Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie po nowym roku wszyscy będą grać BPL albo Bundesligą a ja nadal będę cisnął makaronami jeśli do tego czasu nie sprzedam tej FIFY w cholerę :D

Skąd weźmie się ta nagła zmiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mat_eyo Dybala rzeczywiście jest taki świetny na CAM? Nie testowałem go na tej pozycji a mam zamiar kupić jego IF i zrobić w końcu skład z Tevezem.

Powiem Ci tak. Na CAM testowałem w tej edycji Mertensa, Gabbiadiniego, Hamsika, Callejona, Hernanesa, Dybale, Di Natale, Giovinco, Pereyrę i Tottiego. Dybala ustępuje w mojej opinii jedynie Mertensowi. Ma jednak chemię z Tevezem. Jego if ma wszystkie kluczowe statystyki podniesione, ale za taką cenę to bym jednak wolał di Marysię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wczoraj grałem z Polakiem który miał skład z samych naszych reprezentantów, ja bylem fitness ligue 1 - propsy dla tego Pana, bo mecz fajny, byłby idealny gdyby na koniec nie wpuścił Hazarda na dryblingi, nie że mną te numery. Wynik 2:2, można powiedzieć, że man od the match był.... Srebrny Gajos (kto to wogole jest?) CAM, kto ma skład niech go sprawdzi bo warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 docelową ligą większości graczy w FUT jest BPL i chcą mieć składy z tej ligi. Aktualnie zbudowanie składu z tej ligi jest trudne bo coinsy drogie, EA banuje za kupno, za FP leci crap i handel ledwo zipie dlatego gacze decydują się na Serie A bo jest tania i bardzo dobra. Za cenę średniaka z BPL można mieć kozaka z Serie A więc wybór jest prosty. W okolicach świąt będzie pełno promocji, paczek więc ceny polecą w dół a na początku stycznia mamy TOTY i prawdopodobne załamanie rynku :biggrin: Wielu graczy czeka na ten moment by budować drogie składy z BPL czy Bundesligi a do tego czasu można grać składem za 100k z Serie A, zbierać coinsy i próbować zarobić na handlu

 

mat_eyo, dnia 03 List 2015 - 10:07, napisał:

Powiem Ci tak. Na CAM testowałem w tej edycji Mertensa, Gabbiadiniego, Hamsika, Callejona, Hernanesa, Dybale, Di Natale, Giovinco, Pereyrę i Tottiego. Dybala ustępuje w mojej opinii jedynie Mertensowi. Ma jednak chemię z Tevezem. Jego if ma wszystkie kluczowe statystyki podniesione, ale za taką cenę to bym jednak wolał di Marysię.

 

 

IF z Juve musi być w moim składzie zwłaszcza jeśli jego NIF jest tak świetną kartą. Do tego Di Maria będzie taniał a IF Dybale zawsze sprzedam z zyskiem. Przetestowałem prawie wszystkich piłkarzy co Ty na CAM z wyjątkiem Dybaly bo nie spodziewałem się, że on może sobie tak świetnie tam radzić i muszę to nadrobić za Twoją namową :)

Edytowane przez Awruk87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wczoraj grałem z Polakiem który miał skład z samych naszych reprezentantów, ja bylem fitness ligue 1 - propsy dla tego Pana, bo mecz fajny, byłby idealny gdyby na koniec nie wpuścił Hazarda na dryblingi, nie że mną te numery. Wynik 2:2, można powiedzieć, że man od the match był.... Srebrny Gajos (kto to wogole jest?) CAM, kto ma skład niech go sprawdzi bo warto.

Lepiej Mierzejewskiego, klej w nodze i uderzenie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam dosyć drogi skład bpl ale twierdzę, że serie a ma odpowiedniki dużo tańsze i bywa, że lepsze,a za mniejsza kasę - w tym bym się doszukiwał wysypu składów z Italii . ludzie chcą wygrywać , budują op składy z serie a

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej edycji co mecz to bpl widziałem, w 2 lidze trafiam cały czas na bpl albo Francję. Dawno nie było Włochów z Tevezem..

Btw czym różni się w gameplayu 41212-2 od 4312 ? Nie licząc cdm zamiast cm.

Edytowane przez Van der Fck
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cisne blp a makarony to mój fitness choć są na papierze lepsze dziki z Sa .W lidze szykuje na Ciebie Piachu blp i poka tera czym pogrywasz abym mógł Cię taktycznie rozpracować :laugh:  aby nie zaliczyć z 9-0 :biggrin: .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cisne blp a makarony to mój fitness choć są na papierze lepsze dziki z Sa .W lidze szykuje na Ciebie Piachu blp i poka tera czym pogrywasz abym mógł Cię taktycznie rozpracować :laugh:  aby nie zaliczyć z 9-0 :biggrin: .

Cały czas są roszady, bądź pewny, że Janusz Bolasie będzie na murawie :p

W poprzedniej edycji co mecz to bpl widziałem, w 2 lidze trafiam cały czas na bpl albo Francję. Dawno nie było Włochów z Tevezem..

Btw czym różni się w gameplayu 41212-2 od 4312 ? Nie licząc cdm zamiast cm.

