Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A i jeszcze wiecie jaki jest fenomen, którego nie ogarniam... Taka pieprzona karta kontuzji nogi nawet brązowa schodzi za 1500 a, złota wszystkich kontuzji... Za 400 nie chcę... To są jaja. Mam ich w klubie 300, bo nikt nie kupuje - no debile wszędzie. 


kurwa o co chodzi z tym turniejem last chance

dokladna liczba zawodnikow z Arsenal: 2 (Pierwsza 11 zespolu)

dokladna liczba zawodnikow z Chelsea: 2 (Pierwsza 11 zespolu)

dokladna liczba zawodnikow z Roma: 2 (Pierwsza 11 zespolu)

dokladna liczba zawodnikow z Borrusia M'bladbach: 2 (Pierwsza 11 zespolu)

dokupilem specjalnie z 6 kart i dalej blad, chodzi o to zeby CALY sklad byl z 1 druzyny? bo nie rozumiem o co chodzi z tym "2 (Pierwsza 11 zespolu)"

 

Chodzi o to, byś miał w 1 - 11, po 2 zawodników z tych 4 zespołów... Wypij kawę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8:0

07f37733744ec27631f4dc6289e408cc.jpg

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa o co chodzi z tym turniejem last chance

dokladna liczba zawodnikow z Arsenal: 2 (Pierwsza 11 zespolu)

dokladna liczba zawodnikow z Chelsea: 2 (Pierwsza 11 zespolu)

dokladna liczba zawodnikow z Roma: 2 (Pierwsza 11 zespolu)

dokladna liczba zawodnikow z Borrusia M'bladbach: 2 (Pierwsza 11 zespolu)

dokupilem specjalnie z 6 kart i dalej blad, chodzi o to zeby CALY sklad byl z 1 druzyny? bo nie rozumiem o co chodzi z tym "2 (Pierwsza 11 zespolu)"

W pierwszym składzie musisz mieć po 2 z tych klubów i ani jednego więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malix7

To grubo :) a duzo fp poszlo od wrzesnia?

Raz kupiłem fp za 100zł w akcie desperacji jak mi brakowało na Cra ale może z 50k z tego było albo i to nie.

około 7 tygodni po premierze kupiłem Cra za 1,5kk i zaczynałem od nowa z coinsami nawet trenerów nie miałem.

Dosyć szybko się tłucze coinsy w tej edycji ale na pewno nie tak dobrze jak w 15-tce tam to było eldorado raz w jeden dzień zarobiłem 6kk no może niecałe 5 kk 6 to chyba przesadziłem

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co te City, co ten Real :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz kupiłem fp za 100zł w akcie desperacji jak mi brakowało na Cra ale może z 50k z tego było albo i to nie.

około 7 tygodni po premierze kupiłem Cra za 1,5kk i zaczynałem od nowa z coinsami nawet trenerów nie miałem.

Dosyć szybko się tłucze coinsy w tej edycji ale na pewno nie tak dobrze jak w 15-tce tam to było eldorado raz w jeden dzień zarobiłem 6kk no może niecałe 5 kk 6 to chyba przesadziłem

 

To były piękne czasy, gdzie kupowało się IF Sancheza i sprzedawało jako SIF... W 10ątkach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nigdy nie udało sprzedać ifa w cenie sifa w 15-tce dorabiałem się na klikaniu jak już nie było ab, takie perełki się wyłapywało że szok, w tej edycji klikanie tylko na początku wychodziło, kupiłem na początku ze trzech Aubów za 7k a chodzili za 70k raz Aguero za 240k a chodził po 370k od tamtej pory kupa z klikaniem

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sprzedalem kilka ale tylko te co sam tak kupilem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zobaczyłem, że tak można jak sam się pomyliłem i kupiłem IF jako SIF Persica... Odsprzedałem go jeszcze z dużym zyskiem w 10 minut i się zaczęło...

Już tu pisałem, potrafiłem sprzedać drożej Coste SIF o 2 000 000, i to 3 w ciągu dnia...

I gdy byłem już multi milionerem, że sobie kupowałem SIF Neymara jak tylko wyszedł na luzie... U..li widły i zostałem dziadem. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciałbym, aby 12k FP było za 49zl i zwiększony drop. Bym sobie otwierał, otwierał ^^ ostatnio spodobał mi sie dźwięk otwieranych paczek i znikających coinsow.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena za fitness dla całej drużyny jest dobrą do zakupu i za ile je wystawiacie? Ja póki co trochę staram się z kontraktami działać, ale zysk z tego jest max 300coins na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 15 "na miętko" przechodził trik z nakładaniem kart treningu.

