Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat. Od 5 do 7 rano w US na łączach sami uzależnieni. 3x 0-0. Glik na CB świetny.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Januzovic gol w debiucie, fajna karta, za IF czalonoglu go wsadzilem i daje radę.

Wiecie, że jest do wygrania 7 non trade RB Ronaldo? Wystarczy wygrać dowolną dywizje i może do was los się usmiechnie :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez u mnie nic nie gra. Już Palacio jest bardziej widoczny. Dam karcie Teveza jeszcze kilka spotkań. Nic się nie zmieni, to sprzedam dziada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nif Higuaina strzela ze wszystkiego jak z kapiszonow, lepiej mi podszedl niz nif Lewy, serio, ale jak beda nowe paczusie dzisiaj to robie do Lewego drugie podejscie :)

Namówiłeś mnie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko do kupienia David Silva którego właśnie próbuję wylicytować po jak najmniejszej cenie i zaczynam testy na pozycji napastnika :biggrin:

O pozycję ST ubiegać się będą : Roo, Diego Costa i Benteke :P  Ciężko w ogóle znaleźć w tym zestawieniu napastnika z 4* skills ;/

 

http://www.futbin.com/16/squad/14096

Jak dla mnie dał bym Bainesa i Cahilla ale w jego przypadku nie wiem jak z chemią. Ogólnie składzik miód malina kolego.

PESsimist co do Teveza nim trzeba się nauczyć grać trzeba wyczuć ale jak go okiełznasz to będzie twoim katem dla przeciwników.

pozdrawiam

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dał bym Bainesa i Cahilla ale w jego przypadku nie wiem jak z chemią. Ogólnie składzik miód malina kolego.

Dając Cahilla musiałby zrezygnować z Otamendiego a gość jest prezesem firmy FORMACJA OBRONNA. 

Za Verthongena też go nie dam bo Radża i Cavanda stracą chemie.

Ale jest to jakaś alternatywa... Cahill za Otamendiego i Baines na lewą stronę... obu w składzie mam więc zapewne i taką opcję wypróbuję :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki piachu za info!

Spoko ale nie nastawiam się na wygrana hehe chociaż w fut15 ktoś z forum wylosował coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy mecz w drafcie przegrany, oczywiscie pod koniec meczu bramki zaczal mi gosciu sypac... dostalem 2 paczki za 5k + 1 jakas "zlota 13-stka" - 13 kart w tym 1 rzadka, a ta rzadka toooo..... c0d7dad40387c.jpg:biggrin: leci na sprzedaz, paczki jeszcze przez tydzien bede zbierac bo wszystko wydaje na drafta zeby cholerna trofke zdobyc.

Byl tu taki temat poruszany, jesli mam paczki w zakladce sklep do otworzenia to ile czasu moga sobie tam lezec?

Kupie sobie jednego Sterlinga przez totw, jesli wpadnie chociaz 15k na drafta to bedzie dobrze.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem filmik ovvyego na temat wykonczenia na krotki slupek.

Poki co zagralem kilka meczykow w sezonach i powiem Wam, ze to cholernie dziala.

Dzieki temu zdobywam wiecej bramek niz poprzednio, nie wiem jak w fucie ale w realu bale pod tym wzgledem zjada ronadlo na sniadanie.

Zreszta zobaczcie sami:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga sprzedana, 660k mam do dyspozycji na budowe BPL. Wieczorem cos zbuduje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba  nie podpuszczaj bo jak się wyleczyłem się z paczek :P tak mnie korci ten draft ze głowa mała .
Dobrze że chodziaż ktoś z forum trafia coś normalnego bo myślałem ze ea oskryptowała nawet naszego foruma :laugh: ale widzę ze on czuwa  http://www.ossus.pl/images/4/45/Yoda.jpg

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą coś zrobić z nadmiarem dyktowanych karnych, bo psuje grę. Taka oto sytuacja. Mój bramkarz złapał (podkreślam ZŁAPAŁ) turlającą się piłkę, a napastnik kopnął w jego ręce. Oczywiście rzut karny  :pardon:

Kartę Teveza spuściłem w toalecie. Biorę się za budowanie Bundesliga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na potwierdzenie moich slow, bramka z 0 kata z gran derbi ;p

 

 

musze to przetestowac jak kupie sobie w koncu sklad do futa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba  nie podpuszczaj bo jak się wyleczyłem się z paczek :P tak mnie korci ten draft ze głowa mała .

Dobrze że chodziaż ktoś z forum trafia coś normalnego bo myślałem ze ea oskryptowała nawet naszego foruma :laugh: ale widzę ze on czuwa  http://www.ossus.pl/images/4/45/Yoda.jpg

Powiem tyle, milion razy lepiej grac tego drafta i przegrywajac pierwszy mecz miec paczki 2x5k niz otwierac ten szrot co jest w sklepie. Zaleta drafta jest to ze mozna potestowac zawodnikow, wada jest to ze coraz czesciej dropi mi tych samych grajkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiś cdm z bpl który rozegra, strzeli, obroni? Z wyjątkiem toure bo drogi :pno i Maticia bo go mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiś cdm z bpl który rozegra, strzeli, obroni? Z wyjątkiem toure bo drogi no i Maticia bo go mam

Szwajni ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fernandinho przerobiony i jeszcze jako tako Ramires.

Reszta to typowe odbieraki (odebrac i podac do najblizszego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą coś zrobić z nadmiarem dyktowanych karnych, bo psuje grę. Taka oto sytuacja. Mój bramkarz złapał (podkreślam ZŁAPAŁ) turlającą się piłkę, a napastnik kopnął w jego ręce. Oczywiście rzut karny  :pardon:

Kartę Teveza spuściłem w toalecie. Biorę się za budowanie Bundesliga.

Karne to jest farsa, mam mecze, że jest 5 dyktowanych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba, Reusa moge przyjac 5 pod rzad :biggrin:

say what? nie ruzmim

ja sobie robie przerwe na minimum 3 dni od fify, jajca w drafcie sie dzieja i nie mowie juz o karnych tylko o golach w 90 minucie... ten sam pacholek strzela na remis w 90 a pozniej w 120 gola z dupy.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu spróbuj Kouyate dzik niesamowity.

Dokładnie, u mnie w parze z Cahillem główni gracze. Murzyn uderzyć potrafi

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×