Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kto i kiedy jeśli pamiętasz?

Btw FUT mnie wypaczył, ogladam mecz i zamiast analizować grę analizuję kto może dostać ifa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzył się kiedyś zawodnik z Ekstraklasy w TOTW?

Kto i kiedy jeśli pamiętasz?

Btw FUT mnie wypaczył, ogladam mecz i zamiast analizować grę analizuję kto może dostać ifa :D

Robak, Brożek

Kupiłem czterech Nikolicsów po 600 i co? Już po cztery tysiące lata.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto i kiedy jeśli pamiętasz?

Btw FUT mnie wypaczył, ogladam mecz i zamiast analizować grę analizuję kto może dostać ifa :biggrin:

http://www.futhead.com/15/players/?league=66&club=all&level=all_if Możesz też poszukać z poprzednich wersji :p to tylko z 15stki...

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos 4321?

Faktycznie widac roznice w szerokosci ataku jesli sie porowna ja z 433?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, a niech Cie !
Przez Ciebie zaczalem myslec o SA, ktora srednio lubie ;[

 

Tak patrze na ta wersje, ktora podawalem ale w 4321: http://www.futbin.com/16/squad/20650

 

Obrona - swietnie

Srodek pola - oyayebie

Atak - mam triche obaw, tego andersona nie znam w ogole, morata/palacio/iguain niby spoko ale.... n i do tego Cuadrado zniszczony przez chelsea z med/high.

 

Obawiam sie ataku, reszta na papierze wyglkada zabijczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtop, cytując Ea sports fifa fb: Od teraz nie tylko doładujecie portfel czy wykupicie członkostwo PlayStation Plus w stacjonarnych sklepach! empik.com jako pierwsza sieć w Polsce oferuje karty umożliwiające pobranie cyfrowej zawartości dostępnej do tej pory wyłącznie w PS Store, a także nowe nominały zasilające konto PSN!

#Empik #PlayStation #PSStore

Co najważniejsze: od teraz fifa Points na ps4 możliwe do kupienia w sklepach stacjonarnych

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczę się od lepszych jak chcą grać :biggrin: bez meczy z lepszymi kolegami to nie miałoby sensu. Wiadomo dostać 4-0 5-0 to denerwujące, ale tylko tak można wyłapać błędy kiedyś jak pamiętacie próbowałem grzebać w ustawieniach przesuwałem majstrowałem linia cofnięta itp. teraz gram jak przeciwnik pozwala jak widzę ze kolo miesza jak oszalały to konterka i od 70 minuty wysoki pressing obojętnie czy wygrywam czy przegrywam jak gram z amatorem takim jak ja to do 70 na normalnych ustawieniach i znowu wysoki pressing no i ważne przede wszystkim zmiana składu, co mecz, bo jak zauważyliście sporo biegają dzikusy.Co do karnych i wjazdów w pole karne haaaaaaaaa to jest najlepsze i nawet w tej Lidze formułowej, która nie wiem czy jeszcze istnieje. Nie, którzy szacun mega szacun bez ksywek :P i na tym zakończę. Ja pewnie zawsze będę grał 5-6-7liga, bo nie mam parcia na awanse, choć to cieszy(chodzi o zabawę), ale niektórzy powinni się opanować i mieć szacunek do innych ludzi, z którymi grają. źebym był dobrze zrozumiany wiadomo trza przyspieszyć zagrać skrzydłem wjechać w pole karne, bo na tym polega piła dobrze ze to tylko gra, bo ja to jestem taki Naingolan tylko lepiej zbudowany to taki żarcik, bo niektórzy mogą to źle odebrać
Pozdro i życzę wam wszystkim takich meczy jak Grammy w swojej lidze razem z Unkim i O.Tateuszem .A te ustawienia to tylko i włącznie na krzyżaku
 

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos 4321?

Czerczesow dzisiaj :P

Wygrał 3-1, Nikolic dostanie ifa.

 

Co do Nikolica, to na początku przygody z fut w tej edycji zrobiłem sobie skład Legii i ta karta jako nif jest świetna, sporo bramek sadziłem nim.

