Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie trybi ani na konsoli ani na companion

G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,ze dzisiaj mam ps4

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He to problem po mojej stronie a raczej Vectry niby internet jest ale do serwerów EA się nie łączy, za to na mobilnym internecie wszystko śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi śmiga ale Panowie weżcie poprawké że to serwery EA tu akurat system ma niewielkie znaczenie . Appka na ios i Fut na xie pada mi jak najbardziej i w różnych porach dnia :)

No i co z Tevezem :/ Tak wyczuwałem cene po pierwszym dniu , pytanie teraz czy możliwy jest spadek chociaż do tych 200 tysi w ujęciu tygodniowym , liga agrentynska gra zdaje się jeszcze kilka miechów więc pewnie Tevezik szanse ma na kolejnego ifa . Widać jednak że masa ludzi chce go przetestować , na ponad 1k spotkań chyba najczęsciej go widziałem u przeciwnika w jakiś nietypowych setach bez chemii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz tak mam internet niby działa ale nie wszędzie mogę wejść, Onet Google działają, allegro i EA już się połączyć nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi śmiga ale Panowie weżcie poprawké że to serwery EA tu akurat system ma niewielkie znaczenie . Appka na ios i Fut na xie pada mi jak najbardziej i w różnych porach dnia :)

No i co z Tevezem :/ Tak wyczuwałem cene po pierwszym dniu , pytanie teraz czy możliwy jest spadek chociaż do tych 200 tysi w ujęciu tygodniowym , liga agrentynska gra zdaje się jeszcze kilka miechów więc pewnie Tevezik szanse ma na kolejnego ifa . Widać jednak że masa ludzi chce go przetestować , na ponad 1k spotkań chyba najczęsciej go widziałem u przeciwnika w jakiś nietypowych setach bez chemii .

 

Spadnie, spokojnie. IF Vardy przy widłach do 200k był "extinct" przez pierwsze dni, a teraz pełno go w markecie na X1 za 90 tysięcy monet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim ST z BPL najlepiej Wam się grało? oprócz Aguero. Ten Vardy jest coś warty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim ST z BPL najlepiej Wam się grało? oprócz Aguero. Ten Vardy jest coś warty?

 

Co to za pytanie?? Odpowiedź może być tylok jedna:

 

 

LORD DOUMBIA

Serio, Doumbia daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tanich proponuję if Defoe, koleś ma młotek w nodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Serie A mam obronę Diego Alves Miranda i Castan. Ten ostatni wporzo, ale dziś przejdę na trójkąt Handanović Manolas Chielini. 

 

 

Muszę trzasnąć sobie BBVA na wypasie i Bundesligę. I będę spełniony :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim ST z BPL najlepiej Wam się grało? oprócz Aguero. Ten Vardy jest coś warty?

Remy, a tak serio to walic zgranie i wrzucaj tam Teveza... dla mnie jest lepszy od Aguero a kosztuje 15k a a nie 150. Ja juz przestalem na to patrzec a gra sie tak samo. Wczoraj testujac ifa fajna bramke Carlitosem strzelilem bo przy probie pierwszego strzalu dostal kose i sie przewrocil na pilke blokujac ja cialem po czym szybko wstal i z miejsca taka bombe strzelil ze prawie siatke zerwalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dość dawno temu Barzaglim i był beznadziejny.

Nie zgodzę się, u mnie w Serie A mam, Barzagliego od początku z Chiellinim i ani myślę szukać innego CB

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Tevez u mnie dziś taką lutę zasadził. NIF

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Terasov

 

Jeżeli chodzi o CAM, to dobrze wspominam...
-Deco (strzały OP, czasami się zastanawiałem jak ta pchełka miała tyle siły, by huknąć zza pola karnego... Świetnie się pokazuje, czy wychodzi na pozycję, zwinny, klej w nodze i rewelacyjny przegląd pola, a co za tym idzie dostarcza piłki magicznie napastniką. Jedyny minus, to nie za silny)
 
-R.Costa (Siła, poruszanie się, wychodzenie jako napastnik, podania, strzały - szczególnie long shoots wchodzą często - świetna karta)
 
KdB 88 - To co Costa ale silniejszy i jak wejdzie w pole karne to dzięki 5* gol - to samo strzały zza pola karnego - zabójcze. 
 
Pogba - Siła/masa... Zabójcze strzały zza pola karnego... TOTY to w ogóle masakrator, bo ma jeszcze podania chirurgiczne.
 
Rakitić 85 - Drybling, podania - Long pass na poziomie 92+ - krótkie podania - pozycjonowanie i strzały... Pełno bramek zza pola i z pola.
 
James - Strzały, strzały i jeszcze raz strzały - potrafi huknąć bramkę z każdego miejsca w okolicach pola karnego - z podaniami chyba najgorzej po Pogbie - szybko się męczy. 
 
