Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość aby dodało zakupione FP przez stronkę bez odpalenia konsoli? W companion echo :-(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się np piachu wypowie. Jak przyjmować piłkę? Czasami jak gram w 2/1 lidze to trafiam na ludzi, którzy kasuja mi napastnika który przyjmuje piłkę tyłem, wchodzą tak agresywnym pressem że grać mi się odechciewa. . Sam takiego pressingu nie umiem założyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackson czy Antoś Griezmann do Bbva? Ewentualnie jakas dobra formacja zeby pomiescic obu?

...

Miałem obu w składzie obok siebie i więcej z gry dawał mi zdecydowanie Griezmann. Ja bym brał Griezmanna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz odpalić konsolę

Jest możliwość aby dodało zakupione FP przez stronkę bez odpalenia konsoli? W companion echo :-(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu

Tapatalka

Niestety musisz odpalić konsolę

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można kupić na pss store z poziomu pc. Wchodzisz w Fifę, przewijasz na dół i w dodatkach masz FP do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się np piachu wypowie. Jak przyjmować piłkę? Czasami jak gram w 2/1 lidze to trafiam na ludzi, którzy kasuja mi napastnika który przyjmuje piłkę tyłem, wchodzą tak agresywnym pressem że grać mi się odechciewa. . Sam takiego pressingu nie umiem założyć..

Ręcznie to robią, takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz kupiłem Messiego i drugi raz dochodzę do wniosku, że to jest świetna karta ale dla osób, które po pierwsze grają formacjami z RW/RF, a po drugie, które lubią sztuczki i inne wygibasy.

Ja gram 2 x SC i on po prostu się w niej nie odnajduje... M/L i pęta się gdzieś z tyłu, czasem w obronie, jest szybki ale każdy kontakt z obrońcą skutkuje glebę Messiego. Do tego CHM 7 max. 

Nie dla mnie, nie dla mojego stylu gry, a sprinty na bramkę niczym szczerbatego do sucharów mnie nie bawią. 

BTW Terasov, ten obrońca RB, którego mi poleciłeś - świetna karta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można kupić na pss store z poziomu pc. Wchodzisz w Fifę, przewijasz na dół i w dodatkach masz FP do kupienia.

Dokładnie ale FP się pojawiają jak odpalisz FUT na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz kupiłem Messiego i drugi raz dochodzę do wniosku, że to jest świetna karta ale dla osób, które po pierwsze grają formacjami z RW/RF, a po drugie, które lubią sztuczki i inne wygibasy.

Ja gram 2 x SC i on po prostu się w niej nie odnajduje... M/L i pęta się gdzieś z tyłu, czasem w obronie, jest szybki ale każdy kontakt z obrońcą skutkuje glebę Messiego. Do tego CHM 7 max.

Nie dla mnie, nie dla mojego stylu gry, a sprinty na bramkę niczym szczerbatego do sucharów mnie nie bawią.

BTW Terasov, ten obrońca RB, którego mi poleciłeś - świetna karta.

CRa sprawdzałeś? Ciut drożej tylko :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacja 4-3-3 ze skrzydlowymi jest genialna, po przesiadce z 4-1-2-1-2 i wrzuceniu karty zmiany pozycji na skrzydlo dla Pedro i Williana ich gra z poprzedniego ustawienia to niebo a ziemia. A za plecami swietny Shaqiri ktory tylko laduje bomby zza pola karnego. Jedynie szkoda ze tylko 1 napastnik ale rzeznik Diego Costa ustrzeli cos w kazdym meczu. Na chwile obecna 4 liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się np piachu wypowie. Jak przyjmować piłkę? Czasami jak gram w 2/1 lidze to trafiam na ludzi, którzy kasuja mi napastnika który przyjmuje piłkę tyłem, wchodzą tak agresywnym pressem że grać mi się odechciewa. . Sam takiego pressingu nie umiem założyć..

