Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Maxym w sumie racja, po co masz kupować, chomikować, skoro i tak stracisz w jeden dzień, bo EA bez zapowiedzi wystawi paczki po 50k :)

Co do szczęścia, to Lachu otworzył ~1000 paczek i nie miał żadnej karty o wartości większej niz 100k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym w sumie racja, po co masz kupować, chomikować, skoro i tak stracisz w jeden dzień, bo EA bez zapowiedzi wystawi paczki po 50k :)

Co do szczęścia, to Lachu otworzył ~1000 paczek i nie miał żadnej karty o wartości większej niz 100k :)

 

Właśnie to przerabiałem zbyt wiele razy w tej edycji i mam dość... Wszystko co było pewniakiem do zarobku, okazywało się kulą u nogi... A zaczęło się od IF Igły, kupiłem 10 freszy... Nawet po 3 tygodniach musiałem ze stratą sprzedawać. Dalej analogicznie było ze wszystkimi IF'ami i ja nie kupowałem tych z niższej pułki.

 

1000 paczek - 0 topu - to są jaja... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w tym przypadku sami sobie wiążą pętlę...

Też tak myślę, na cholerę kupować paczki, jak 1) trzeba coś trafić topowego - co graniczy z cudem 2) po co te karty jak za nie są śmieszne coinsy...

Zapewne kontrolowanie pieprznęli rynek, by ludzie nie mieli zbyt wiele kasy na kupowanie paczek za coinsy z handlu... To im się udało - tylko nie wzięli pod uwagę, że motywacja do otwierania jest o wiele mniejsza... Np. Pogba z 220 000 XO do 85K w tydzień...

 

Zobacz ile kolorowych kart dają. Kiedyś w TOTW było 18 piłkarzy, na początku FUT 16 też było ich 18 a teraz już 23. Do tego rzucają kolorowymi kartami za byle co. Ibra już 3 dostał a było tylko 10 TOTW! Będziemy mieli co raz to bardziej naciągane TOTW, byle tylko dawać graczom nadzieje, że gdzieś tam jest lepsza karta. Nie zdziwię się jak jutro o 16 zobaczę w TOTW SIF Dybali :(

 

Takie pęknięte kichy jak muslera czy inny rufjer to są ściany nie do pokonania, noty powyżej 9.0, EA this is fokin dzouk?

 

W każdej edycji liczyły się 3 rzeczy u bramkarzy: wzrost, refleks i ustawianie. W FUT 16 liczy się chyba tylko refleks. Jeszcze nie jestem tego pewny, ale im większa statystyka refleksu tym ciężej taką cholerę pokonać. Wczoraj nie mogłem pokonać Fabiańskiego a jedyna statystyka, którą się on wyróżnia to właśnie refleks 84.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To nic nie będzie bo w sobotę liga

 

A co to ma do rzeczy. Lige mistrzow tez ludzie ogladaja i hype skacze jak poj!@#$

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W każdej edycji liczyły się 3 rzeczy u bramkarzy: wzrost, refleks i ustawianie. W FUT 16 liczy się chyba tylko refleks. Jeszcze nie jestem tego pewny, ale im większa statystyka refleksu tym ciężej taką cholerę pokonać. Wczoraj nie mogłem pokonać Fabiańskiego a jedyna statystyka, którą się on wyróżnia to właśnie refleks 84.

 

To kupuję Enyeama, ma 90.  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jego IF 91 :D. Sami widzieliście jaką furorę na forum robił Perin, ilu z was ciągle nim gra a wyróżnia go tylko 90 refleksu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu przysiadłem po dłuższej przerwie.

Wczoraj i dziś trochę...Czytałem co piszecie i nie wierzyłem, a teraz... ja pier... jakie to się stało niegrywalne gówno, to głowa mała.

Tempo mam wrażenie większe niż w 15 nawet. Dno i kilometr mułu.

Człowiek serio powinien mieć prawo do reklamacji takiej gry i wysokiego odszkodowania.

Nawet prawie nie ma czasu na dokładne rozgrywanie podaniami, przynajmniej z moim skilem.

A tak fajnie się grało wcześniej. Nawet po 1 patchu jeszcze nie było aż takiej tragedii jak jest teraz.

Nie mówię, że przegrywam wszystko bo nie jest aż tak źle, ale gra się mało przyjemnie.