W 4312 wszyscy są bliżej siebie, ten CAM blisko st gra, a 41212(2) to takie zwężone 41212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zostaje przy4312 bo podoba no się robota trójki z ataku dodatkowo kreatywność środowych. Jak się ma cdm to on zazwyczaj jest do odbioru i podania do najbliższego. Jak się ma 3 topowych holding cm to nie dość, że dobrze wyprowadzaja piłkę to potrafią przerwać atak rywala. Doszedłem do wniosku, że w tej fifie formacje ze skrzydłami nie są tak skuteczne jak w poprzednich edycjach (chyba że ktoś fi porzygu zig zaguje). Więcej korzyści przynoszą 2 sensownie cm albo camy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam dosyć drogi skład bpl ale twierdzę, że serie a ma odpowiedniki dużo tańsze i bywa, że lepsze,a za mniejsza kasę - w tym bym się doszukiwał wysypu składów z Italii . ludzie chcą wygrywać , budują op składy z serie a

Ty mowisz o OP skladach? ten co grał w 15tke Doumbią? :biggrin:

Moim zdaniem serie A wcale nie jest bardziej OP niz BBVA z Balem, Ronaldo i Grizmanem na szpicy lub OP BPL z Willianem , Walkerem i cala masą Murzynów z motorkami w dupie albo jak Benteke i Lukaku nie do przechniecia nawet spychaczem. Dzieki Bogu Sturridge juz nie istnieje w tej edycji ... :biggrin: Aczkolwiek Martial ma zadatki na takiego Sturridga z 15tki

Są po prostu tańsi tak jak koledzy tu piszą. 

Edytowane przez evo666
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mowisz o OP skladach? ten co grał w 15tke Doumbią?

Hahaha no tera to zes gwozdzia przydoopil :D

Piachu tlumacz sie!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie pomyslu w co inwestowac, to polecam nakupic if keylor navas i if rw carrasco z atletico, ile udzwigniecie. Ja banke w obu wpakowalem. Navas juz zdrozal od wczoraj a jutro wylatuja obaj z paczek. Profit inc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebyś się nie przeliczył ostatnio ify nie drożeją jak wypadają z paczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mowisz o OP skladach? ten co grał w 15tke Doumbią? :biggrin:

Moim zdaniem serie A wcale nie jest bardziej OP niz BBVA z Balem, Ronaldo i Grizmanem na szpicy lub OP BPL z Willianem , Walkerem i cala masą Murzynów z motorkami w dupie albo jak Benteke i Lukaku nie do przechniecia nawet spychaczem. Dzieki Bogu Sturridge juz nie istnieje w tej edycji ... :biggrin: Aczkolwiek Martial ma zadatki na takiego Sturridga z 15tki

Są po prostu tańsi tak jak koledzy tu piszą.

Bale, Ronaldo, Grizman nie mogą być op bo to czołówka swiatowa. Op Był doumbia, jest Rudiger czy inny talent fut.

Oczywiście, że grałem Doumbia - i zawsze mówiłem, że jest op, lubilem czarnucha, cala tajemnica :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebyś się nie przeliczył ostatnio ify nie drożeją jak wypadają z paczek

Spoko dam ci znac ile zarobilem. Jakos jeszcze sie na ifach nie przejechalem a handluje nimi od poczatku. Tak stracilem, ze w kartach mam ponad 1.5mln w tej chwili ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest Bolasie. W co 2 składzie bpl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale, Ronaldo, Grizman nie mogą być op bo to czołówka swiatowa. Op Był doumbia, jest Rudiger czy inny talent fut.

Oczywiście, że grałem Doumbia - i zawsze mówiłem, że jest op, lubilem czarnucha, cala tajemnica :P

Idac tym tokiem myslenia Tevez tez nie moze byc OP bo jest w czołowce swiatowej napastników.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dzisiaj mecz z gościem, co miał skład złożony z samych wypożyczonych zawodników. Problem w tym że nie ma takich w katalogu na wypożyczanie jak De Bruyne, Marcelo, D.Silva, Robben, Neymar. Glitch czy każdy ma losowych zawodników w katalogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miranda - Bonucci/Barzagli

musi byc jak napisalem Edytowane przez niagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dzisiaj mecz z gościem, co miał skład złożony z samych wypożyczonych zawodników. Problem w tym że nie ma takich w katalogu na wypożyczanie jak De Bruyne, Marcelo, D.Silva, Robben, Neymar. Glitch czy każdy ma losowych zawodników w katalogu?

Trafiają się np. jako nagroda z draftu paczki z zawodnikami do wypożyczenia. Mi się tak trafił Fabregas, którego też w katalogu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dam ci znac ile zarobilem. Jakos jeszcze sie na ifach nie przejechalem a handluje nimi od poczatku. Tak stracilem, ze w kartach mam ponad 1.5mln w tej chwili ;d

Rożnie bywa. Ja straciłem tylko na ifach z drugiego totw. Zastanawiam sie tylko, czy lepiej pakować 1kk w karty za np. 20-50k, czy te droższe 250k>. Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×