z YT i nie wpada .Zabijam każdą bronią (21 z menu ) plus te 7 rzeczy podczas grania tzn duza beczka,mala beczka,butla z gazem ,karabin maszynowy DShk , wieżyczka z osłoną ,dynamit i granat. I dupa ,nie wiem czy jest jakis glitch.

Coś musi być nie tak bo np mi wpadło wczoraj jak zbierałem sobie skarby i wpadł mi w Madagaskarze gdzie musimy wysadzić beczką z prochem ścianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, thugz79 napisał:

Siemka .Dajcie info jak zrobic ukryte trofeum "z palcem na spuście".Cholera robie go kilka razy z YT i nie wpada .Zabijam każdą bronią (21 z menu ) plus te 7 rzeczy podczas grania tzn duza beczka,mala beczka,butla z gazem ,karabin maszynowy DShk , wieżyczka z osłoną ,dynamit i granat. I dupa ,nie wiem czy jest jakis glitch.

Hej , a uderzenie butlą z gazem zrobiłeś (kwadratem) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kris80 napisał:

Hej , a uderzenie butlą z gazem zrobiłeś (kwadratem) ???

Chodzi Ci o miejsce przy moście bodajże 9 plansza ? Niby rzucałem ale ma to takie znaczenie .Trzeba jakoś specjalnie rzucić bo widziałem na YT że faktycznie rzucił w żołnierza własnie w 9 planszy i raczej nie zdążył w nią strzelić hmmm Daj info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, thugz79 napisał:

Chodzi Ci o miejsce przy moście bodajże 9 plansza ? Niby rzucałem ale ma to takie znaczenie .Trzeba jakoś specjalnie rzucić bo widziałem na YT że faktycznie rzucił w żołnierza własnie w 9 planszy i raczej nie zdążył w nią strzelić hmmm Daj info

Zlap butle , podejdz do przeciwnika i uderz go nia - mi wtedy wpadlo ( sorki za brak polskich znakow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kris80 napisał:

Zlap butle , podejdz do przeciwnika i uderz go nia - mi wtedy wpadlo ( sorki za brak polskich znakow)

Zrobiłem tak kilka razy dziś  i też nie wpada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×