Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Fenix napisz jak się kosztą ifem gra? Synu mi mówi że jakiś niewidoczny u mnie na rw, chyba sam muszę przetestować tylko teraz nie mam kiedy grać.

 

Foxter co ty za popłoch zasiałeś aż się Maxym wyprzedał? dobrze zrozumiałem że to żart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bez spinki, to Ty jakiś dziwny jesteś. Temat się dawno skończył, a Ty wbijasz i drążysz.

Tak samo było poprzednio - wszyscy zapomnieli, a na następny dzień wpadłeś tu z podobnym postem.

I po co to? Temat skończony i tyle.

Wie ktoś coś już kiedy ten patch na XO?

Jakieś twittery itp.?

Dlaczego to napisałem to się nie dowiesz bo to nie Twoja sprawa. Powód był i uznalem, że trzeba napisać - nie podobają Ci się moje posty to ignoruj bo przytyki do mnie walisz odkąd zwrocilem Ci uwagę, już nie pamiętam w jakiej kwestii, chyba żartu Cwira

Taki Sithman dyktatorek się zrobił, Ty pisz tak, ale nie pisz tak, teraz możesz napisać, a teraz nie. Ładnie , dobrze, że od decydowania są inni ludzie którym defakto podpadles, więc to nie tylko moje widzimisie.

Edytowane przez piachu00
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Sith ale to co napisał Piachu to prawda od jakiegos czasu mam wrażenie że te forum się stało dla ciebię najważniejsze na świecie, kiedy człowiek nie wjedzie na forum to tym coś do kogoś, do temtu nic specjalnego nie wnosisz tylko zrobiliście sobię kółko wzajemniej adoracji, bez urazy ale chyba powinieneś troszkę wyluzować.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic do nikogo nie mam, lubię to miejsce i lubię Fife :) ale są niepokojące głosy, że średnio się tu dzieje bo czasami ludzie nie potrafią wyluzowac, ja pewnie też ale pracuje nad tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok biorę na klatę co piszecie, ale przecież ja nawet nie zacząłem tej wczorajszej akcji.

Zwróciłem tylko uwagę, żeby nie drążyć zakończonych tematów, a teraz wszystko skupia się na mnie.

Może wyluzujmy wszyscy razem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat się zakończył ale powtarza się notorycznie, co mogłem zrobiłem. Chyba nie chcemy aby było nas tu mniej :p jest śmiesznie i o to chodzi :)

Chyba ten kanadyjski chlam tak ryje baniak :p

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Libię Was wszystkich,bez wyjątku-leszcze

Koniec tego,bo się wkur...i sprzedam fife,a tego byście chyba nie chcieli?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie, bo kto by nam relacje z 11 ligi zdawał? :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten kanadyjski chlam tak ryje baniak :p

Raczej kryzys wieku sredniego :)

Wrzucam tabele, jak wygladaly ceny dwa lata temu. 14 (13) ma bardzo duzo wspolnych cech, odnosnie ksztaltowania sie cen. Najwazniejszy okres. Przed futmas, poczatek stycznia oraz toty.

d4d27dc17891bab8d569a4f1694a5f5d.jpg

95718822b35e28b3032ee0e8904aa09d.jpg

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobilna też mi chodzi, ale webapp nie. Nie przepadam za klikaniem na telefonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa webapp. Właśnie relistowałem Zoumę za max, chcę być jak MaxyM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam hajsow, nie mam kolegów więc może ktoś chce zostać moim e kolega i kupi kuswika i sonogo za 10k, wtedy będę mógł usnąć klub i zacząć od nowa wraz z patchem a tak to ni będą w dni wisieć na aukcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam hajsow, nie mam kolegów więc może ktoś chce zostać moim e kolega i kupi kuswika i sonogo za 10k, wtedy będę mógł usnąć klub i zacząć od nowa wraz z patchem a tak to ni będą w dni wisieć na aukcji..

Kolega @piachu miał kupić. Gdybym był na ps4 to bym kupił. Chyba że masz XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Ps4,. X bym wziął ze względu na ea acces..

No nic, chce grać od nowa bo zauważyłem sporo błędów w swojej grze i chce od podstaw się ich nauczyć a nie chce spadać z 2 do 8 ligii.. Jak głupi Wystawilem tych brudasow na 3 dni i klubu nie mogę usunąć na nic już na nim nie mam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom miales przypomnieć, napisz na priva dane to kupie. Starość nie radość pamięć krotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj maila to ci dam konto z 12 dniowym plusem, wpisujesz JE na swojej konsoli i grasz na swoim koncie

Btw. Podałem piratowi 2 konta, jak mu zadziała to może komuś oddać.

