Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tyle? Ja miałem nadzieję, że około 50-70k. Jednak ile by nie kosztował będzie mój, najwyżej sprzedam jeden ze składów. W sumie BPL już się nagrałem, a zawsze chciałem spróbować ligi francuskiej.

 

Obym był w błędzie. Dla mnie ta karta jest tyle warta, tzn. 200k, ale faktycznie - liga + możliwości budowania składu wokół Argentyńczyka powodują, że cena może być dużo niższa. Jak będzie poniżej 100k, czyli w cenie IF-a Vardy'ego to jest jedno słowo "bargain". 

@Maxym, testowałeś jakichś skrzydłowych - legendy? Giggs by mi pasował, ale wygląda średnio. Best wiadomo, że będzie Best, tylko w 4-2-3-1(2) wrzucić go na RM to poważne marnotrawienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to liczę na cenę trochę wyższą niż ify (nie MOTM) Jonasa, więc w okolicach 50k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że dawno nie mogłem się tak doczekać żadnej karty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ratujcie! wypstrykałem się na BBVA i zostało mi 40k na jakiś fitness pod 4-3-2-1.

Zbudujecie mi coś sensownego? Najlepiej BPL :biggrin:

Ceny z XO.

Z góry dzięki!

http://www.futbin.com/16/squad/306917

 

Nie wiem czy wytrzymam parę dni z tym Tevezem :biggrin: jak będzie kosztował dziś do 150k to biere. Ale  pewnie to dziś ponad 200 takie mam przeczucia

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tsarov ja testowałem Futre i polecam. Karta za 250k, bardzo techniczny i sympatyczny :biggrin: Ale nie gram już skrzydłami, więc sprzedałem. Ogólnie wg mnie typowi skrzydłowi - łowcy bramek na RM i LM się marnują, przy nich trzeba albo LW, albo RF. 

 

Sprzedaję MOTM Jonasa. Karta fajna, naprawdę fajna, ale nie jest warta swojej ceny. W sumie praktycznie to samo daje jego czarna karta, a kosztuje 4 razy mniej. 

Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maxym, testowałeś jakichś skrzydłowych - legendy? Giggs by mi pasował, ale wygląda średnio. Best wiadomo, że będzie Best, tylko w 4-2-3-1(2) wrzucić go na RM to poważne marnotrawienie. 

 

Nie, bo nie gram skrzydłami... Ale z tego co widziałem/czytałem to Best jest mega kozak...

Giggs taki sobie... Pires słaby... Nedved przeciętny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo! Coś dla nas...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

200k za Teveza? bicz plis... rozumiem gdyby to byl sif czy tif ale patrzac na staty za duzo nie podbili (zobaczymy jak bedzie z wewnetrznymi) a zlota karta kosztuje 15k... jesli bedzie za 50-70k to wymieniam a tak to nie ma co przeplacac. Oby ludzie faktycznie sobie nie przypomnieli ze istnieje taka zajebista karta jak Tevez ktora mozna wrzucic nawet na obrone i bedzie bramki strzelac bo szkoda jesli bedzie latal po cenie z dupy wzietej.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tsarov ja testowałem Futre i polecam. Karta za 250k, bardzo techniczny i sympatyczny :biggrin: Ale nie gram już skrzydłami, więc sprzedałem. Ogólnie wg mnie typowi skrzydłowi - łowcy bramek na RM i LM się marnują, przy nich trzeba albo LW, albo RF. 

 

Sprzedaję MOTM Jonasa. Karta fajna, naprawdę fajna, ale nie jest warta swojej ceny. W sumie praktycznie to samo daje jego czarna karta, a kosztuje 4 razy mniej. 

 

Ja mam takie przypuszczenia co do IF-a Teveza, bo teraz spojrzałem na jego statsy i up w stosunku do NIF-a jest mocno symboliczny. To też zapewne wpłynie (korzystnie) na cenę :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Van NR :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Fowler w hołdzie dla Maradony :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zaplanowałem coś takiego:

http://www.futbin.com/16/squad/307133

Nigdy nie grałem ligą francuską, ktoś zaproponuje jakieś zamiany?

Spróbuj jakoś pastore wkomponowac może

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pastore? Bo jest tego warty, czy żeby podbić chemię Tevezowi? Jeśli to drugie to nie warto, grałem już nim na chemii 7 i było super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo! Coś dla nas...

 

 

Dobrze mówi. Pisałem to kilka stron temu na przykładzie IF-a Vardy'ego, któremu towarzyszą koledzy z BPL za 15k, a wcześniej legenda Donovan i TOTY Neymar. Z tymi dwoma mega kartami wszystko nie działało jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xie pierwsych dwóch Tevezów za 1,5 miliona coinsów :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zleciał do 800k.

Widły mu dali od 78k do bańki... Ktoś na głowę upadł, ale wiadomo - na niecierpliwych się zarabia najlepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xie pierwsych dwóch Tevezów za 1,5 miliona coinsów :)

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę na widły Teveza: 78 000 - 1 500 000. 

 

#FuckYouEA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wlasnie sobie odpalam drafta przy piwku a tu mi IF Tevez do przetestowania wyskakuje :) no to lecim po wygrana

juz leje na to ze kazdy przeciwnik w ataku ma Ronaldo, Suareza, Messiego itp. :p 3/4 biega przed siebie na pale i nie potrafi ich wykorzystac

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez. Ojojoj :sad:

W fifie tez rzeznik. :|

https://youtu.be/7O-QLjSOzx8

Ale przyspieszenie to ma jak bolid F1.

 

 

wlasnie sobie odpalam drafta przy piwku a tu mi IF Tevez do przetestowania wyskakuje :) no to lecim po wygrana

 

O! a ja mam żeton od grudnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyspieszenie to ma jak bolid F1.

Imo powinien tego zagrania sprobowac z Neuerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×