Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

#JeSuiRoma

 

Problem jest w tym, że ja nie potrafiłem wygrzebać się z 8 ligi z tamtym gameplayem ale grało się rewelacyjnie... Miało się wrażenie symulacji...

Teraz nawet nie wiem kiedy, jest jak w "15"... Rajdy z połowy, lecenie jednym piłkarzem przez całe boisko, wrzutki na sprintach, itd.

Do tego te cyrki ogólne... I powoli hype spada... A dopiero listopad. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrząc na to jak ceny lecą na ryj sprzedalem każdego graja, który rzadko wchodził z ławki + z BPL Otamendi i Lacazette. Odkupie ich w piątek i będę pewnie na plusie z 10k. Na koncie po dzisiejszym handlu kontraktami zostało 300k, więc wjedzie Aguero i IF Naingolan. I tu pytanie czy jego karta IF dużo lepsza od NIF?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym, Ty tam w USA siedzisz. Weź ich do sądu podaj, niech Ci zwrócą kasę za FP, grę bo EA zmieniło produkt po zakupie na gowno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi ktoś określić za ile kupiłbym trio MSN podczas TOTY? Obecnie wychodzi 1,6m.

 

Zabierzcie przeciwnikowi piłkę i jej nie oddawajcie, a problem z rajdami choć trochę zniknie :P Większość "sprinterów" po stracie 2 bramek wychodzi z gry... tym bardziej, gdy widzą, że nie mogą nic zrobić. Chyba, że gracie w 1 lidze, tam gość potrafi przegrywać 5-0 i nadal próbować przebiec wymęczonym murzynem całe boisko :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrząc na to jak ceny lecą na ryj sprzedalem każdego graja, który rzadko wchodził z ławki + z BPL Otamendi i Lacazette. Odkupie ich w piątek i będę pewnie na plusie z 10k. Na koncie po dzisiejszym handlu kontraktami zostało 300k, więc wjedzie Aguero i IF Naingolan. I tu pytanie czy jego karta IF dużo lepsza od NIF?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

if nain.. gra się bardzo dobrze mój nr1 serie A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na maila informującego o pozwie zbiorowym i możliwości dopisania się...

 

Ogólnie dziś przez prywatne sprawy mam wisielczy humor, te spadki cen mnie w..ły niemiłosiernie i zbierając to wszystko do kupy... Mam wrażenie, że ta gra wraz z EA robi ze mnie kompletnego debila... 

Siedzi się na tym Companion/Web Appie niczym makler z Wall Street - tylko, że w zamian nie ma realnej kasy... Jedynie co to sterowany market, sztuczne pomniejszanie portfela, w zamian za realne doładowanie... Czyli kompletne zidiocenie.

Gra się w tą grę jak nałogowiec, pomimo, że co chwile robią z niej degrandoladę i to chyba fenomen, że człowiek kupuję grę... A ona z miesiąca na miesiąc przez twórców jest okrajana z tego co dobre i resetowana z symulatora do gry dla debili, którzy chcą tylko biegać i mieć dwa przyciski... Jak w Pegasusie.

 Ustawień zapisać nie można... Bo to chyba jakiś inny wymiar programowania... Cud, że można w mikrofali ustawić stałe programy.

Dodajmy jeszcze do tego serwery miliardowej firmy, przypominające te za czasów dial modemów i mamy pełen obraz... Beznadziejności w jakiej tkwimy, bo nie ma konkurencji godnej pokazania środkowego palca EA...

Pat tak zwany. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że ja nie potrafiłem wygrzebać się z 8 ligi z tamtym gameplayem ale grało się rewelacyjnie... Miało się wrażenie symulacji...

Ten sam problem miało wiele osób. Grali przyzwyczajeniami z wcześniejszych edycji. Niestety nie wszyscy z braku wyników byli zadowoleni z gry. Po kilku tygodniach podniósł się lament, bo mało goli padało. EA posłuchało i dwoma patchami zniszczyło wszystko za co chwaliłem 16kę. Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam z tym problem te wjazdy od boku sa wk... a obronca zanim zmieni kierunek to juz ma pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki kołkowaty jak lewy? ma bardzo słaby balance i nie wiem jaki to ma wpływ a trochę pewnie stracę na takiej wymianie coinsów a mam tylko 10k i się szczypie.

