Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kto siedzi na konsoli może podac ile jest aktualnie transferów w transfer market?

1 891 383

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w końcu się udało wygrać draft online :) Po tygodniu męczarni i władowaniu w to ok 500k coinsów. Skąd brałem coinsy? Niezły drop w paczkach + coinsy z meczów. Z paczek wpadło 4 IFy (Ignashevich, Gervinho, Hamsik)  + kilka droższych kart (Marchisio, Depay x3). Oczywiście w paczkach za draft już był sam szrot. Dzisiaj z paczek wpadł Dani Alves, Oezil i Schurle.Wszyscy poszli na sprzedaż i złożyłem sobie SerieA za 20k.

Kogo polecacie na boki obrony, oczywiscie tanio bo coinsów nie za dużo :) Gram 4-3-2-1

mam nadzieje ze ja tyle nie wtopie :D chyba ze przeleje kase na browara i Piachu mi drafta przez remote play wygra :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest wzięcie na Debruyne. Menda coś nie chce spaść do tych 280k a przy CR Hero marzyłem nawet o 225-250k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze ja tyle nie wtopie :D chyba ze przeleje kase na browara i Piachu mi drafta przez remote play wygra :)

Toz to wygrać to trzeba mieć nerwy że stali, gimbusy z arabii , lagi, masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie lagi? jakie arabusy? niczego takiego nie uswiadczylem a z 15 draftow spokojnie zagralem. Poza oczywiscie jednym debilem ktory gral na lag switchu.

Piachu, Pinte Ci postawie :D

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kilka razy to wygralem ale grałem tylko na sprinterów, arabów i lagerow

Draft ze świetnego pomysłu zrobił się niegrywalnym szajsem przez top drop.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie Bundeslige na MLS + obrona BPL  i Abate i gra się pięknie, jak ktoś lubi grać podaniami a nie samo pace to polecam, bardzo tanio a efektywnie 

 

http://www.futhead.com/16/squads/3128635/

 

Jak ma ktoś pomysł kogo dać za tego Ogbonne żeby miał lepszą chemie to pisać :)

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja drafta próbowałem grać, ale sie tak z nerwów trzepalem, ze to jest ponad moje siły :)

Delikatnie rzecz ujmując, żadnego mojego rywala nie lubię w fifie... I to bardzo xd

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze niech ea zrobi cos z tymi karnymi, bo to jest patologia. Przed chwila mialem mecz, gdzie chlop oddal 1 strzal przez 90 minut, z karnego (ktory prawie obronilem ale pilka wpadla od slupka...). OFC nic nie naciskalem, wbieglem w pilke a jego napastnik kopnal mojego obronce w noge i sie wywrocil. Dobrze, ze udalo sie to wygrac, bo inaczej bym chyba ocipial.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O karnych w tej edycji powiedziano już chyba wszystko. Ciężko było to bardziej zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie Bundeslige na MLS + obrona BPL  i Abate i gra się pięknie, jak ktoś lubi grać podaniami a nie samo pace to polecam, bardzo tanio a efektywnie 

 

http://www.futhead.com/16/squads/3128635/

 

Jak ma ktoś pomysł kogo dać za tego Ogbonne żeby miał lepszą chemie to pisać :)

Ja mogę od siebie doradzić , abyś zmienił bramkarza. Mignolet jest słabiutki. Za 8 tyś powinieneś dorwać już Begovica z Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rade, uzbieram sobie powoli :) Wcześniej grałem turecko-niemiecką hybrydą i Burak Yilmaz 50 spotkań 57 goli, to jest potwór za cene frytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbudowałem BPL wczorajszego wieczora i gra się rewelacyjnie, wreszcie atak chodzi tak jak tego oczekuje :) wczoraj 5 meczyków i bilans 4-1-0. De Bruyne na CAM niszczy system, na RB Walker jest wszędzie, Walcott na RW zapierdziela jak Bugatti Veyron. To jak grałem Aubameyangiem z podobnym pacem to nie odczuwałem tej szybkości jak przy Walcottcie.

Obawiałem się Kompanego w tej edycji, ale gra w obronie lepiej niż w 15 :)

Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze zmiany i jedynie wkurwiam się, że muszę siedzieć w robocie i dopiero wieczorem znów pogram BPL :D

Jaki atak kolega posiada ? :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jakis ranking w fut,cos jak w sezonach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kilka razy to wygralem ale grałem tylko na sprinterów, arabów i lagerow

Draft ze świetnego pomysłu zrobił się niegrywalnym szajsem przez top drop.

Juz po demo mialem watpliowsc czy ten tryb bedzie grywalny gdy same przerosty bedą losowane do skladów.

 

O karnych w tej edycji powiedziano już chyba wszystko. Ciężko było to bardziej zepsuć.

No niestety kazda edycja ma swoje fuck upy, ja powoli zaczynam ograniac te karne i to bardziej ja na tym korzystam niz trace póki co. W polu karnym to z przeciwnikiem jak z jajkiem trzeba, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli mam 70 miejsc transferowych to żeby powiększyć listę to mogę dostać od kogoś powiększenie o 20 czy musi być to ostatnie powiększenie o 30 z 45 poziomu?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto potwor ktory bedzie ewoulowal wraz z moja zawatoscia portfela w fifce ;p

 

1. Baza wyjsciowa - na teraz

http://www.futbin.com/16/squad/20844

 

2. Drugie stadium - przeksztalcenie

http://www.futbin.com/16/squad/21772

 

3. Forma finalna - rrrape train

http://www.futbin.com/16/squad/21781

 

Mam akurat co robic i na co zbierac do F17 ;p

Za opare bedzie jakis sensowny RB IF z Bundeswery, Busquets tez z IFem jak bedzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak KOSZTA? Bo tylko jego jeszcze nie spróbowałemz BPL ST

Mnie osobiście o wiele lepiej się gra Costą niż Lewandowskim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kilka razy to wygralem ale grałem tylko na sprinterów, arabów i lagerow

Draft ze świetnego pomysłu zrobił się niegrywalnym szajsem przez top drop.

Widzisz i tu moim zdaniem jest różnica taka ze mi się podoba top drop a dlaczego ? Bo z tego co wnioskuję masz wypasiony skład a ja mam słaby z bbva w drafcie mam szansę zagrac hero lewym czy ronaldo lub normalnymi kartami 86 + . Kartami których w składzie nigdy nie będę pewnie miał a spróbować nimi każdy chce . Draft to opcja dla biedaków którzy nie mają na otwieranie paczek lub pp prostu nie handlują . Draft zagrałem z 7 razy wygrałem 4 albo 5 , i zawsze byłem na plus wiec jak dla mnie świetna opcja zrobiona przez ea .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem lacazette i cos mi nie pasi ten typ. Jakis taki nijaki jest. Gra sie nim jak jakims sredniakiem za 10k. Chyba opchne go na szybko, co by coinow nie stracic na nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiś w miarę dobry i tani skład dla totalnego zera w tej fifie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×