Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zwariuje jak nie pogram dzisiaj tydzien przerwy juz....Dobra dam 50000 za koda darmowego na 2 tyg:)

Podaj maila to ci dam konto z 12 dniowym plusem, wpisujesz JE na swojej konsoli i grasz na swoim koncie

Btw. Podałem piratowi 2 konta, jak mu zadziała to może komuś oddać.

Edytowane przez Van der Fck
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam takie male pytanko, orientujecie sie moze jak wyglada obecnie sytuacja z zakupem coninsow przez allegro ? Jakis czas temu czytalem ze EA ma wprowadzac bany za takie zakupy i ciekaw jestem ile jest w tym prawdy. Ktos sie spotkal z taka sytuacja czy mozna smialo zamawiac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od ilości i szczęścia ale ja na twoim miejscu nie wydalbym na to ani grosza. To nie jest jest tego warte, lekko dasz radę na zrobionych hajsach a za kasę kup prezent na gwiazdkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Legii to wara

Jedno miasto, jeden klub!

Juve Legia Juve gol !! Haha loool

Ale idziecie tu z koksem Panowie :D

Prawie chłopaka zaciukali bo na Legie źle słowo napisał :D

Jak te tymczasowe maile się zakładało? Co by jak najszybciej zfarmic tych 10 kont

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz se 10 min mail i pierwsza pozycja, zakładasz maila, wchodzisz, weryfikujesz na konsoli i potem na tym mailu i zapominasz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie na razie nie planuje zakupu tylko robie takie male rozeznanie w temacie :) Jestem ciekaw czy ktos ma jakies negatywne doswiadczenia z tym zwiazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jesio jak z tego korzystać

Wchodzisz na stronę i u góry masz napisany swój tymczasowy email. Rejestrujesz się, przyjdzie Ci tam wiadomość, jak wyjdziesz ze strony to po kilku-kilkunastu minutach całe konto pocztowe jest kasowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Bramkarze to nad ludzie. Tempo faktycznie troszkę mniejsze. Podania musza być chyba jeszcze bardziej precyzyjne. Do tego co było na początku to lata świetlne. Gramy dalej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest taka tendencja, że jak się skończy TOTW to karty z niego idą w górę?

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga zlego, wole juz tych nadludzi w bramkach niz karne z dupy. A wczoraj na jakies 15 gier, tych z dupy bylo ze 2. Idzie przebolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga zlego, wole juz tych nadludzi w bramkach niz karne z dupy. A wczoraj na jakies 15 gier, tych z dupy bylo ze 2. Idzie przebolec

Matinek jak piszesz jakies wypociny na pw, nie blokuj tej rozmowy chyba ze nie chcesz zeby wiadomosc zostala przeczytana. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi podpowiedz, jak cie zablokowac, zebym twoich wypocin w tym temacie nie ogladal i bedziesz mial problem z glowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te tymczasowe maile się zakładało? Co by jak najszybciej zfarmic tych 10 kont

 

mailnesia.com - mail w 3 sekundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szanować się bo spinki spinkami ale to przestaje już być smieszne.

Pessemist jaki był taki był ale pisał ciekawe rzeczy, został sprowokowany i ban poszedł. Nie chciałbym aby następni ludzie polecieli na zielona trawke.

mailnesia.com - mail w 3 sekundy

Dzięki mistrzu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym Ty grałeś Lewym 89 i 90, odczułeś jakoś znaczącą różnice w obu kartach? Czy nie ma sensu dokładać 150k do 90ovr?

 

Pytam bo znowu mnie korci na Bundesligę i to bardzo :)

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym Ty grałeś Lewym 89 i 90, odczułeś jakoś znaczącą różnice w obu kartach? Czy nie ma sensu dokładać 150k do 90ovr?

Pytam bo znowu mnie korci na Bundesligę i to bardzo :)

Poczekaj. Jeszcze trzy tyg i 90 będzie za 300k.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem - udało mi się awansować do 2 ligi, ale gra tam to jakaś porażka, o ile głównym składem jeszcze jestem w stanie coś ugrać to już fitness niestety zbiera baty 3-0 albo 4-0..aktualnie bilans 3-0-3.jakieś ciekawe propozycje co do fitnessu?gram sklejką z ben-yedder'em na szpicy (4-3-3(4)) ale po ostatnim "paczu" niestety koledzy przestali biegać..skład główny to Makarony z Tevezem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dobrze gra bundeswera brakuje mi lewego ale jestem bardzo zadowolony z aubejanga i tu mam pytanie brał ktoś if 84 ta karta bo korcie ale czy warto pytanie to samo odnosnie d.costy i naldo czy warto zbierać na te ify

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szanować się bo spinki spinkami ale to przestaje już być smieszne.

Pessemist jaki był taki był ale pisał ciekawe rzeczy, został sprowokowany i ban poszedł. Nie chciałbym aby następni ludzie polecieli na zielona trawke.

Jak bez spinki, to Ty jakiś dziwny jesteś. Temat się dawno skończył, a Ty wbijasz i drążysz.

Tak samo było poprzednio - wszyscy zapomnieli, a na następny dzień wpadłeś tu z podobnym postem.

I po co to? Temat skończony i tyle.

 

 

Wie ktoś coś już kiedy ten patch na XO?

Jakieś twittery itp.?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachowi chodziło o tadka i matinxa ogarniaj trochę a nie ty odpowiadasz na pałę oby posta nabić :D


Maxym Ty grałeś Lewym 89 i 90, odczułeś jakoś znaczącą różnice w obu kartach? Czy nie ma sensu dokładać 150k do 90ovr?

 

Pytam bo znowu mnie korci na Bundesligę i to bardzo :)

Lewy jak to Lewy trochę drewniany jak dla mnie ale ten z ov.90 strzela prawie ze wszystkiego, ja nim jeszcze nie grałem ale syn grał

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj. Jeszcze trzy tyg i 90 będzie za 300k.

problem w tym, że aby mieć Bundes muszę pozbyć się Serie A i wtedy uzbieram te 430k :biggrin: i tak myślę o Lewym 89 za 320k, a za resztę bym poskładał skład.

Wiec nie robi mi to różnicy zbytniej czy kupie teraz czy później :)

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachowi chodziło o tadka i matinxa ogarniaj trochę a nie ty odpowiadasz na pałę oby posta nabić :biggrin:

 

Przecież wiem o co mu chodziło. Tylko po co temat ciągnąć jak od prawie 2 godzin był spokój.

Więc sam najpierw ogarnij trochę :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×