No i oczywiście jeszcze musiałbym sprzedać Lewego za 300k a teraz to graniczy z cudem :)

Weź se w końcu kup tego Suareza i napier.... Mnie się przytrafia, że ktoś wyraźnie lepszy ode mnie strzeli mi 5 bramek, ale Suarez kończy mecz z hat-trickiem na koncie :) Serio, ta karta jest zajebista. Może tylko mnie idealnie pasuje... choc Foxter też chwalił widziałem.

Podpowiedzcie koledzy. Mam 260k. Ciułać na Neymara do FUTmas (do BF nie uzbieram, a raczej tak bardzo nie spadnie) czy kupić Bale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze Neymar może dostać up pod koniec stycznia :p Bale mi sie podobał, miał pier%%niecie, to ze ruszał sie jak drewno to juz inna sprawa.

Neymara mi przewracali strasznie, no chyba ze walisz tricki. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie robię trików. Dużo gram podaniami. Na Neymara parę razy grałem i mi się podobał. Jeszcze nie miałem okazji grać w 16 przeciw Bale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pogralem dzis neymarem i się jaram. Nie zaluje ani jednego coina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Neymar lepszy od Hazarda :)

Może upolujesz, jak wypuszcza paki po 100k? :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym, ale w odpowiedzi przeczytałem, że powinienem więcej ćwiczyć.

Różnicę w rozgrywce widać było po każdym patchu.

Ta, ćwiczyć...  w dupie mam ćwiczenie biegania. Jakby mnie to jarało to bym sobie Decathlon i Atari kupił (ciekawe kto pamięta?).

Swoją drogą tym wszystkim lamenciarzom i biegaczom powinni karnie tą grę dać, Atari 65XE i dżojstiki, niech napierd..ją :D

Jarałem się jak dziecko tymi pierwszymi gejmplejami bez względu na wyniki, a teraz gram z przyzwyczajenia, a nie z przyjemności.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ćwiczyć...  w dupie mam ćwiczenie biegania. Jakby mnie to jarało to bym sobie Decathlon i Atari kupił (ciekawe kto pamięta?).

Swoją drogą tym wszystkim lamenciarzom i biegaczom powinni karnie tą grę dać, Atari 65XE i dżojstiki, niech napierd..ją :biggrin:

Jarałem się jak dziecko tymi pierwszymi gejmplejami bez względu na wyniki, a teraz gram z przyzwyczajenia, a nie z przyjemności.

Wyjątkowo nie chcę narzekać. Zawód jednak jest. Rozgrywkę tak zepsuli, że przyjemności z gry mam mało. A było diametralnie inaczej. Jeszcze przed drugim patchem. Właśnie kończę budowę drugiego składu i tyle jeśli chodzi o ten sezon. A jest dopiero listopad. Dla mnie Fifa zdechła. Jednego jestem pewien. W przyszłym roku na mnie nie zarobią. W tym zarobili tylko przez zmianę platformy. EA jest firmą zapewniającą śmieciową rozrywkę. Nie jestem ich targetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrałem 10 meczy - I nie wiem czy poszedł jakiś cichy update ale mam wrażenie, że od piątku dodali jeszcze więcej pierdolnika do rozgrywki.

Tak jak wspomniałem wcześniej, na początku miałem problemy żeby wygrywać, bo nie mogłem się przystosować ale mi to nie przeszkadzało, tak teraz mam problemy żeby wygrywać, bo na 10-15 strzałów wszystko broni bramkarz albo obrońca, a na 30 sprintów czarnuchów i średnio dwa strzały w pełnym biegu, tracę dwie bramki... 