Dziala dziekuje za pomoc,chetnie podam komus kto ma ten sam problem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym Ty grałeś Lewym 89 i 90, odczułeś jakoś znaczącą różnice w obu kartach? Czy nie ma sensu dokładać 150k do 90ovr?

 

Pytam bo znowu mnie korci na Bundesligę i to bardzo :)

 

Jest różnica...

Wcale nie jest drewniany jak to Malix napisał :D , wystarczy popatrzeć na filmik z wczoraj... I to jest mega różnica, drybling - dodali mu pięknie w tej kwestii i strzały, wykończenie i moc...

Niesamowity jest - tylko MUSI mieć obok siebie kogoś z H/M / H/L... On nie jest do lecenia z połowy, on jest jako ostatnie ogniwo lub asystent... Ewentualnie do odciągania obrońców.

Kartę polecam, dla mnie perfekcyjna... Lewy, Suarez, Gol - Suarez, Lewy - Gol... Wczoraj w tym co zamieściłem - widać jak zajebiście ze sobą współpracują... Lewy podania ma świetne, jest silny, z niesamowitym, niesamowitym strzałem, ustawianiem się, wykończeniem i siłą... Jednym słowem REWELACJA.  

Miałem pisać o karmie. Suarez sif w cenie tifa, Zouma. Śmiałeś sie ze swoich kupujących! :sad:

 

Nie karma dziadu, tylko twój joke. :D

 

Ale spoko, otworzyłem wczoraj paczkę, a w niej Lewy, Costa, Cuadrado - Straty wyrównane. :D

Mówiłem wam o DIM...

 

image_1.img.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica...

Wcale nie jest drewniany jak to Malix napisał :biggrin: , wystarczy popatrzeć na filmik z wczoraj... I to jest mega różnica, drybling - dodali mu pięknie w tej kwestii i strzały, wykończenie i moc...

Niesamowity jest - tylko MUSI mieć obok siebie kogoś z H/M / H/L... On nie jest do lecenia z połowy, on jest jako ostatnie ogniwo lub asystent... Ewentualnie do odciągania obrońców.

Kartę polecam, dla mnie perfekcyjna... Lewy, Suarez, Gol - Suarez, Lewy - Gol... Wczoraj w tym co zamieściłem - widać jak zajebiście ze sobą współpracują... Lewy podania ma świetne, jest silny, z niesamowitym, niesamowitym strzałem, ustawianiem się, wykończeniem i siłą... Jednym słowem REWELACJA.  

 

Niestety podliczyłem budzet w kartach jakie posiadam i stac mnie tylko na Lewego 89 i uzupelnienie skladu zeby tez jakos wygladal, ogolnie to wyszlo mi 430k na sklad.

 

Dlatego moi zawodnicy z Serie A dostali dzis ultimatum, jesli nie zdabeda w 3 meczach 3pkt potrzebnych do awansu mogą się pakować i zawita Lewy 89 z ekipą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety podliczyłem budzet w kartach jakie posiadam i stac mnie tylko na Lewego 89 i uzupelnienie skladu zeby tez jakos wygladal, ogolnie to wyszlo mi 430k na sklad.

 

Dlatego moi zawodnicy z Serie A dostali dzis ultimatum, jesli nie zdabeda w 3 meczach 3pkt potrzebnych do awansu mogą się pakować i zawita Lewy 89 z ekipą!

 

89, też jest rewelacyjny... Bym go trzymał, gdyby nie 90. 

Grał ktoś Benderem z Leverkusen? 

Wygląda fajnie na "screenie"... 

@baku83

 

łap recenzje tego gościa... On naprawdę wie co mówi:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

89, też jest rewelacyjny... Bym go trzymał, gdyby nie 90.

Grał ktoś Benderem z Leverkusen?

Wygląda fajnie na "screenie"...

@baku83

łap recenzje tego gościa... On naprawdę wie co mówi:

https://www.youtube.com/watch?v=gSgzNmhMmTw

Ogladalem jego recenzje przed wyjsciem z pracy przed chwila i tylko jeszcze bardziej mnie nakrecil :)

No nic, tak jak napisalem wyzej, dogram te 3 mecze Serie A i jak chyba z 5 raz pod rzad zabraknie mi 3pkt do awansu to sie wkurze. A i tak pewnie zmienie sklad, zeby pograc czyms innym i troche odpoczac od makaronow.

Lub biore pod uwage inny scenariusz, teraz sprzedam wszystko, zrobie sobie jakis tani sklad z murzynow, a grubsze zakupy zrobie podczas futmas :) pytanie tylko czy wytrzymam do tego czasu...

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poszedlem na zakupy. Nakupowalem ifow za 1,8kk :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×