Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Po to, że Perin fatalnie gra nogami. Tak jak pisałem wcześniej, boję się nim przyjmować piłkę, boję się podwać. Robi to fatalnie. Handanovica sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie DDG, teraz sklej pod niego serie a :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie DDG, teraz sklej pod niego serie a :))

424971d75b5382287c3b3e73071cfef6.jpg

Środek obrony szału nie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej coś takiego:

http://www.futbin.com/16/squad/308471

Tamten szybko na klopie zbudowalem, Twój porządny jest, ja bym żadnym nie grał, ale jak ma byc de gea w serie A to jak znalazł

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barzagli za Silve?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to zastanawiam się po co do serie a wsadzac Alvesa skoro tam Perin i Handa są, może odrazu warto wpakowac DDG albo Toty Nojera?

Masz rację, ale kolega pytał o innego bramkarza, to napisałem o Alvesie, bo widziałem takie składy.

W tym i Evo chyba tak grał.

Ja tam wolę Perina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, da się tak zrobić żeby mieć 2 składy z danej ligii + 5 rezerwowych i żeby im się kondycja odnawiała bez kupowania fitnesów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, da się tak zrobić żeby mieć 2 składy z danej ligii + 5 rezerwowych i żeby im się kondycja odnawiała bez kupowania fitnesów?

Jeśli dobrze rozumiem pytanie to jeśli będziesz miał dwa składy z danej ligi plus 5 rezerwowych to Ci daje 16 zawodników, jeśli zagrasz każdym składem 2 mecze daje Ci to 14 miejsc na ławce więc da radę żeby drugi skład poprawił fitness

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barzagli za Silve?

Grałem dość dawno temu Barzaglim i był beznadziejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- puk, puk

- kto tam?

- 3 liga

- aaa, to zapraszam :biggrin:

 

Musiałem się pochwalić awansem :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dość dawno temu Barzaglim i był beznadziejny.

Co gracz to opinia, u mnie przez bardzo długi czas był środek Miranda-Barzagli, później Miranda-Bonucci i na koniec Chiellini-Manolas. Wszystkich pięciu wspominam bardzo dobrze, gdybym miał z nich złożyć srodek obrony to dałbym Chiellini-Miranda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu pytasz jak obrońca robi różnicę? Może to moja jakaś fanaberia, ale jednak jak gram parą Bonucci - Chiellini, to mniej tracę bramek niż przy kilku podejściach do Mirandy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co gracz to opinia, u mnie przez bardzo długi czas był środek Miranda-Barzagli, później Miranda-Bonucci i na koniec Chiellini-Manolas. Wszystkich pięciu wspominam bardzo dobrze, gdybym miał z nich złożyć srodek obrony to dałbym Chiellini-Miranda.

Chiellini Manolas to bardzo dobra para. Przed banem tak grałem, teraz mam Caceres Manolas, może dziś sobie kupię Cheilliniego, choć nie mam ciśnienia, bo Caceresowi nie mam nic do zarzucenia.

- puk, puk

- kto tam?

- 3 liga

- aaa, to zapraszam :biggrin:

 

Musiałem się pochwalić awansem :P

Ja wczoraj wjechałem do 4, w sezonach nastukałem 40-9 :) Grając tymi tanimi składami gram zupełnie inaczej, na luzie, tak sobie kopię piłkę i nawet to wychodzi :) Jak miałem atak Neymar Suarez Bale to czułem się zobowiązany do wygrywania.

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caceres ma dwie zasadnicze wady - wzrost i siłę fizyczną. Taki Otamedni też jest niski, choć i tak centymetr wyższy, no i dodatkowo jest silny jak tur. Caceresem grałem na samym początku i mi nie podszedł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena if Teveza dobija mnie doszczętnie to jest chore.

Co do obrońców z Serie A to u mnie numer jeden jest Chielini i Bonucci teraz zakupiłem if Barzagli bo staty ma rewelacja zobaczymy co z tego wyjdzie .Bramkarze to Perin za te coins to potwór potem sif Handanovic i if Buffon

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caceres ma podstawową zaletę, której brakuje większości obrońców: potrafi celnie podać piłkę. Można nim trochę podejść, obrócić bo nie prowadzi się jak wóz z węglem. Manolas np to jest piłkarz typu zabierz piłkę i ją strać. Trzeba nim uważać. A Caceres jest lekki i przyjemny w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Bonucci. Podaje jeszcze lepiej, broni tak samo, jest dużo silniejszy no i nie jest krasnalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Bonucciego nie próbowałem, dam mu pograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piachu pytasz jak obrońca robi różnicę? Może to moja jakaś fanaberia, ale jednak jak gram parą Bonucci - Chiellini, to mniej tracę bramek niż przy kilku podejściach do Mirandy.

Hehe to jest gra, tutaj teoria "drużynę buduje się od obrony" nie działa. Możesz mieć słabą obronę ale co z tego skoro atak strzeli więcej niż obrona straci? I analogicznie super obrona, a atak z tylka - wszystkiego nie wybronisz bo ta gra tak jest skonstruowana, to nie PES 3 czy 4 tutaj atak zawsze ma przewagę nad obrona. Dla mnie obrońca który robi różnice to taki który seryjnie zdobywa gole z główki, ewentualnie asystuje. Czasy Naldo z fify 15 się skończyły niestety i rzadko w tej edycji strzela się stoperami.

LB lub RB może robić różnice bo Marcelo przy innych drewnianych LB jest mistrzem dryblingu i często asystuje ale żeby jakimiś mecz winerami byli to lata świetlne..

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonucci kozak spróbuj a pewnie Ci podejdzie

 

Mat i jak znalazł się twój Kruse bo mój Pjanić po 7 telefonach nagle się odnalazł .Przy trzecim telefonie zaczęto śledztwo :laugh: no i się odnalazł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już nie chciałem wczoraj wieczorem stukać w telefon w łóżku, bo by mnie żona łokciem zdzieliła :D już w nocy, jakoś po pierwszej był z powrotem w klubie. Dziś od rana już z resztą ferajny lata na liście zarabiać coinsy dla tatusia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wam serwery na x1?

G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wam serwery na x1?

 

Wszystko śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×