Do dziś nie mogę uwierzyć ile osób się na to nabierało.

Tak się między innymi zostawało milionerem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał jak chodzi IF "najngolana", mam go od początku - kupiłem fresha. Jest to zawodnik niezwykły - gram nim już od 15 (wtedy jeszcze miałem mixa serie a i tureckiej ligi = doumbia i emenike/ba)..wszyscy wiemy o handicapie momentum czy pisior wie co jeszcze ale to nie ma wpływu na tego zawodnika..nawet jak drużyna nie biega on stara się być wszędzie,a jak koledzy zaczynają grać to ładuje bramki z rożnych aż miło, rozgrywa, asystuje no kocur..NIF mimo tego że jest prze kozacki nie ma podjazdu..Polecam Ewa Wachowicz;) zagrałem meczyk przed snem 4-1 dla mnie..2 asysty golana i brameczka na koniec - bramka nie jest może najwyższej urody, ale grając z jakimiś ciapkami z Arabii Saudyjskiej wolę brzydko wygrać niż ładnie przegrać. Film na potwierdzenie tutaj : 


A pytanie do kolegów z xboxa - ogrywał któryś BESTa? jak wrażenia..pewnie nigdy nim nie zagram, ale zazdroszczę wam możliwości zagrania roberto Carlosem, r.Giggsem czy Bestem właśnie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z każdym update fifa się pogrąża. ..

1.5tyg temu się spokojnie grało, a teraz to jakiś pinball. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że od ostatniego patcha jest lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem troche

EA cos odwalilo ?

po 1

o co chodzi z Aubamayangiem ? gralem 3 mecze, w kazdym on byl i byl jakims turbo dzikiem

po 2

jakis smiec pod koniec meczu zaczal w rogu zastawiac pilke oczywiscie Aubamayangiem

nie moglem za zadne skarby mu wybic pilki ani go przepchnac srodkowym obronca, to jest cos po prostu niemozliwego

wpadlem w taka furie ze naplulem na panele i polamalem drugiego pada

dobranoc ide spac

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czasami gram na czas w rogu. Jeżeli zależy mi na zwycięstwie ofc. L2 i patrzymy na nieporadność rywala :)

Mi gra sie delikatnie rzecz ujmując ujowo, widzę ze animacja nie jest płynna i sa lekkie rwania. Kiedyś myślałem ze lagi, to tylko pokaz slajdów ^^.

Niestety dopiero w lutym odpala szybsze łącze, bo podobno trzeba czekać przy zmianie DSL na ADSL lol. 80/10 dupy nie bedzie urywał, ale może coś pomoże. A jak nie, to od następnej edycji X1 i legendy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czasami gram na czas w rogu. Jeżeli zależy mi na zwycięstwie ofc. L2 i patrzymy na nieporadność rywala :)

To jest najgorsze zło FIFY, gorsze od wszystkich paceów, karnych z dupy i ciapatych laggerów :/

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtf... pyknalem sobie ten turniej gdzie jest paka zawodnikow i nie dosc ze polecial szrot (to akurat norma wiec nic do tego nie mam) to w dodatku zawodnikow nie mozna sprzedac o.O rozumiem ze w kazdym tak jest wiec never ever again.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najgorsze zło FIFY, gorsze od wszystkich paceów, karnych z dupy i ciapatych laggerów :/

No, ale Real i Barcelona tez stosuje takie zagrywki :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późno w nocy tej gry w trybie UT nie ma sensu włączać. Z dwóch na trzy spotkania wyszedłem. Ciężko było zmusić się do gry. Nie wiem czym, to jest podyktowane, ale rano gra się przyjemniej. Pierwsza edycja, która tak szybko mnie do siebie zniechęciła.

 

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram bo mam zwycięską passę, jak mi minie to znowu tydzień będzie leżała i grany będzie battlefront, który jest niesamowity. Tam nawet jak przegrywam to się cieszę bo zabawa jest przednia :- )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syndicate też odciąga od FUT... Świetny jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przypominajcie ruchów z fut15 bo rynek miał raka w postaci boostowania coins na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późno w nocy tej gry w trybie UT nie ma sensu włączać. Z dwóch na trzy spotkania wyszedłem. Ciężko było zmusić się do gry. Nie wiem czym, to jest podyktowane, ale rano gra się przyjemniej. Pierwsza edycja, która tak szybko mnie do siebie zniechęciła.

Nie wiem, co masz na myśli późno w nocy, ale ja dziś grałem do 2:30, zagrałem 8 meczów, żadnych lagów, bezproblemowy awans do 3 ligi, wiec myślę, że to nie wina godziny o której się gra

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ajuszczyk82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×