Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajmy ze jeszcze jest rok pewnie do premiery. To pierwszy gameplay pewnie jeszcze alpha. Półprodukt juz jest teraz czas na szlifowanie tego wszystkiego. Zobaczycie jaka będzie różnica pomiędzy tym gameplayem a finalna gra. Teraz to oni beda wyciskac. Najpierw masa później rzeźba! :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dusza ukojona. Dostałem starego, dobrego Uncharted w panoramie jedynki. Oby była tak ciekawa jak 1 i 2, multi wciągające i jestem spełniony. Graficznie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po komentarzach niektórych tu osób mam wrażenie, że mają coś nie tak w głowach w kwesti grafiki.

Zobaczcie na ten piękny, żyjący świat, komentarze Nathana( czasem śmieszne czasem nie. To są rzeczy, które trzeba wychwytywać i się nimi zachwycać a nie grafiką - ona ma tylko być. Jak gracie w grę po to, by widzieć efekt krajobrazu skąpanego w porannym blasku słońca to polecam wyjść na dwór. Gra to możliwość wcielenia się w właśnie kogoś takiego jak Nathan, bo wiemy, że w prawdziwym życiu to niemożliwe.

Zapewniam, że ND wyciska z PS4 największą moc.

A i komentarze typu : OMG nierealne, bo nathan raz uderzył gościa w skałe i zemdlał, a drugiego 6 razy walnął z pięści i fopiero zemdlał.

Gościu spróbuj się walnàć w skałę tyłem głowy, a dopiero później komentuj

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze grafika nic a nic sie nie zmienila? Nie ma co na sile robic afery, jest b. dobrze i nie ma co plakac, na poprawe raczej nie ma co liczyc patrzac na poprzednie odslony vs finalne wersje UC, predzej jakis downgrade, a o dogonieniu teasera ktory notabene byl pre-renderowana cut-scenka to chyba tylko debil/fanboj moze myslec.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zyga101

Już jest: http://www.gamersyde.com/download_uncharted_4_a_thief_s_end_psx_gameplay_demo-33743_en.html

Zauważyliście, że karabin ma pasek do zarzucenia na ramię i jak Drake ma karabin na plecach to on faktycznie się sensownie tam trzyma i jest nawet animacja jak schyla głowę i ręką łapie ten pasek podczas zdejmowania broni z pleców? Miło zobaczyć takie detale.

ale juz latarka magicznie sie teleportuje z dłoni do przypicia na bluzie jak drake skacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi dlaczego wszyscy taki nacisk kładą na grafikę. Co w tym podniecającego jest, że gra ma 2fps więcej czy kilka ładniejszych pikseli? Od tego zależy wasz fun z gry? Dla mnie większą frajdą jest jeździć brzydkim maluchem z silnikiem Porsche niż pięknym Porsche z silnikiem malucha. Jeśli gra będzie wciągała tak jak poprzednie (nawet i lekko miałka fabularnie trzecia część), to mam w dupie czy graficznie będzie dupę urywać, czy wyglądać przeciętnie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmstr idealnie to ujął. Nie ma co sie spinac gra będzie genialna i tyle nie wazne czy w 60 czy 30 bo nie ma to znaczenia jak fabuła nas wciagnie. Uncharted to nie tasiemiec jak AC wiec jestem spokojny. Tylko czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie !

Wisi mi ta gra bo gameplayowo ta seria znudziła mnie już po 2, ale ND miało pokazać coś po czym opadnie kopara .

Dać sygnał że konsola sony jest mocna i nie będzie trzeba się obawiać o poziom gier za 3/4 lata .

Niestety jeśli to jest max to znów gry pokroju Skyrim będą klatkować w 900p .

Oczywiście korytarzowe gry(zwłaszcza fps) będą wyglądać bardzo ładnie)  ale już w takim wiedzminie czy innych rpg z otwartym światem znów będą cyrki z fps i popupem .

 

I tylko pod takim względem patrzę na to co pokazało ND, bo ich gry nie ogram wcześniej niż za darmo w plusie - na tyle mnie jara :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie !

Wisi mi ta gra bo gameplayowo ta seria znudziła mnie już po 2, ale ND miało pokazać coś po czym opadnie kopara .

Dać sygnał że konsola sony jest mocna i nie będzie trzeba się obawiać o poziom gier za 3/4 lata .

