Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Spojrzałem czy cena Zlatana MOTM się zmieniła od wczoraj... Spojrzałem... I mam ochotę wywalić tą grę z dysku. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu chiba jestem jedyną osoba która wygrała ligę 1 gdy jeszcze skill był potrzebny do gry tzn. Na grze bez pacza :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem czy cena Zlatana MOTM się zmieniła od wczoraj... Spojrzałem... I mam ochotę wywalić tą grę z dysku. 

 

 

 Czytam czasem Twoje posty i nie rozumiem narzekania, wszyscy wiemy jak wygląda rynek teraz że ceny lecą na głowę nie wiadomo dlaczego i że teraz kupowanie jak i sprzedaż jest bez sensu, lepiej się wstrzymać i przeczekać ten słaby okres. Skoro wcześniej pisałeś pieprzyć to kupuję Zlatana to pieprz to do końca a nie wieczorem już lament i wywalasz grę z dysku, jak tak to ją w końcu wywal :biggrin:

 

 Nie szukam zaczepki żeby nie było po prostu mega mi się to teraz rzuciło w oczy i zapragnąłem zwrócić Ci na to uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie sądziłem, że karta w ciągu 24h spadnie o 200K... Mimo wszystko lekko mnie to wk...wiło. Są pewne granice luzu po zakupie drogiej karty... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Też mnie to troszkę denerwuję że tak wszystko leci, sam mam parę kart na sprzedaż co prawda o mniejszym kalibrze ale jakaś kasa by z tego była ale czekam bo szkoda teraz w ogóle zaglądać na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu chiba jestem jedyną osoba która wygrała ligę 1 gdy jeszcze skill był potrzebny do gry tzn. Na grze bez pacza :biggrin:

 

Pochwal jednego to już drugi się dopomina :biggrin: Tobie piachu00 też gratuluje zwycięstwa 1 ligi i też możesz się pochwalić składem oraz ustawieniami jakimi tego dokonałeś.

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamto to była pierwsza liga, tera to sprintery.

IF farman

Alaba naldo IF Matip Piszczek

Gustavo

Vidal Boateng

Costa Müller shurle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Gratulacje.

 

Pochwal się składem i napisz coś o nim. Może zapodasz custom tactic jakiej używałeś itp?

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=jnFPF9kHnL4i6:FFA16PS4

Pisac tu chyba nie ma za bardzo o czym. OP w cholere :)

Build Up

Speed 70

Passing 20

Free Form

Chance Creation

Passing 70

Crossing 20

Shooting 70

Free Form

Defense

Pressure 70

Aggression 60

Team Width 25

Cover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie sądziłem, że karta w ciągu 24h spadnie o 200K... Mimo wszystko lekko mnie to wk...wiło. Są pewne granice luzu po zakupie drogiej karty...

No specjalne paki, crash, BF robi swoje.

CR spadł o 75k :( Pewnie zleci do 700kk podczas weekendu :)

Dzisiaj sie zastanawiałem, po co to kupowałem wczoraj, skoro ta gra jest tak spi%#%#%#a :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=jnFPF9kHnL4i6:FFA16PS4

Pisac tu chyba nie ma za bardzo o czym. OP w cholere :)

Build Up

Speed 70

Passing 20

Free Form

Chance Creation

Passing 70

Crossing 20

Shooting 70

Free Form

Defense

Pressure 70

Aggression 60

Team Width 25

Cover

Daj to jak człowiek w futhedzie
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi ma ciśnienie na bramkę :) seria ifow sie szykuje :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter jak ci się gra Suarezem? nie wiem czy wytrzymam z lewym dla mnie kołek i koniec - cały czas myśle o Suarezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć legendy trzymają cenę. W weekend kosztował 940k. Potaniał o 280k w kilka dni.

d8163c16374d01a23cd42aaaf371ac7a.jpg

Edytowane przez PESsimist
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter jak ci się gra Suarezem? nie wiem czy wytrzymam z lewym dla mnie kołek i koniec - cały czas myśle o Suarezie

Miałem Lewego Hero i wiem o czym piszesz :)

Suarezem nie grałem zbyt długo (grałem na Messiego i CR :) ), ale pierwsze wrażenie pozytywne. Czyli podpisuje sie pod tym, co ktoś wcześniej stwierdził odnośnie tej karty :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki kołkowaty jak lewy? ma bardzo słaby balance i nie wiem jaki to ma wpływ a trochę pewnie stracę na takiej wymianie coinsów a mam tylko 10k i się szczypie.

No i oczywiście jeszcze musiałbym sprzedać Lewego za 300k a teraz to graniczy z cudem :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki kołkowaty jak lewy? ma bardzo słaby balance i nie wiem jaki to ma wpływ a trochę pewnie stracę na takiej wymianie coinsów a mam tylko 10k i się szczypie

A Aguero? Wkręcisz rywala w ziemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa z Aguero ze zgraniem na lw Cr a na Rw Costa i oni są nie do wymiany :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu przysiadłem po dłuższej przerwie.

Wczoraj i dziś trochę...Czytałem co piszecie i nie wierzyłem, a teraz... ja pier... jakie to się stało niegrywalne gówno, to głowa mała.

Tempo mam wrażenie większe niż w 15 nawet. Dno i kilometr mułu.

Człowiek serio powinien mieć prawo do reklamacji takiej gry i wysokiego odszkodowania.

Nawet prawie nie ma czasu na dokładne rozgrywanie podaniami, przynajmniej z moim skilem.

A tak fajnie się grało wcześniej. Nawet po 1 patchu jeszcze nie było aż takiej tragedii.

Pisałem o tym, ale w odpowiedzi przeczytałem, że powinienem więcej ćwiczyć.

Różnicę w rozgrywce widać było po każdym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te widly. Tak udoopcajo ze po weekendzie za wiecej niz 10k beda tylko karty 87+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą dziś jeszcze MOTM Sancheza, Messiego i Neymara i Aguero będzie za 50K, Boateng za 5K, a w niedzielą walną widły takie, że ten co ma 100K wolne w portfelu, będzie krezusem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te widly. Tak udoopcajo ze po weekendzie za wiecej niz 10k beda tylko karty 87+

Oni już doszczętnie udoopcyli tą gre pace'm. Wczoraj jak grałem wirtualne kluby zauważyłem to dobitnie. Demo i wersja do pierwszego pacza były zajebiste i zapowiadała się najlepsza fifa ever. A zrobili z tego gowno jak co roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się, uczylismy się grać w nową Fife aby dostać po paczu to samo co zawsze, GJ ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×