Teoretycznie możesz używać L2 żeby chronić piłkę ale zapewne dobrze o tym wiesz :) raz skuteczne raz nie. Tajemnica zapewne tkwi w wyczuciu i odpowiednim naciśnięciu L2

Edytowane przez Tom182
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety musisz odpalić konsolę

Niestety musisz odpalić konsolę

No to się nie kupi promopaka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów szanownych mógłby pomóc mi z powiększeniem listy z 70 do 100 miejsc? A może jakiś gracz ma ochotę pograć?

Wysłane z mojego 2014813 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop zwiększyli tak mi się wydaje, widzę po ilości nowych Messich na rynku... Ewentualnie sami dorzucają, by ceny zbijać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop zwiększyli tak mi się wydaje, widzę po ilości nowych Messich na rynku... Ewentualnie sami dorzucają, by ceny zbijać.

Kogo stać ma Messich ?

Jak Wy to robicie?. Jak kupowałem Lewego za 140k to mi ręce drżały z emocji,a Ty tu o kartach wartych 10x tyle

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatal

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa tygodnie były kluczowe, teraz tylko ubywa z kasy przez podatki, spadki cen, paczki, itd.

Nikt nie przewidział, że oni dobrze się przygotowali do tej edycji - w senie, jak zrobić, by nie było łatwego otwierania bez żalu paczek za monety zdobyte w grze na handlu... Odbijają sobie "15" tak zacnie, że w głównej siedzibie biuro wygląda jak z kadru "Wilków z Wallstreet". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa tygodnie były kluczowe, teraz tylko ubywa z kasy przez podatki, spadki cen, paczki, itd.

Nikt nie przewidział, że oni dobrze się przygotowali do tej edycji - w senie, jak zrobić, by nie było łatwego otwierania bez żalu paczek za monety zdobyte w grze na handlu... Odbijają sobie "15" tak zacnie, że w głównej siedzibie biuro wygląda jak z kadru "Wilków z Wallstreet".

Pod uwagę warto rownież brać zmniejszoną ilośc sprzedawanych/kupowanych coinsow, bo to ich cena wpłynęła na to, ze nif CRa latał w grudniu za 5kk, aby kilka tygodni pózniej dobić do 12kk :) Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że coinsy nie płyną miliardami, to akurat duży plus dla EA... 

Piłkarze topowi kosztują mniej ale relatywnie trudniej na nich zarobić przez legalne kombinowanie, coś za coś - nie mówiąc o otwieraniu pak za swój budżet, bo to jest totalnie nieopłacalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja mam najlepiej - marne 40k i ani to na dżumbo pakę, ani na zakupy porządne :P

Pozostaje tylko grać mecze, a mi się nie chce :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja mam najlepiej - marne 40k i ani to na dżumbo pakę, ani na zakupy porządne :P

Pozostaje tylko grać mecze, a mi się nie chce :O

Lepiej to ja mam 23.457 k i co mi Pan teraz zrobisz???

Ktoś potrzebuje wydać po 10k za złotych nie świecących-zbieram na Lahma

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że coinsy nie płyną miliardami, to akurat duży plus dla EA...

Piłkarze topowi kosztują mniej ale relatywnie trudniej na nich zarobić przez legalne kombinowanie, coś za coś - nie mówiąc o otwieraniu pak za swój budżet, bo to jest totalnie nieopłacalne.

Brakuje znacznego zjawiska inflacji. Występowało ono tylko przez chyba 2-3 pierwsze tygodnie i wówczas 1-2kk wpadały same. Kwestia dorwania fify przed premiera i 200-300k kapitału startowego.

Teraz? Hmm cieżko określić, bo gdy jesteś dobrej myśli pojawiają sie karty Hero i 5 HH pod rząd. Nie mowię, ze na handlu nie da sie zarobić...

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje znacznego zjawiska inflacji. Występowało ono tylko przez chyba 2-3 pierwsze tygodnie i wówczas 1-2kk wpadały same. Kwestia dorwania fify przed premiera i 200-300k kapitału startowego.

Teraz? Hmm cieżko określić, bo gdy jesteś dobrej myśli pojawiają sie karty Hero i 5 HH pod rząd. Nie mowię, ze na handlu nie da sie zarobić...

 

Messi ze startową 1030000 / BN 1099000 (XO) leci 3x na liście i nie ma chętnego... Tak się porobiło. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×