Niestety jeśli to jest max to znów gry pokroju Skyrim będą klatkować w 900p .

Oczywiście korytarzowe gry(zwłaszcza fps) będą wyglądać bardzo ładnie)  ale już w takim wiedzminie czy innych rpg z otwartym światem znów będą cyrki z fps i popupem .

 

I tylko pod takim względem patrzę na to co pokazało ND, bo ich gry nie ogram wcześniej niż za darmo w plusie - na tyle mnie jara :)

Czy ty jesteś normalny, to jest prhe lapha, the order pokazuje na co stać PS4, tak samo jak infamous czy drive club

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous bym tutaj nie przytaczał. Ta gra pokazała, jak nie powinny gry na ps4 wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć? Na pewno nie powinny tak wyglądać od strony fabularnej, bo to była bryndza najniższych lotów, ale cała reszta była świetna. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejtu nie da się uniknąć, w dzisiejszych czas widzieliśmy już wszystko i ciężko nas czymś nowym zaskoczyć. Wystarczy że ta gra będzie miodna bo grafika to i tak najwyższa obecnie półka. Być może już nie powala jak przy U2, ale wtedy grafa jeszcze szła do przodu a dziś już tylko raczkuje, stąd te małe zmiany ale i tak są widoczne. Jako fan serii od razu zauważyłem lepsze AI w końcu przeciwnicy chodzą po mapie, szukają przeskakują nad przepaściami, gadaja do siebie i przegrupowują się. Znacznie lepsze oświetlenie i fizyka obiektów + kolizje, w końcu zaimplementowano system skradania i detekcji rodem z Last of Us. Dla mnie ta gra wnosi cos nowego, pomału ale jest duzo zmian no i wygląda fenomenalnie, ju nie wspomnę ze animacje twarzy i cut scenki na silniku gry to poezja. Ja tam czekam z wywieszonym ozorem w końcu w tej serii liczy się dobra jazda bez trzymanki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile myslalem ze ze mna musi byc cos nie tak bo dupy mi ta grafika nie urwala, ale z tego co czytam sporo ludzi ma podobna opinie, 

Nie nie z Tobą wszystko w porządku jesteś zdroworozsądkowym człowiekiem patrzącym racjonalnie także wszystko u ciebie ok w przeciwieństwie do pewnej nie małej ilości ludzi którzy na słowo uncharted dostają spazmów, leją w majty i inne mało higieniczne rzeczy odpie.. jak słyszą owe słowo. Myśmy racjonalnie ocenili to co na chwilę obecną zobaczyliśmy a oni ocenili swoje domysły marzenia jak ta gra może później będzie wyglądać. Zawsze więcej rzetelnej formy wyciągało się z krytycznej opinii niż od ślepo zapatrzonego fana który za złe słowo o jego ukochanej grze jest gotowy cię skrócić o głowę. Polecam czytać krytyczne opinie nie tylko o grach lecz o wszystkim. Z nich zawsze się więcej mądrzejszych i prawdziwych rzeczy człowiek dowiaduje niż usłyszenia "jest najlepszy i chu.. a kto psioczy ten jest(jak wy to mówicie) malkontent, musi mieć smutne życie i inne bzdety. Oni po prostu nie potrafią oddzielić konstruktywnej krytyki od narzekania. Także pamiętaj z nami jest wszystko w jak najlepszym porządku :)

Edytowane przez vincent
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że tylko dla niektórych osób w grze ważniejsza jest fabuła, mechanika niż grafika. Przy takim TLoU Remastered miało być bardzo dobrze graficznie, a IMO nie było tyle, że... W ogóle mi to nie przeszkadzało, bo gra obroniła się samą fabułą. Tak też będzie w przypadku Uncharted, choć tutaj grafika jest bardzo dobra, więc.. Must have ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wpadniecie pod tekstury bylo celowe - zrobili to dla uczczenia serii Assains Creed  :P

