Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek do BPL na bramke Begovic czy Hart?

Begovic, toz to pytanie retoryczne. Asmir to dwumetrowy potwór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Hart, byl u mnie na wypozyczeniu i napewno w bpl wroce po niego na poczatek.

Do handlu:

If Krychowiak vs If Long???

Long liga i w miare popularny, Krycha jednak rzadki (bo pace) solidny cdm w BBVA

co byscie wzieli?

Begovic, toz to pytanie retoryczne. Asmir to dwumetrowy potwór

Rzuce chyba moneta! :D Edytowane przez baku83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jutra...,podobno.Masz ciśnienie na tę kartę????

Unki no coś ty na zwykłego mnie nie stać a co dopiero hero :)

Już to pisałem ale napiszę jeszcze raz jakby ktoś się wahał, Douglas Costa to dzik ile on mi meczy wygrał w pojedynkę to szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co wypadło

Unki no coś ty na zwykłego mnie nie stać a co dopiero hero :)Już to pisałem ale napiszę jeszcze raz jakby ktoś się wahał, Douglas Costa to dzik ile on mi meczy wygrał w pojedynkę to szok.

Ja mam koszte ale jakoś nie umiem go wykorzystać w pełni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to strzelaj nim za pola karnego po długim na siłę, schodzisz do środka i walisz z 14-16 metrów, lub wjazd w pole karne i kiwasz na szybkości, nie do zatrzymania.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w każdej edycji tak jest. Więc nie wiem czemu taki zdziwiony. W 14 główki, w 15 pace i l1 z trójkątem. Tutaj karne. Zawsze jest coś, co ludzie znają i wykorzystują.

Zdziwiony, bo przez chwilę myślałem, że EA zrobiło lepszą od poprzednich edycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki no coś ty na zwykłego mnie nie stać a co dopiero hero :)Już to pisałem ale napiszę jeszcze raz jakby ktoś się wahał, Douglas Costa to dzik ile on mi meczy wygrał w pojedynkę to szok.

No jako amator futa moge potwierdzic , trafiłem go w tej paczce i mimo że mi do hiszpańskiego składu chemią nie pasuje to go na ten moment zostawiłem , lepszy od raktitica , modrica , konopianki i innych , za mocny ten koleś polubiłem go sprawdza się bo obu stronach , w pierwszych 4 meczach 3 bramki i 4 asysty :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie grałem w żadnej edycji FUT formacją, która robiłaby aż taką różnicę jak w obecnej wersji 4-2-3-1. Doskonała formacja do kontrolowania środki boiska, szybkich ataków, tiki-taki. Dwóch CAM-ów ustawionych po bokach boiska to też pewnego rodzaju "oszustwo", bo tak naprawdę są to skrzydłowi. Grają bardzo szeroko, dlatego znalezienie odpowiednich graczy na te pozycje to klucz. W moim przypadku są to Giovinco i wchodzący z ławki Douglas Costa. Robią różnicę. Müller jako środkowy CAM również błyszczy. Nie musi mieć akurat tutaj wielkiego tempa, potrafi rozegrać piłkę (passing), zdublować pozycję Butragueno i wykończyć, od biedy i przejąć piłkę dzięki pracowitości H/H. A Rode to dla mnie prawdziwe odkrycie. Skoro on radzi są bez większych zarzutów zastanawiam się co będą wyprawiać Lahm czy Vidal.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuce chyba moneta! :biggrin:

gdybym mial nagranych jeszcze pare parad to podesłałbym Ci kompilacje, a ze ciagle drafta gram i sezonow nie ruszam to nie ma co bronic :P

Bego swietny GK za 10k, czasem takie pily wyciaga ze czapki z glow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guarin tylko musisz 10-11k liczyc

...ale w srode moze i z 5k zarobisz na nim :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10k jak na fitness to za dużo, połowę tego mogę wydać ;)

Jak przy konsoli jestes to snajp za pol ceny ;) bywa :)

...no i jako inwestycje mozesz brac :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 minuta - wolny z 60 metra - wrzutka w moje pole karne - jakis di santo wyskakuje wyzej od moich 2 murzynow - gol

90 minuta - rożny dla przeciwnika - wrzutka - pinball - gol.

Przegrałem 2;1 i telepie mną z wkurw***.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś listę transferowa na 100 udostępnić?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos 4321?

Faktycznie widac roznice w szerokosci ataku jesli sie porowna ja z 433?

Tak, widać, jest "gęściej" z przodu. Gra się jakby 3 napastnikami, którzy w dodatku bardzo często wymieniają się pozycjami, bardzo to jest efektywne. Jednocześnie jak masz piłkę w dolnej/górnej częsci boiska to grają jak skrzydłowi. Odkąd zmieniłem formację na własnie tę (grałem wcześniej 433(4)) gra mi się dużo lepiej. Polecam.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest idiotyczna. Zmajstrowałem nowy skład z Bundesliga. Uwalony Jagermeisterem (6 w 10cio stopniowej skali) zdemolowałem przeciwnika. Jeśli pijany w to gra i wygrywa, to ta gra jest nic nie warta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest idiotyczna. Zmajstrowałem nowy skład z Bundesliga. Uwalony Jagermeisterem (6 w 10cio stopniowej skali) zdemolowałem przeciwnika. Jeśli pijany w to gra i wygrywa, to ta gra jest nic nie warta.

Aby Twój "test" miał sens musiałbyś jeszcze zagrać z tą samą osobą na trzeźwo :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest idiotyczna. Zmajstrowałem nowy skład z Bundesliga. Uwalony Jagermeisterem (6 w 10cio stopniowej skali) zdemolowałem przeciwnika. Jeśli pijany w to gra i wygrywa, to ta gra jest nic nie warta.

Może po drugiej stronie łącza był ktoś jeszcze bardziej pijany? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest idiotyczna. Zmajstrowałem nowy skład z Bundesliga. Uwalony Jagermeisterem (6 w 10cio stopniowej skali) zdemolowałem przeciwnika. Jeśli pijany w to gra i wygrywa, to ta gra jest nic nie warta.

Prawdziwy mężczyzna pije wódkę, a nie jakiś ziołowy napar na bolący brzuszek.
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 flustruje

 

Uwalony Jagermeisterem (6 w 10cio stopniowej skali)

Nie pij już :biggrin:

Edytowane przez Sithman
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×