Ciekawe jaki if będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwaliłem, chwaliłem... teraz ponarzekam. Gra od pewnego momentu staje się niegrywalna. Trafia się na ludzi, którzy bezwzględnie wykorzystują błędy, a gra jest ich pełna. Szkoda wydanych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwaliłem, chwaliłem... teraz ponarzekam. Gra od pewnego momentu staje się niegrywalna. Trafia się na ludzi, którzy bezwzględnie wykorzystują błędy, a gra jest ich pełna. Szkoda wydanych pieniędzy.

No to allegro/ebay/inne portale i z glowy problem ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to allegro/ebay/inne portale i z glowy problem ;)

Która liga Fenix? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to allegro/ebay/inne portale i z glowy problem ;)

Mam ten shit w wersji elektronicznej. Nie planowałem zakupu Fifa, ale innych zestawów nie było z XO. Przeżyję. Nie flustruje mnie gra na tyle bym przesadnie długo miał narzekać.

Nim napisałem poprzedni post rozegrałem wcześniej przegrany 2:5 mecz. Gość bezczelnie cisnął na karne. Umiał utrzymać się przy piłce i bardzo dobrze dryblował. Pierwsze dwie bramki zdobył po karnych. Jednego obroniłem. Później odpuściłem obronę, to wcisnął kolejne trzy. Gra przeciwko komuś kto ogarnął silnik tej gry i chce za wszelką cenę wygrać jest przykrym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten shit w wersji elektronicznej. Nie planowałem zakupu Fifa, ale innych zestawów nie było z XO. Przeżyję. Nie flustruje mnie gra na tyle bym przesadnie długo miał narzekać.

Nim napisałem poprzedni post rozegrałem wcześniej przegrany 2:5 mecz. Gość bezczelnie cisnął na karne. Umiał utrzymać się przy piłce i bardzo dobrze dryblował. Pierwsze dwie bramki zdobył po karnych. Jednego obroniłem. Później odpuściłem obronę, to wcisnął kolejne trzy. Gra przeciwko komuś kto ogarnął silnik tej gry i chce za wszelką cenę wygrać jest przykrym doświadczeniem.

Ale w każdej edycji tak jest. Więc nie wiem czemu taki zdziwiony. W 14 główki, w 15 pace i l1 z trójkątem. Tutaj karne. Zawsze jest coś, co ludzie znają i wykorzystują.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która liga Fenix? ;)

Nie gralem, bo praca. Na jednym koncie malo gier zagranych i 3 liga a na glownym raptem 13 gier. Ale sklad juz skompletowany na moj budzet obecnie i od srody lece z tematem

@PESsimist mialem ten sam problem z 15, tu go nie ma. Gra mnie zdenerwuje, przestanie mnie bawic to idzie momentalnie na ebay.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieli dzisiejszego Griezmanna? ;D A mówili, że FIFA 15 taka nierealistyczna. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w każdej edycji tak jest. Więc nie wiem czemu taki zdziwiony. W 14 główki, w 15 pace i l1 z trójkątem. Tutaj karne. Zawsze jest coś, co ludzie znają i wykorzystują.

Mnie zaden karny tak nie spieni juz jak te wrzutki/glowki, a juz obrona niezalezna od AI, albo zalezna w malym stopniu to juz miod :)

...choc pewnie w koncu mnie wykonczy mentalnie :D oby do futmas ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek do BPL na bramke Begovic czy Hart?

Imo Hart, byl u mnie na wypozyczeniu i napewno w bpl wroce po niego na poczatek.

Do handlu:

If Krychowiak vs If Long???

Long liga i w miare popularny, Krycha jednak rzadki (bo pace) solidny cdm w BBVA

co byscie wzieli?

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Hart, byl u mnie na wypozyczeniu i napewno w bpl wroce po niego na poczatek.

Do handlu:

If Krychowiak vs If Long???

Long liga i w miare popularny, Krycha jednak rzadki (bo pace) solidny cdm w BBVA

co byscie wzieli?

Krychowiak najlepszy cdm w bbva.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×