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz po the Order najładniej wyglądająca gra na konsolę, jest to poziom animacji ale nie można pomylić jej z filmem, ale grafika jest na piekielnie wysokim poziomie, i jak ktoś twierdzi inaczej to widział filmik w jakiejś słabej jakości - bo wtedy wygląda ona bardzo podobnie do wczesniejszych odsłon, oczywiście z dużo lepszymi animacjami. Podoba mi się ta formuła, po raz pierwszy w tej serii widzę ze przeciwnicy myślą, próbują nas osaczyć, wołają wsparcie, że czujemy ze dwóch trzech przeciwników to jest wyzwanie. Dali nóż za pomocą którego gość może pomagać sobie we wspinaczce, oraz bat który możemy użyć w wybranych miejscach. Wywalili tą animację że gość biega jak pijany, walka wygląda teraz spektakularniej, gra sama ustawia przeciwników w takich miejscach, że możemy zrobić łączoną akcję z wykończeniem ... np zjazd po górce na plecach z ostrzałem wyskok i obalenie kopniakiem przeciwnika, albo skok za pomoca bata na typa - strzał w ryj i złapanie jego karabinu :) ... nawet jak będzie to oskryptowane to ja to kupuję, oby więcej takich akcji, i oby jak najmniej te animacje - skrypty się powtarzały. 

 

Na minus bym dał odgłosy strzelania z broni, pistolety i karabiny brzmią jak pukawki, nierealistycznie, chciałbym żeby były smaczki jak jesteśmy frontem do ściany skalnej, żeby echo poniosło dzwięk wystrzału z powtórzeniem, ... tutaj jest za cicho, i bez względu na otoczenie broń brzmi zawsze tak samo. Minus jeszcze bym dał za celowanie przy strzelaniu, nie no sory panowie, ale widać ewidentnie że jest tutaj jakiś magnez, który za bardzo pomaga graczowi, wogole strzelanie i zrobienie broni zawszze było w tej serii na średnim poziomie, i tak samo wygląda tutaj ... 

 

ale poza tym, gra wygląda spektakularnie, i jest to jeden z tych tytułów w które trzeba będzie zagrać, nie ma mowy o zagrożeniu ze strony Tomb Ridera który znowu będzie pomostem między konsolami, i będzie miał grafikę taką jak część bez numerka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i komentarze typu : OMG nierealne, bo nathan raz uderzył gościa w skałe i zemdlał, a drugiego 6 razy walnął z pięści i fopiero zemdlał.

Gościu spróbuj się walnàć w skałę tyłem głowy, a dopiero później komentuj

Najbardziej nie lubię, jak ktoś pije do mnie bez cytatu, jednocześnie - po pierwsze - po kretyńsku nie doczytując tego co napisałem, a po drugie - dopowiadając sobie coś, czego też nie napisałem . Puknij się koleś, zanim palniesz coś głupiego.

Także jak masz coś mojego posta, to wróć i przeczytaj jeszcze raz, bo ci nie wyszło. I przy okazji pokaż mi miejsce, w którym napisałem "OMG nierealne". O patrz, nie napisałem? Jaka szkoda.

Napisałem, ze walka jest "niespójna". Czyli niekonsekwentna. Nie obchodzi mnie czy jest realne, bo szukanie realizmu w grach wideo jest jak szukanie brytyjskiej królowej w Sosnowcu. Jak skończysz kiedyś jakąś szkołę, to może wtedy poznasz różnicę pomiędzy "niespójna", a "OMG nierealne". Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spux jest znany z tego ze lubi sobie dopowiedziec pare rzeczy coby mu sie argument kupy lepiej trzmal, radze zignorowac, bo odpowie na twojego posta podobna cegla do ktorej dorzuci znow kilka rzeczy ktorych nie miales na mysli i nie przestanie dopoki nie bedzie mial ostatniego slowa.

 

Ale za ten Sosnowiec kolego to sie bedziemy gniewac, krolowa wlasnie siedzi obok mnie i cioramy sobie w tetrisa - i wcale jej nie porwalem do Sosnowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nie lubię, jak ktoś pije do mnie bez cytatu, jednocześnie - po pierwsze - po kretyńsku nie doczytując tego co napisałem, a po drugie - dopowiadając sobie coś, czego też nie napisałem . Puknij się koleś, zanim palniesz coś głupiego.

Także jak masz coś mojego posta, to wróć i przeczytaj jeszcze raz, bo ci nie wyszło. I przy okazji pokaż mi miejsce, w którym napisałem "OMG nierealne". O patrz, nie napisałem? Jaka szkoda.

