Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ja szukam cam do bundes ale musi to być brazylijczyk tutaj wyboru nie ma lub ktos z bayernu :) nie wiem czy Thiago czy Raffael if

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień, jeśli masz na myśli 24 godziny przed konsolą.

Wygranie 2x 1 ligi = 30k, do tego bonusy za mecz i z coinsow :p da sie to zrobic w mniej niz 24h poza tym do piatku jeszcze daleko, to w tyle dni to na luzie z grania 50k sie wyciaga nawet grajac tyle co ja(czyli praktycznie w ogole)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dupy formacja, zmien ja ;P ani razu nie przegralem na ta formacje w tej edycji czy to wariant ze skrzydlowymi, czy CAM. Tam po prostu nie ma czym atakowac :P

Zapodaj swoje formację op może cos nowego odnajdę :) gram obecnie 443-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze dla mnie sa 41212(2) - chociaz czasem jest ciezko, bo strasznie jest zawezona ta formacja i nie ma duzo wariantow grania bokami, no i 433(4) - tu moze byc dla niektorych problem z kontrami, bo pomoc w zasadzie nie istnieje jak stracimy pilke pod bramka przeciwnika :p ale z kolei multum opcji do ataku no i tam Costa jak wsciekly moze latac ;) jego praktycznie nie da sie zatrzymac jak sie ogarnie ta karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka parke do składu?

752f849fb2a709ab016debec962fcdab.jpg

Będę miał kasę by sobie jedną wybrać:

1. Kościelny+cech

2. Mangala+hart

3. Otamendi+hart

4. Kompany+hart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby Costa dostac upa to jest jedyna karta od której zaczynam budowanie zespołu. Jak go ostatnio sprzedałem bo coins był potrzebny to szybko uzbierałem spowrotem na niego bo się dusiłem bez tej karty :)

443-4 bardzo skuteczna ale fakt z tyłu troszkę cieńko dlatego zawszę daję jednego cdm na cm w tej formacji

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum wszystko ładnie się pisze, a teraz wygrajcie ta pierwszą ligę dwa razy w jeden dzień :)

A i Robben lepszy od Costy, czy w moim składzie czy przeciwnika :p

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie macie jakieś info kiedy wróci ultimate na ps3, bądź gdzie szukać jakiegoś na ten temat ?

To jest ea, nawet jej pracownicy w pl nie wiedzą kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka parke do składu?

752f849fb2a709ab016debec962fcdab.jpg

Będę miał kasę by sobie jedną wybrać:

1. Kościelny+cech

2. Mangala+hart

3. Otamendi+hart

4. Kompany+hart

Ktoś coś?

Fenix wygrywa dziennie1 ligę swoim non rare Bundesliga składem to 50k dziennie jest B-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca non rare :P ale Kruse tam gra pierwsze skrzypce. No i tez nigdzie nie pisalem, ze wygrywam 2 razy 1 lige w ciagu dnia, bo wtedy bym musial wziac chyba tone srodkow uspokajajacych. To byla teoria, ktora jest sie w stanie osiagnac, ale do tego potrzeba wspomagaczy.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś rzadko widzianą formacją 4-3-2-1 ? Szczególnie chodzi mi o dwóch bocznych "napastników", LF i RF? Ciekawe że nie ma ani jednego zawodnika na tej pozycji w grze a mam niecny plan wrzucenia do tej formacji Teveza z 10 chem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś rzadko widzianą formacją 4-3-2-1 ? Szczególnie chodzi mi o dwóch bocznych "napastników", LF i RF? Ciekawe że nie ma ani jednego zawodnika na tej pozycji w grze a mam niecny plan wrzucenia do tej formacji Teveza z 10 chem

No jak nie grał jak grał? Dziś buduje skladzik pod to, LF IF synek RF IF lamela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca non rare :P ale Kruse tam gra pierwsze skrzypce. No i tez nigdzie nie pisalem, ze wygrywam 2 razy 1 lige w ciagu dnia, bo wtedy bym musial wziac chyba tone srodkow uspokajajacych. To byla teoria, ktora jest sie w stanie osiagnac, ale do tego potrzeba wspomagaczy.

Kruse if czy zwykła? może go na cam sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie grał jak grał? Dziś buduje skladzik pod to, LF IF synek RF IF lamela

właśnie widziałem stronę wcześniej, że ogarniasz piachu tę formację (jak zapewne każdą inną :P) dlatego na pewno wiesz jak się zachowują LR i RF? Ustawiasz im wytyczne i grają jako napastnicy? nie masz dziury przy kontrach przeciwnika skoro jest aż 3 CM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie widziałem stronę wcześniej, że ogarniasz piachu tę formację (jak zapewne każdą inną :P) dlatego na pewno wiesz jak się zachowują LR i RF? Ustawiasz im wytyczne i grają jako napastnicy? nie masz dziury przy kontrach przeciwnika skoro jest aż 3 CM?

