Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem sobie paczke za 50k. Quick sell. Miec 50k > nie miec 50k.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam rozkminiac, ze Nainggolan to cos z Niemieckiego w styli NEIN GOLLan :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówię. Rynek będzie/jest nieprzewidywalny. Ale IMO idą w bardzo dobrą stronę, bo ceny graczy nie będą absurdalne jak w poprzednich wersjach. Jestem pewien, że jak teraz bym sprzedał Butragueno za milion czy ktoś inny np. hero Agüero na PS4 za podobną cenę to w trakcie TOTY kupi 3 takie karty.

Ja powoli juz szukam daty kiedy opchnąć cały skład, zrobić przerwę od Fut i pomysleć co dalej. xD

Na pewno wszystkiego pozbędę sie przed świetami. Dobrze, ze Fallout wychodzi :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ostatni grosz...

 

6p9ouc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś może być na rzeczy z tym lepszym dropem z paczek Neymar już spokojnie za 415k a wiadomo że jest hype na tego grajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś może być na rzeczy z tym lepszym dropem z paczek Neymar już spokojnie za 415k a wiadomo że jest hype na tego grajka

Cena Neymara lata, jak on sam na wietrze. Jest jedna z najbardziej niestabilnych kart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie na niego nie stać, grałem przeciw niemu 2 razy i zrobiłem sobie smaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie na niego nie stać, grałem przeciw niemu 2 razy i zrobiłem sobie smaka :)

Lachu otworzył za 2k zł FP i dorobił sie Ibry. Xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro wyszlo by taniej, chociaz strasznie drogie coinsy, 10k za 8zl ? O_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lachu otworzył za 2k zł FP i dorobił sie Ibry. Xd

 

Tzn. mu wypadł czy z discardu paczek coinsów mu tylko na Ibrę starczyło? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie na niego nie stać, grałem przeciw niemu 2 razy i zrobiłem sobie smaka :)

Mi jakoś nie podszedł dużo lepszy dla mnie Costa Douglas, jeszcze dam jemu szanse ale gra jakby na hamulcu ręcznym, Reusa ktoś ogrywał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś o teorii przyciągania? Przyciągam Messiego siła mojej woli :)

StaryCzlowiek pewnie bez rąk juz chodzi :)

Przysięga działa i jak mnie korci to włączam misia uszatka a i ten karny jeż Piacha działa mobilizująco :biggrin:. Co do pak to śniło mi się ze odzyskałem swojego Kuna ale wiem ze to podpucha :whistling: :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś nie podszedł dużo lepszy dla mnie Costa Douglas, jeszcze dam jemu szanse ale gra jakby na hamulcu ręcznym, Reusa ktoś ogrywał?

Douglas kręci się u mnie na liście i zarabia całkiem solidnie więc mogę powiedzieć, że jest skuteczny :D Chciałem nim pograć, ale do 4321 nie udalo mi się sensownie wpleść hybrydy BBVA z Bundes, problem jest z chemią napastnika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysięga działa i jak mnie korci to włączam misia uszatka a i ten karny jeż Piacha działa mobilizująco :biggrin:. Co do pak to śniło mi się ze odzyskałem swojego Kuna ale wiem ze to podpucha :whistling: :P

Ja paczek nie tykam :p

Ps ten lepszy drop to dopiero jutro więc narazie placebo może jedynie działać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie zastanawiam, czy ciułac dalej coiny na Messiego, czy kupic do dwoch skladow Aguero i Neymara.. Donna Mamma Dilemma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja paczek nie tykam

Ps ten lepszy drop to dopiero jutro więc narazie placebo może jedynie działać

Od dzisiaj od 19.00, nie mieszaj Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem Piachu i dla tego już nie tykam a korci nie samowicie konsola włączona tylko 2 razy przez dwa dni ale dziś próba generalna po 22 i uwierz mi ten jeż jest przygotowany.Kobitka nie wierzy co się ze mną dzieje i pyta co robię.Proste pytanie prosta odpowiedz detox od paczek jej odpowiedz a to wszystko ok.Miałem tego nie pisać no ale już taki jestem zgrywus.

O.Tadeuszu gramy dziś jakie mecze bo Unki mi zaginoł :P

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysięga działa i jak mnie korci to włączam misia uszatka a i ten karny jeż Piacha działa mobilizująco :biggrin:. Co do pak to śniło mi się ze odzyskałem swojego Kuna ale wiem ze to podpucha :whistling: :P

Sny kłamią mi się śniło że trafiłem w paczce Ronaldo hero :) ale te sny są głupie ha ha

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem Piachu i dla tego już nie tykam a korci nie samowicie konsola włączona tylko 2 razy przez dwa dni ale dziś próba generalna po 22 i uwierz mi ten jeż jest przygotowany.Kobitka nie wierzy co się ze mną dzieje i pyta co robię.Proste pytanie prosta odpowiedz detox od paczek jej odpowiedz a to wszystko ok.Miałem tego nie pisać no ale już taki jestem zgrywus.

O.Tadeuszu gramy dziś jakie mecze bo Unki mi zaginoł

Może rewanzyk dzisiaj? Podszkoliles coś swoją ekipę? Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem Piachu i dla tego już nie tykam a korci nie samowicie konsola włączona tylko 2 razy przez dwa dni ale dziś próba generalna po 22 i uwierz mi ten jeż jest przygotowany.Kobitka nie wierzy co się ze mną dzieje i pyta co robię.Proste pytanie prosta odpowiedz detox od paczek jej odpowiedz a to wszystko ok.Miałem tego nie pisać no ale już taki jestem zgrywus.

O.Tadeuszu gramy dziś jakie mecze bo Unki mi zaginoł

Pozno jak zwykle ;) odezwe sie jak mnie sklad wroci z listy transferowej ;) bedzie paru swiezakow :)

..a tu brytyjczycy witaja Kloppa https://vimeo.com/142926172

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem Piachu i dla tego już nie tykam a korci nie samowicie konsola włączona tylko 2 razy przez dwa dni ale dziś próba generalna po 22 i uwierz mi ten jeż jest przygotowany.Kobitka nie wierzy co się ze mną dzieje i pyta co robię.Proste pytanie prosta odpowiedz detox od paczek jej odpowiedz a to wszystko ok.Miałem tego nie pisać no ale już taki jestem zgrywus.

O.Tadeuszu gramy dziś jakie mecze bo Unki mi zaginoł :P

Unki dziś tyra w robocie w nocy...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo666 No zagramy tylko tak jak karny z dupy to leci w trybuny :biggrin: :laugh: Teraz testy taktyki ale miło ze proponujesz i grzechem było by odmówić z normalnymi ludźmi zawsze gram a jak masz chęć to możesz nawet na kawkę wpaść lub coś mocniejszego mój miły kolego. Takie rymy bo mam humora

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekać na star Wars battlefront czy kupić sobie teraz uncharted na detoks od fify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×