Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby łatwiej coś powiedzieć gdybyś wrzucił link do składu ;)

Btw if Insigne faktycznie można kupić za ~70k, wcześniej chodził za 300k o.O jak tylko sprzedam Rodrigueza to kupuję if Insigne, nie ma lepszego kandydata na LW do Makaronów.

 

We wtorek będzie można za 40k.

Edit: bez tego działania jak autobuyer, czyli odświeżania marketu nieustannego. Tak to można go i wyłapać za minimalną jak się komuś chce i ma cierpliwość. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

For siur? To poczekam ;) jak dla mnie jeden z tych ifow wartych kupna, zmieniona pozycja i mocno poprawiony strzał, super karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekalbym na fut ale nie mogę bo mi szuka rywala po 5 minut a grać fitnessem ciągle mi się nie chce. Dla fitnessu szuka max minute. Wtf

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

For siur? To poczekam ;) jak dla mnie jeden z tych ifow wartych kupna, zmieniona pozycja i mocno poprawiony strzał, super karta.

 

Na 400%. Z każdym IF-em, w każdym TOTW tak jest. W weekend nie kupuje się graczy, bo dużo ludzi buduje składy i jest większy popyt. We wtorek kończy się TOTW i jest największa podaż. Dlatego wtorek wieczorem ewentualnie w środę popołudniu są najniższe ceny IF-ów z bieżącego TOTW. W zeszły weekend hero Lewandowski na X1 kosztował 650k BIN, a już w środę nikt go nie chciał zdjąć z marketu za 540k BIN. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie czekam. I tak u mnie pusto do czasu, aż nie sprzedam Rodrigueza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam mecz, 3 karne z dupy 3 obrobione, ta gra to żal :)

Ja ostatnio zablokowałem kolesia i dostał karnego. Bo wpadł na zasłaniajacego piłkę obrońcę. Ale jak on mi wyciął od tyłu napastnika, który co dopiero zdążył odegrać piłkę, to tylko faul. Bez kartki. Czasami mam wrażenie, że w strefie pola karnego jest inne sędziowanie niż na pozostałej części boiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby łatwiej coś powiedzieć gdybyś wrzucił link do składu ;)

Btw if Insigne faktycznie można kupić za ~70k, wcześniej chodził za 300k o.O jak tylko sprzedam Rodrigueza to kupuję if Insigne, nie ma lepszego kandydata na LW do Makaronów.

Zapomniałem :) post-60514-14444825651597_thumb.jpg

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cie zalamywac, ale masz najgorszy mozliwy internet. W sensie dostawce, radze zmienic, bo oni tego nie naprawia. Orange ogolnie ma problemy, jezeli chodzi o gry online

Wiem, tylko ze teraz te problemy przewyższają wszystko. Żebym miał lepszy net, to musiałbym sie do bloku przeprowadzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze masz LW i RW, zmień sobie formację na jakies 433, ja gram (4).

Gracze, na LB Alex Sandro, na RB ja osobiście wolę Lichsteinera, choć Abate daje radę. Caceras na CB jest niezły, ale niski. Na LW daj Perottę, będzie miał chemię z Tevezm. Valero out, na CM Nainggolan lub De Rossi. Na CAM może zostać Callejon, choć moim zdaniem Mertens jest lepszy. Możesz też spróbować tam Pereyrę, ma strzał gorszy od wymienionej wcześniej dwójki, ale będzie miał chemię z Tevezem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszły weekend hero Lewandowski na X1 kosztował 650k BIN, a już w środę nikt go nie chciał zdjąć z marketu za 540k BIN.

Nie zapomnij ze tamta sroda w totw konczyla sie pojawieniem gwiazd bpl i poerwszym ifem Kuna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożycie mi jakiś fitness squad z bundesligi pod 41212(2)?

Masz bańkę??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sprawdzony sposób na te błędy przy łączeniu w towarzyskich ? No kurde teraz to już nic nie działa i nie możemy się w parę osób połączyć.. reset fify, neta, konsoli nie pomaga :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze masz LW i RW, zmień sobie formację na jakies 433, ja gram (4).

Gracze, na LB Alex Sandro, na RB ja osobiście wolę Lichsteinera, choć Abate daje radę. Caceras na CB jest niezły, ale niski. Na LW daj Perottę, będzie miał chemię z Tevezm. Valero out, na CM Nainggolan lub De Rossi. Na CAM może zostać Callejon, choć moim zdaniem Mertens jest lepszy. Możesz też spróbować tam Pereyrę, ma strzał gorszy od wymienionej wcześniej dwójki, ale będzie miał chemię z Tevezem.

Tylko że jakoś fajnie gra mi się 451

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość moich propozycji możesz zastosować do tego ustawienia. Dodaj Perottę i Pereyrę, bo z taką chemią Tevez będzie grał piach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją droga wiecie, ze murzyn wczoraj odszedł z EA? Pewnie poległ przez teksty o walce z botami xd

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdybym di Marie wrzucił?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją droga wiecie, ze murzyn wczoraj odszedł z EA? Pewnie poległ przez teksty o walce z botami xd

 

Ano, odszedł bo zamierza się skupić na streamowaniu na Twitchu. Info z Twittera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mial Howedesa? Mysle kogo dac do pary z Boatengiem.

Schar i sokratis bardzo fajnie chodzą. Sprawdź sobie ich, szczególnie Grek to maszyna na ziemi, w powietrzu też daje radę. Ogólnie hybryda bpl i bundeski z obroną alaba-boateng neuer mangala-Walker to jest jakiś kosmos...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mial Howedesa? Mysle kogo dac do pary z Boatengiem.

Tylko Naldo :)

Begovic jak ja Ciebie nienawidze

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schara mam na koncie, gdzie gram grajkami za niska cene. Dobry jest, ale Bungert lepszy. Sokratis za niski. Naldo pamietam z 15, te jego zapedy do ataku ;> no i cena jest za wysoka. Moglem nie sprzedawac swoich za <15k :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1:50 i 9:30... ostro. Dużo nie trzeba, żeby zostać milionerem - wystarczy "trochę" szczęścia :o Chciałbym tak.

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FIFA 16 begovic edition, ja się boje co pokaże Neuer czy Kurtua . begovic jest praktycznie nie do pokonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×