No oni grają z przodu dosyć blisko środka, sprintera nie potrzebujesz, IF Lamela się sprawdzał świetnie. Ustawiam coś tam im z pamięci nie powiem :D środkowy cm Matic i dajesz mu zostawaj przy atakach. Dziury są ale da się opanować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oni grają z przodu dosyć blisko środka, sprintera nie potrzebujesz, IF Lamela się sprawdzał świetnie. Ustawiam coś tam im z pamięci nie powiem :biggrin: środkowy cm Matic i dajesz mu zostawaj przy atakach. Dziury są ale da się opanować

 

dzięki! spróbuję dwóch bocznych na zostawaj z tyłu, środkowy z podaniem i drybilingiem do przodu i LF, RF wycofanych przed 16 przy atakach pozycyjnych do klepy i na papierze miód malina, życie zweryfikuje serwery ea zweryfikują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3eniX 4-2-3-1 w tym roku jest o wiele lepszą formacją niż w poprzednich latach bo dzięki 5 pomocników często zgarnia się przypadkowe piłki po rykoszetach i niedokładnych podaniach (mój rekord z wczoraj to 39 przejęć według pomeczowych statystyk), ale w rękach średniego gracza jak ja jest za słaba żeby wejść do 1 ligi. Można w niej kontrolować grę, być przy piłce, ale tak jak piszesz nie ma czym atakować. Na papierze wygląda ona jakby boczne CAMy były bliżej bramki przeciwnika i grali coś w stylu lekko wycofanych RF i LF, ale tak niestety nie jest. W czasie gry wygląda ona bardziej jak 4-2-2-1-1 a byłaby cudowna gdyby wyglądała jak 4-2-1-2-1. Efekt jest taki, że najważniejszą postacią w drużynie staje się CCAM bo gra zaraz za napastnikiem i ma najwięcej okazji do zdobycia gola. Ja mam największy problem z dobraniem napastnika do tego ustawienia bo potrzeba kogoś wielkiego, silnego, kim można zagrać na ścianę, powalczy z obrońcami i dogra do któregoś z CAM. W BPL jest chociażby Bony czy Lukaku a w Serie A tylko Mandzukic, który ze swoimi pracowitościami bardziej szkodzi niż pomaga bo nigdy nie ma go na pozycji. W czasie pisania wpadł mi do głowy pomysł, że najlepszym napastnikiem w 4-2-3-1 byłby Pogba. Ma wszystko co potrzeba tylko to już zbyt duże kombinowanie a są lepsze formacje. 

 

Można się fajnie bawić grając 4-2-3-1. Bardzo solidna w obronie, dużo szans na kontry po przejęciach w środku pola, ale mało klarownych okazji na zdobycie bramki i trzeba bardzo skutecznie wykańczać akcje. Bez problemu można być w tej formacji przez 60-65% czasu gry przy piłce, ale bardzo ciężko jest rozmontować obronę gracza, który otrafi bronić Ja zawsze gram formacjami z dwoma napastnikami a tą grało mi się naprawdę miło, ale wiem, że druga liga to maks co tą formacją jestem w stanie osiągnąć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra formacja, nie to, że sama wygra mecz ale można pykac :) w sumie jak coś się umie grać to każdą idzie pograć , nie koniecznie na poziomie 1 ligi ale na poziomie pucharów spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z samego grania na dzien idzie wyciagnac +\- 50k

Musiałbym rzucić pracę,olać rodzinę i takie tam...,tak wiele własnie mam czasu na przyjemności...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym rzucić pracę,olać rodzinę i takie tam...,tak wiele własnie mam czasu na przyjemności...

To tak jak ja :D jestesmy w jednej szatni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, od kilku lat mam wrażenie, że po powrocie z jednej pracy własnie wszedłem do drugiej na pół etatu  :laugh:

 

Swoją drogą gdyby żony wiedziały, że granie w FIFE to większa przyjemność  :P

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja :biggrin: jestesmy w jednej szatni

Zabrakło "lubię to",ale masz u mnie kredyta--sieknę jak tylko uda się coś dozbierać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też tam dopiszcie, tylko ja muszę walczyć o tv bo do marca mamy jeden. Co wieczór jest nierówna walka FIFA vs modelki i na wspólnej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×