 
Napastnicy
 
Suarez, Suarez, Suarez... Po prostu, ta karta jest genialna - wersje do 92, nie są może sprinterami ale kogo to obchodzi... Strzela z każdego miejsca, strzela więcej i lepiej niż Bolek z ucha... Świetnie pokazuje się do piłek, przepycha, odbiera piłki i często odnajduje się przy odbitych piłkach - FK Killer. 
Do tego wolne - Ludzie - jakie on bramy wali z wolnych!
Najlepszy napastnik w grze. 
 
Lewandowski... To samo co Suarez, tylko bez wolnych, za to z lepszymi główkami... Oczywiście jest trochę gorszy w technice... I nie pokazuje się przy dobitkach ale za to jest silniejszy.
 
Bale - Bale to fenomen, 89 - Szybki, zwinny, wali gole jak porąbany... na RF w dodatku świetnie podaje.
 
Neymar - Neymar... O Neymarze wiesz wszystko. 
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Deco - próbowałem, nie podszedł mi zupełnie. A miałem chyba ze 2 próby. Słabo funkcjonowały jego M/M w formacji 4-2-3-1(2). 

 

De Bruyne - właśnie go mam w składzie z IF-em Vardym (którym mam wrażenie, że w 1. lidze nie pojadę) i zwykła wersja Belga jest niesamowita. Strzały z dystansu to maestria. 16 meczów, 11 bramek, 5 asyst, wszystko w złotym pucharze online. Przyzwoity rezultat. 

 

Suarez - inwestowanie w jego IF-y jest dla mnie pozbawione sensu, bo stracą wartość w momencie, kiedy wyjdzie TOTS ;). 
 

Lewandowski - patrz wyżej.

 

Z legend napastników ciekawi mnie Crespo i Larsson. Poza tym nie mam już żadnych pomysłów kim grać, stąd tłukę składem Premiership za 130k, z którego 95% ceny stanowią IF Vardy i De Bruyne. 

 

BTW, coś mi mówi, że jutro Suarez dostanie upa i wtedy zostaną mu dwa wolne miejsce na specjalne karty - 98 i 99. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych IF'ach niby wiem, sprzedałem 95 Suareza wczoraj z zyskiem 200K, gość kupił za 2 000 000, a po 10 minutach latały dwa po 1 700 000... Life.

I dziś sobie siedziałem z kasą i myślałem - kupię 92, do tego dobiorę jakieś fajne karty i uzupełnię formację...

No ale jakoś się trafiło i wylądował u mnie Gryzoń 96...

Nawet nie wiedziałem - sprawdziłem... I...

 

In-Game Rating "Suárez 96"
- LW: 98
- LF: 99
- ST: 98
- CF: 99
- RF: 99
- RW: 98
- LM: 97
- CAM: 98
- CM: 92
- CDM: 76
- RM: 97
- LWB: 79
- LB: 75
- CB: 70
- RB: 75
- RWB: 79
 
Będę dziś grał w grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry pomysł podrzuciłeś pośrednio, zrobić skład Urugwaju w formacji 4-2-3-1(2) z NIF-em Suarezem w ataku i Cavanim na CAM (podania okrutnie słabe), but still ;). Szkoda, że Forlana nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloty puchar ma najniższy poziom, ja tam grywalem takimi składami, że śmiech i bardzo rzadko przegrywalem. Nawet ciężko mi jakoś porównać ten puchar z ligami

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie ma to jak wygrac final draftu a po tym jeszcze wpada trofka "nastawiony celownik" - uzyskaj 100% celnosci strzalow (co najmniej 10 celnych w meczu) - zerkam na staty a tu 11/11.

Licze na to ze w lidze bedzie rzez bo skoro w kazdym doslownie W KAZDYM meczu musze bronic sie przed napastnikami RB, TOTY, MOTM itp. to w lidze powinno byc latwiej :P

Od tak serie A sobie zlozylem i powiem ze Lacazette, Matuidi i Buffon (czarne karty - nie wiem czy to ify/sify itp) to mega kozaki. Wczoraj win Bundes a wszyscy przeciwnicy graja tylko bbva i bbva az do osrania...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno gold Cup jest fajna odskocznia od sezonów, można protestować wszystko w miłych warunkach :) także polecam grać, tylko nagroda slaba 2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na XO śmiga aż miło :D

Pozdro Tadeo!

Dzis zadnych problemow z companion nie uswiadczylem ;)

Za to dzien pelen wrazen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliscie darmowe paczki? Pewnie za te "problemy" sypneli :o tym, co wtedy akurat grali. Chociaz 7,5k paczka jako rekompensata to smiech na sali troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ci się gra Lewym 92? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×