Napisałem, ze walka jest "niespójna". Czyli niekonsekwentna. Nie obchodzi mnie czy jest realne, bo szukanie realizmu w grach wideo jest jak szukanie brytyjskiej królowej w Sosnowcu. Jak skończysz kiedyś jakąś szkołę, to może wtedy poznasz różnicę pomiędzy "niespójna", a "OMG nierealne". Bez odbioru.

ale tak ma wiele gier, to umowny mechanizm który polega na tym że jak złapiesz gościa od tyłu albo zza winkla (ogólnie z zaskoczenia) to go wykańczasz jednym ciosem, a jak oficjalnie atakujesz (od frontu) no to już gość jest przygotowany, spodziewa się ciosów i jest walka. Do czegoś takiego bym się nie przyczepił w życiu, i nie uważam to absolutnie za błąd, czy jakies niedopatrzenie, to jest bardzo uzasadniony mechanizm obecny w grach od wielu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram.. zaraz zaczna sie glosy ze Wiedzmin nie trzyma sie kupy, bo uzywaja tam jakiejs magii, a po swiecie chodza potwory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć? Na pewno nie powinny tak wyglądać od strony fabularnej, bo to była bryndza najniższych lotów, ale cała reszta była świetna. 

 

Ja już bym wolał gorszą, ale równiejszą grafikę. Strona fabularna leży i kwiczy, zaś graficznie to skaczący jak kangur framerate i pop up wszystkiego. Właśnie ten pop up mnie totalnie zniszczył, bo gra wygląda ładnie na pewnym obszarze, dalej to już grafika gorsza niż na ps3. Po prostu gra mnie strasznie zawiodła.

 

Co do Uncharted, liczę na bardzo dopracowany multi i 60 fps. Zacząłem się po prostu strasznie irytować tymi 30 klatkami, taki fps może być w singlu, w multi wolałbym szybką i dynamiczną rozgrywkę, bez lagów i tych wszystkich dziwnych rzeczy, które psuły U3. I przede wszystkim, precyzyjne sterowanie bez input laga i martwej strefy. Oczywiście nie pomijając fabuły, taka opowieść w stylu U1 i U2 jest wystarczająca. To nie jest poważna opowieść, więc się takiej nie doczekamy.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy ludzie to uwielbiacie jak widzę wyolbrzymiać i przekręcać... czacha daruj sobie filozofowanie, a malakay następny ekspert od czytania ze zrozumieniem, jeszcze lepszy niż poprzedni - jakieś "błędy" i "niedopatrzenia" wyczytałeś sobie z mojego posta. Ale okej, nie mam nic więcej do powiedzenia, bo Uncharted to przecież niebiańskie objawienie , ND to bogowie i każdy, kto nie narobił w portki po zobaczeniu tego materiału, to przecież jakiś nienormalny musi być. Gratuluję rozsądku... a panowie typu sakosusz (i inni) z tekstami typu "a to przecież pre-alpha i w ogóle, zobaczycie co będzie w finalnej".... aha, jasne, przy takim Destiny kilku mówiło to samo (bo Bungie taki zasłużony dla branży deweloper), a potem wielki hejt i na trzy strony w temacie postów sakosusza było najwięcej - człowieka, który najbardziej tej gry nie lubi. Łyk zimnej wody Panowie, bo za pół roku będziecie piksele pod mikroskopem liczyć, czy czasem downgrade'u graficznego nie ma...

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę na premiere bo jakby nie było jestem fanem tej serii i jakby nie wyglądała to wiem, że będę zadowolony. Na chwilę obecną to nie wyszła chyba żadna gra która prezentowałaby grafikę WOW. Każda gra jednak miała jakiś element który powodował efekt "wow" jak np w Secod Son'ie neon. Uncharted na pewno będzie świetne. Lubie taki gameplay i taką opowieść. Lekką z humorem i akcją. 

Ciekaw  jestem czemu nikomu nie przeszkadzała słaba grafika w Dark Souls? Mimo tej ogromnej wady ludzie (w tym ja) zarywali noce by tylko pograć i wykręcali na niej setki godzin. Tu widzę jest problem innego typu - wszyscy wiedzą, że gra będzie się im podobać tylko kłócą się jedynie o to jak bardzo będzie im się podobać w finalnej wersji. Bo to, że nawet w recenzjach gra będzie dostawać przynajmniej 9 to wszyscy wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×