Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś grał 451(2)? Albo 4411 mnie jakoś one podchodzą a mało ludzi widzę ze nimi gra

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Grałem 4411, nawet spoko :p Tylko w tej fifie mam problem z napastnikami, są niewidoczni... i chyba dlatego zrezygnowałem z tej formacji tak jak i z innych z ST :/

 

Łap obszerny temat dot. tej formacji http://fifaforums.easports.com/en/discussion/106766/4-4-1-1-formation-guide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Pastore do argentyńskiej chemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw kartę/karty i napisz na pw... Nie mam siły do tej gry, spadek z 2 ligi + początkowy oklep w 3 lidze przez przeciwników, którzy oddają po jednym strzale i strzelają 2 bramki :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi 80k do cr-a poratuję ktoś? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi 80k do cr-a poratuję ktoś? :P

Ej, mi brakuje 3,8 mln do Gullita, poratuje ktoś? :D

 

Nakupowaliście Kone z Evertonu? ;>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry skład, praktycznie nie ma czego zmieniać. Jeśli już to ja bym wymienil Pjanicia na Nainggolana. Pograj najpierw trochę Palacio i jak Ci nie siądzie to wymień na Dybalę - ten jako CAM lub drugi ST sprawdza się wspaniale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to ja bym wymienil Pjanicia na Nainggolana.

Obowiązkowo! Albo lepiej Guarina i jeszcze lepsze mamy połączenie do Palacio.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie brakuję 100% a mi tylko 5% :) i to licząc że ktoś go tanio wystawi, już mnie szlag trafia bo ścigam go z tą cena a on drożeje cały czas.

Dawać mnie double Chance w paczkach !! w mordę

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie brakuję 100% a mi tylko 5% :) i to licząc że ktoś go tanio wystawi, już mnie szlag trafia bo ścigam go z tą cena a on drożeje cały czas.

Dawać mnie double Chance w paczkach !! w mordę

Może w środę wieczór zapoluj? Albo dziś w nocy... 80k niby nie dużo, a jednak dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo bo za 1,5kk jeszcze idzie go wyrwać okazyjnie a za 1,42k to już nie ma szans. nie mam nikogo drogiego w składzie bo bym puścił na rynek ale nie mam kompletnie kogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo bo za 1,5kk jeszcze idzie go wyrwać okazyjnie a za 1,42k to już nie ma szans. nie mam nikogo drogiego w składzie bo bym puścił na rynek ale nie mam kompletnie kogo

To może jakaś inwestycja i cierpliwość do weekendu? Chociaż teraz to można bardziej wtopić niż zarobić....

Chociaż ja dziś w nocy ustrzeliłem if Dybalę fresh za 134k, liczę na zysk mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ceny wysokie, ja nie mogę od 2 tygodni nikogo wyklikać po taniości - jakby to była 15-tka to 80k w godzinkę bym wyklikał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jakaś inwestycja i cierpliwość do weekendu? Chociaż teraz to można bardziej wtopić niż zarobić....

Chociaż ja dziś w nocy ustrzeliłem if Dybalę fresh za 134k, liczę na zysk mimo wszystko.

Graj tym bogiem fut, sprint do oporu i radosny futbol ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji na ifach można się łatwo przejechać dziwne jest to że jak wypadają z paczek to ceny i tak potrafią spaść na ryj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś do gory wszystko idzie. Ludzie chyba maja powoli w poważaniu FP i specjalne okazje na podwójna szanse :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj tym bogiem fut, sprint do oporu i radosny futbol ;))

Nie gram, nie chcę popsuć fresza. Idzie na handel :)

Zresztą mi tą Dybalą jakoś super się nie gra, wolę Palacio i Higuaina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, mi brakuje 3,8 mln do Gullita, poratuje ktoś? :biggrin:

 

Nakupowaliście Kone z Evertonu? ;>

ja juz nie wiem czy warto nify kupowac przed ifem gracza czy nie, raz cena leci do gory a raz nie np. kiedys po ogloszeniu totw cena Ozila poleciala o 10-15k w gore a tydzien temu kupilem 3 Sterlingi i tylko stracilem na prowizji bo po tyle samo sie sprzedal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie wiem czy warto nify kupowac przed ifem gracza czy nie, raz cena leci do gory a raz nie np. kiedys po ogloszeniu totw cena Ozila poleciala o 10-15k w gore a tydzien temu kupilem 3 Sterlingi i tylko stracilem na prowizji bo po tyle samo sie sprzedal...

Dziko jest, zanim napisałem tamtego posta kupiłem kilku po 1,2k teraz latają po 1,6 już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziko jest, zanim napisałem tamtego posta kupiłem kilku po 1,2k teraz latają po 1,6 już.

Tez wyklikalem 2 karty za 1400... ale dam sobie siana, przeszlo mi to juz, mam skladzik z ktorego jestem zadowolony i trzeba wiecej grac a nie handlowac, moze poklikam dzisiaj Kejna zeby te 2-3k taniej niz bin wyrwac, przetestowac go i sprzedac bez straty jak mi nie podejdzie.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie wcale nie handluję. Czasem z nudów jak tv zajęty to sobie coś poszukam przez companion, ale tam wiadomo - snajperki nawet nie ma co używać.

Więc tylko jakieś okazje jak ta z Kone dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na karty za discard sa juz ustawione boty, ani 1 za 700 coinsow nie wyklikalem a z 5 sie przewinelo, za 850 coinsow + praktycznie zawsze wyklikam.
800, 850, 900, 950, 1200, 1400, 1400
takie freshe na chwile obecna, jesli cena skoczy do 2k w srode to bede happy :P ludzie otwieraja te smieciowate paczki z zawodnikami to dropi taka wspaniala "rare" karte. Teraz czas wyklikac okazjonalnie Kejna i przetestowac dziada. Ktos tu nim gral w ogole?

No i jest fresz kejn - 42k a lata za 45k bin.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×