Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A8lh26eCMAAWsOL.jpg

I to jest podpowiedz czy jak? :D

...a no tak, gdzie nikt nie ma nic do powiedzenia? Znaczy wymanewrowanie obrony? Nie mialem pojecia :)

..ze to grzech nie mialem pojecia, qrna jak ja niewiele wiem o tej fifie :(

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweaty goal to jak ten na dole poda do tego na górze, czyli brak jaj do uderzenia sam na sam z gk, w społeczności FIFA uznawane za lamerskie :p

Trochę Tadzik Stary tymi nocami Cie potrenowal :p

Ja tym nonrare składem normalnie pykam w 2 i 1 lidze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym patchu gra sie calkiem inaczej,trzeba sie uczyc od nowa pewnych rzeczy.Pilka wydaje sie bardziej ciezka,zawodnicy wolniejsi a gra spokojna.Zauwarzylem jedna rzecz ktora wyczaili pacerzy teraz zeby szybciej biec caly czs wala pilke na dobieg....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to dowod na to ze w meczach online istnieje jakas niewidzialna reka ktora dzwiga sobie przeciwnika jesli ma slaby sklad.

A Stary to mnie tak zamiata ze czesto sie budze za stadionem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 13 chyba 200 bramek w taki sposob padalo, to gorsze niz gra na czas w rogu z l2!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 13 chyba 200 bramek w taki sposob padalo, to gorsze niz gra na czas w rogu z l2!

Nie mam juz polubien ;)

To jak panowie, gut czy noł gut???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweaty goal to jak ten na dole poda do tego na górze, czyli brak jaj do uderzenia sam na sam z gk, w społeczności FIFA uznawane za lamerskie :P

 

A czy strzał z rzutu karnego też jest lamerski? Czyli jak w sytuacji 2vGK podam do kolegi, to jestem lamer, tak? Uff, dobrze, że mudżini, sprinterzy, op główki w 14, czy trójkąt i L1, to  nie są lamerskie zagrywki, bo po tym poznaje się true skillersów w Fifie.

 

 

Co w tym lamerskiego? A kim  jest typ, który to tak nazywa, nie potrafiąc się pogodzić z faktem, że rywal potrafił go rozklepać na spokoju?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ten ruski gada, przez te pseudo wąsy się skupić nie mogę... 

Za dużo, źle - nie ma - źle... 

 

Foxter, szklana kula ci coś podpowiada co do Benzemy, bo mam 8 i zaczyna mi się pocić czoło jak patrzę na ceny :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ten ruski gada, przez te pseudo wąsy się skupić nie mogę...

Za dużo, źle - nie ma - źle...

Hahaha Maxym im krotsze tym lepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter, szklana kula ci coś podpowiada co do Benzemy, bo mam 8 i zaczyna mi się pocić czoło jak patrzę na ceny :biggrin: .

 

Jak go zamkną, to nie dostanie już kolorowej karty, więc ta będzie w cenie :D Nie pękaj, licz na francuski wymiar sprawiedliwości! 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweaty goal to jak ten na dole poda do tego na górze, czyli brak jaj do uderzenia sam na sam z gk, w społeczności FIFA uznawane za lamerskie :P

 

 

Sorry, ale to jakaś straszna głupota... I teoria z czarnej dziury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 13 chyba 200 bramek w taki sposob padalo, to gorsze niz gra na czas w rogu z l2!

No, ale to nie był jeden z gliczów 13? Coś jak główki w 14?

Tutaj raczej takie sytuacje często się nie zdarzają, a większośc normalnych piłkarzy by raczej podawała.

Ostatnio tak "lamersko" Nikolic zagrał do Prijovica:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Maxym im krotsze tym lepsze :biggrin:

 

Ale to nie krótkie wąsy tylko jakiś mech sobie zapuścił... Pani Stefa ma większe pod dziuplą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem fallouta 4 i z tylu jest ze jezyk angielski i niemiecki i nie wiem czy beda polskie napisy w tej grze. Pytam tu bo moge jeszcze dzisiaj wymienic a wwatku o fallout nikt nie odpowiada.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter, szklana kula ci coś podpowiada co do Benzemy, bo mam 8 i zaczyna mi się pocić czoło jak patrzę na ceny :D .

No z nim moze byc problem, po po jego aferze i pluciu po Marsyjace moze nikt go nie bedzie chcial. Pomijam to, ze jest Arabem :)

8, to troche duzo :) jak tak spadnie o 20k, albo nie daj Bog o 50k wow -_-

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem fallouta 4 i z tylu jest ze jezyk angielski i niemiecki i nie wiem czy beda polskie napisy w tej grze. Pytam tu bo moge jeszcze dzisiaj wymienic a wwatku o fallout nikt nie odpowiada.

 

Jak tu same świry, co nawet jeśli jakimś cudem mają Fallouta, to nawet z folii nie wyjęli :D

Chyba, ze Foxter wie cuś... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z nim moze byc problem, po po jego aferze i pluciu po Marsyjace moze nikt go nie bedzie chcial. Pomijam, to ze jest Arabem :)

8, to troche duzo :) jak tak spadnie o 20k, albo nie daj Bog o 50k wow -_-

 

Foxter, ty ewidentnie masz plan od poniedziałku, zrobić ze mnie buma FUTowego... LOL. 

Jest szansa, poznikali wszyscy do 150K... A był moment, że fresze po 139K wisieli i nikt nie brał - zaraz sprzedam (jak sie udam po kosztach) i mam w dupie te handle czarnymi. 

Tez tak myslalem, ze to arab, ćwok, cham i buc - to go dzieciaki chcieć nie będą w drużynie - i mają rację - bo to menda. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu same świry, co nawet jeśli jakimś cudem mają Fallouta, to nawet z folii nie wyjęli :biggrin:

Chyba, ze Foxter wie cuś... :whistling:

Ha! Ja kupiłem w BF obie części Wolfensteina, no i przeszedłem pierwszą misję, zajarałem się i... zacząłem grać w zwykłe sezony :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kupilem, patrze w domu na tyl pudelka a tam "komplett in deutch & english" nie moge znalezc info czy sa pol napisy, a musze juz wiedziec.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ja kupiłem w BF obie części Wolfensteina, no i przeszedłem pierwszą misję, zajarałem się i... zacząłem grać w zwykłe sezony :biggrin:

 

Ja niedawno oddałem do sklepu wszystkie gry, które kupiłem na PS4 w zeszłym roku, wszystkie w folii. 

Szkoda, że cyfrowych się nie da...

W tym roku zdążyłem oddać w foli:

 

Blooderayne (Czy jak ta gra się nazywa)

BHL

Alien

Cars

NHL

Dead coś tam coś tam

Ten RPG od EA

I ze 4 inne, nawet tytułów nie pamiętam...

 

FUT w mordę.

Cud, że W3 + SzK skończone... A i Syndicate na 23% ale to głównie ze względu na to, że żona gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, dystrybucja na rynek niemiecki i zielona krew :)

MaxyM, jak wymiękali, to wystaw to na noc czasu uk, ewentualnie wczesny ranek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×