Niedługo mam urodziny, to chyba sobie zażyczę Fallouta, albo Tomb Raidera i odkleję się od tego gówna.

Wyjątkowo wcześnie w tej edycji.

Tylko ten głód piłki elektronicznej pozostanie...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam FUT dużo nauczył. Pamietam, jak w 13 zastanawiałem sie dlaczego Messi ma Argentyńska flagę. Kto to Aguero? Itp. :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post w temacie od czasu fify 15, wiec witam ponownie.

Gram w 16 od premiery i standardowo bbva, max w 5 lidze byłem raz (w 15 w drugiej się zadomowiłem), czytam Wasze posty na bieżąco i kilka tygodni temu ktoś wrzucił skład z ligi rosyjskiej z kartami nie droższy mi niż 1k. Jakiś czas później liga portugalska i chyba w zeszłym tygodniu ktoś wrzucił skład z Brazylijczyków. Zrobiłem sobie wszystkie te składy plus skład od domanu z Poulsenem i Doumbia. I co? Z 6 sezonu do 3 awans sezon po sezonie. Placebo czy te składy to samograje? Bo przyznaje gra się wyśmienicie a ja jestem raczej graczem przecietnym co moze kilka osob z forum potwoirdzic. Owszem oglądam krasiego czy domanu i uczę się od nich, czytam Wasze rady równiez, ale nie sądzę żeby ten awans był z powodu mojego skilla zajebistego. Cos jwst w tych skladach? Teraz złożyłem sobie skład z serie A, również z forum i będę testował dalej☺

Nie potrafię przytoczyć kto wrzucił te składy ale pozdrawiam i dziękuję bo fun z gry jest duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak ty Foxter... Jak byłem w szkole średniej i na studiach, to CM/FM i czas na oglądanie Sport+ powodował, że wiedziałem wszystko... Wiedziałem kto to Aimar, Riquelme czy Palermo nim przyszli do europy... Później wyjechałem do US, mniej czasu, brak meczy, itd. i wypadłem z obiegu... W 2014 nie maiłem pojęcia kto to Pogba jak i 80% piłkarzy z topowych lig, nie mówiąc o takich gościach jak Dumbia. 

A dzięki FUT15, wróciłem do zacnego grona poinformowanych...

Co nie zmienia faktu, że ruchy EA ciągle mnie wnerwiają. 

Jak na początku pisaliśmy, że w końcu - rewelacja... Tak po paru miesiącach znów można napisać - c..e. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman u mnie w ogole nie ma frajdy z tego calego grania, nawet te decydujace bramki w 90 mnie nie kreca, bo tak jak piszesz ta gra to gowno. Gram, bo czasem jak po np. el Clasico chce sie pograc w pilke ;)

Szkoda tylko, ze brak MSN, ale chlopakami wszystkimi sie nagralem w 14 i 15. Messi to w ogole rekordy bil wszelkiej masci ;) kocur jakich malo

Foxter.... Jak mozna NIE WIEDZIEC kto to Aguero? :D juz w Atletico jak szalony gral

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dani Alves lepszy od Danilo na RB do BBVA?

Moim zdaniem tak.

 

Przed chwilą zagrałem pierwszy raz Draft za darmowy token (nie licząc dema). Wypadł mi skład gorszy od mojego pierwszego :D Jedyni sensowni gracze jakich miałem to IF Hulk i Alexis Sanchez, reszta muł. A przyszło mi zagrać 3 mecze na IFy Ronaldo, Neymara itp w jednym składzie. Czułem się jakbym brązami grał sezony. Lipa. W paczkach za 2 wygrane był aż jeden rare piłkarz, silver w dodatku :D Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter.... Jak mozna NIE WIEDZIEC kto to Aguero? :D juz w Atletico jak szalony gral

Z tego co pamietam, to za bajtla oglądałem tylko MS i ME. Poźniej, nastał okres, gdy oglądałem mecze, ale ich nie pamiętałem, a juz najbardziej tego, jakim sposobem znalazłem sie w domu :) akurat wówczas, większość topowych nazwisk zaczynała kariery. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman u mnie w ogole nie ma frajdy z tego calego grania, nawet te decydujace bramki w 90 mnie nie kreca, bo tak jak piszesz ta gra to gowno. Gram, bo czasem jak po np. el Clasico chce sie pograc w pilke ;)

Szkoda tylko, ze brak MSN, ale chlopakami wszystkimi sie nagralem w 14 i 15. Messi to w ogole rekordy bil wszelkiej masci ;) kocur jakich malo

Foxter.... Jak mozna NIE WIEDZIEC kto to Aguero? :biggrin: juz w Atletico jak szalony gral

Ale kurde, demo, po premierze, nawet po pierwszym patchu było całkiem przyjemnie. Delektowałem się fajnymi akcjami, podaniami, bramkami podcinką itd.