 

Ibra mega karta, jakby to była FIFA z początku to by napieprzał po 5 bramek w meczu... Ale, że nie zapier...la jak czarnuchy i musi walczyć z opóźnieniami, lagami i mistrzami rękawicy z OVR 80 - to na 10 meczy ma 9 bramek i 4 asysty, 

 

Ja nie narzekałem w zasadzie jeszcze porządnie na tą grę od początku ale to co zrobili z tym FUT po ostatnim patchu to jest k..wa kryminał.

Nie da się normalnie grać, ta pieprzona rozgrywka wymaga L2... 

 

Bolasie/Ibaro - Dumbia AD 2016... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

85% dzisiejszych rywali, gra jak ten ziomek. Przynajmniej udało sie wyprowadzić równie noobska kontre :)

Jak sie przed takimi bronić? Dotknę, to bedzie faul ^^

 

Ja używam szybkich bocznych obrońców i daje im wytyczne zostawaj z tył. Łatwiej jest dopaść takiego biegacza przed polem karnym a wtedy można faulować. W polu karnym sposób opisywany przez mat_eyo czyli  :l2: +  :x:. Swoim zawodnikiem stoisz przed biegaczem i jeśli spróbuje podać to powinieneś przeciąć podanie. W tym samym czasie używasz pressingu drugim zawodnikiem by otoczyć przeciwnika. 

 

Problem w tej akcji jest inny bo gra zrobiła z Ciebie nooba. Po kolei sterowałeś Danilo, Cahillem, Maticem i Albą. Cały czas w środku pola karnego stoi jeszcze jeden Twój obrońca, który lata jak dziecko we mgle i robi zamieszanie. Gdyby gra zmieniła Cię na tego zawodnika to nie byłoby problemu bo zgasiłbyś akcje. Najlepiej to widać jak zmieniłeś sterowanie z Cahilla na Matica. Twój drugi obrońca chciał doskoczyć do przeciwnika ale zamiast zmienić na niego zmieniło Cię na Matica. Twój stoper wyhamował, Matic prawie na niego wpadł i też już był bezużyteczny. Dziwie się, że nie obejrzałeś takich cyrków, że obaj się zderzają i leża w polu karnym :) W poprzednich edycjach jak używało się analoga do zmiany zawodnika to można było się lepiej bronić a w tym roku zmiany zawodników w obronie są spieprzone.

 

Ja nie narzekałem w zasadzie jeszcze porządnie na tą grę od początku ale to co zrobili z tym FUT po ostatnim patchu to jest k..wa kryminał.

Nie da się normalnie grać, ta pieprzona rozgrywka wymaga L2... 

 

Bolasie/Ibaro - Dumbia AD 2016... 

 

Bestie są inne :) Remy strzela z każdej pozycji jak najlepszy napastnik świata. Był Emenike, Ibarbo, Doumbia a teraz mamy Loica :)

 

 

Oczywiście mamy nowych kozaków na skrzydłach jak Ntep, Gradel, Promes czy napastnika Ben Yedder. Ntep jest bardzo niebezpieczny. Poznałem tego piłkarza dopiero w FUT 16, nigdy o nim nie słyszałem a skarcił mnie w jednym spotkaniu. Facet ma dwie umiejętności, które robią z niego bestie: Tries To Beat Defensive Line i Dribbler - Speed Dribbler. Nie dość, że sam próbuje często wybiegać za plecy obrońców to jeszcze później może skręcać w pełnym biegu. Idealna karta dla biegaczy na skrzydło 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wkleić przypuszczalnie totw? Lub oficiakne jak gdzieś jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Neymar lepszy od Hazarda :)

Może upolujesz, jak wypuszcza paki po 100k? :)

Może spróbuję wyłapać złoty strzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład finalny FUT 16. Fresh. Jedynie Van Bastena nie testowałem. Jeszcze przyjdzie jego czas. Mam jeszcze "sos" na kolor Krychowiaka, ale jego złoto dobrze wygląda więc ciśnienia na zmianę nie ma.

3fa981e47a5ef6ea.jpg

Edytowane przez PESsimist
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam SW: Battlefront

 

Mimo bycia totalnym FPS-owym noobem gra się wspaniale  ;) Nic tak nie uspokaja jak kulka w głowę rebela  :laugh:

Edytowane przez Geble
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×