Teraz psu w budę wszystko.

Tylko dlatego, że gimbaza płakała, że trzeba się uczyć grać...

Nawet pieprzone gry wychowują bandę debili i nierobów bez umiejętności samodzielnego myślenia, nastawionych na to, że wszystko przychodzi lekko, łatwo i przyjemnie. Ehhh...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak juz jest z praktycznie kazda gra od kilku lat, wszystko sie ulatwia, prowadzi za reke, 0 wysilku. Po prostu coraz glupsze spoleczenstwo jest, wychowane na facebookach i innych wynalazkach i tego sie nie zmieni. Pamietaj tez, ze taka ciemna mase latwiej jest kontrolowac! ;)

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak juz jest z praktycznie kazda gra od kilku lat, wszystko sie ulatwia, prowadzi za reke, 0 wysilku. Po prostu coraz glupsze spoleczenstwo jest, wychowane na facebookach i innych wynalazkach i tego sie nie zmieni. Pamietaj tez, ze taka ciemna mase latwiej jest kontrolowac! ;)

Ta, ja doskonale wiem do czego to zmierza i czemu służy.

Z grami jest coraz gorzej, masz rację. Wystarczy poczytać wątek o F4...

Jeszcze trochę i w fifie zostaną 2 przyciski.

 

edit: wracam do Gems of War, przynajmniej trochę myślenia jest.

Polecam jako odstresowywacz od fut.

Na ps4 chyba też jest za darmo.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to przerabiałem zbyt wiele razy w tej edycji i mam dość... Wszystko co było pewniakiem do zarobku, okazywało się kulą u nogi... A zaczęło się od IF Igły, kupiłem 10 freszy... Nawet po 3 tygodniach musiałem ze stratą sprzedawać. Dalej analogicznie było ze wszystkimi IF'ami i ja nie kupowałem tych z niższej pułki.

 

1000 paczek - 0 topu - to są jaja...

ja w wczorajszych paczkach 10 otworzyłem trafiłem suareza. Reus i 1 if jakiegos obrońca z bbva to nie było tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się jak tak dalej pójdzie to Ruscy zaraz wszystkim serwery wyłączą, zaczynając od turasów... I będzie spokój. 

Wtedy te wszystkie gamonie, co sobie kolory na profilowych zmieniają jako walkę z terroryzmem będą masowo skakać na łeb, bo życie bez loginów do wszelakiej maści aplikacji dla debilów jest nic nie warte... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się jak tak dalej pójdzie to Ruscy zaraz wszystkim serwery wyłączą, zaczynając od turasów... I będzie spokój. 

 

 

 

Proszę, tylko nie tutaj o tym :) Ja zawsze powtarzam, jakby odwrócić role i zamienić USA i Rosję miejscami, to czyny Putina by Obama & spółka byłyby chwalone, akceptowane itd. 

 

 

Koniec OT. 

 

Idę sobie zrobić ruski skład :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ostatnią osobą, która by pałała sympatią do Rosji i Putina ale akurat jeżeli chodzi o Syrię, to pokazał tym wszystkim ignorantom jak powinna wyglądać walka z tymi mendami w turbanach w dwa tygodnie. Nagle się okazało, że mają szlaki paliwowe, składy nafty, rafinerie i można w nie pizgnąć... 

Nie pieprzyć w kółko jakieś banały dla debili i łapać się za jaja na obradach bandy darmozjadów z lewackimi poglądami. 

OT mój też. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cacy. Odpalilem swoj dream team na testy i wygrana 1 ligi. Co neymar z messim sa op, to nie mam pytan

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akinfijew

Kriszczito-huboczan-boketi-smolnikow

Fernandes danny Witsel

Szatow-dumbia-promes

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cacy. Odpalilem swoj dream team na testy i wygrana 1 ligi. Co neymar z messim sa op, to nie mam pytan

 Gratulacje.

 

Pochwal się składem i napisz coś o nim. Może zapodasz custom tactic jakiej używałeś itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×