Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś jaja? Web nie działa,na konsoli market to samo,kompanion tez leży.

Jestem wyjątkiem????

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To nie są już jaja tylko standard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje we wrześniu iksa...,tak postanowiłem właśnie...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi cały czas działało, ale chyba faktycznie coś było nie tak bo niektórzy piłkarze schodzili w cenach ekstra promocyjnych.

Po dzisiejszych meczach raczej nikt MOTM nie dostanie, chyba że ktoś z City.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje we wrześniu iksa...,tak postanowiłem właśnie...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na nich też przyjdzie czas

784621c018c2d538428ac83505b9cae7.jpg

Niech tylko gowno wstanie to może coś po taniemu się wyrwie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupuje we wrześniu iksa...,tak postanowiłem właśnie...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

od 19:30 gralem w fife, 0 lagow  w 8 meczach pod rzad i zadnych problemow z serwerami...

Dzisiaj chyba wyczerpalem juz swoj limit :) tak jak bylo w lidze ze z 6-7 winow pod rzad tak teraz w pierwszym  drafcie odpadlem w finale bo mi neta wywalilo a przy drugim podejsciu zostali wszyscy rozjechani przez Bundesliga ktora kurna w koncu mi sie udalo zrobic bo dropi caly czas fujary z BBVA.

6/7 skladow przeciwnikow z przodu to Ronaldo, Messi, Neymar, Suarez, Bale... niektorzy sadza ze jak maja niebieska karte to beda bramki z polowy strzelac :)

te paki 100k za wygrane to jakis mit

jak sie bawic to sie bawic, gosciu sie nie nacieszyl farfoclem strzelonym w 120 min a pozniej oberwal w karnych

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maxym, Ty już chyba każdą dobrą kartę w tej grze z wyjątkiem Pele ograłeś, jakieś Twoje sugestie na najlepszych ST i CAM-ów? Mam tysiąc pomysłów i nie wiem co zbudować. Budżet to jakieś 2 mln monet. Tak naprawdę większość pójdzie na CAM i ST właśnie, bo LM i RM w 4-2-3-1(2) drożsi typu Best mijają się z celem. Byliby zbyt mało wykorzystywani. Aczkolwiek kusi mnie pograć legendą United na ST z 7 chemii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje we wrześniu iksa...,tak postanowiłem właśnie...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ten post został wydrukowany i będzie do września wisiał u mnie w salonie :P

Btw. ktoś wcześniej pytał o skrzydłowego legendę - przecież w tej grze jest mistrz nad mistrze, kolekcjoner zapalniczek, telefonów komórkowych i świńskich łbów Luis Figo! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten post został wydrukowany i będzie do września wisiał u mnie w salonie :P

Btw. ktoś wcześniej pytał o skrzydłowego legendę - przecież w tej grze jest mistrz nad mistrze, kolekcjoner zapalniczek, telefonów komórkowych i świńskich łbów Luis Figo! :D

We wrześniu wyciągniesz moją lojalkę i zostanę Bolkiem

Jak się uda bedą dwie konsolki w domu,a jak wiadomo...,od przybytku głowa nie boli

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować Aguero po upie? Odczuwalna jest różnica?

Jest na +. Kartą po upie gra się świetnie. Choć dziś obijalem poprzeczkę niemiłosiernie :)

 

Pastore? Bo jest tego warty, czy żeby podbić chemię Tevezowi? Jeśli to drugie to nie warto, grałem już nim na chemii 7 i było super ;)

Pastore jest świetny. Jeszcze jakby miał trochę lepszy strzał to by był fantastyczny.

 

BTW. Jakiego bramkarza wrzucacie do Serie A? Perin jest niesamowity na linii, ale jego gra nogami woła o pomstę do nieba. Jest żałosna i kosztowała mnie kilka bramek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na +. Kartą po upie gra się świetnie. Choć dziś obijalem poprzeczkę niemiłosiernie :)

Pastore jest świetny. Jeszcze jakby miał trochę lepszy strzał to by był fantastyczny.

BTW. Jakiego bramkarza wrzucacie do Serie A? Perin jest niesamowity na linii, ale jego gra nogami woła o pomstę do nieba. Jest żałosna i kosztowała mnie kilka bramek.

Handanovic.

Patrzę na totw nowy i Lisandro Lopez wygląda ciekawie, do tego spróbuję if Nzonzi w BBVA bo Krycha mnie już trochę irytuje

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BTW. Jakiego bramkarza wrzucacie do Serie A? Perin jest niesamowity na linii, ale jego gra nogami woła o pomstę do nieba. Jest żałosna i kosztowała mnie kilka bramek.

Ja twardo gram Perinem, nie raz mi tyłek ratował.

Ale możesz też ulokować Diego Alvesa jak dasz na obronę np. Mirandę i Castana.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handanovic.

Patrzę na totw nowy i Lisandro Lopez wygląda ciekawie, do tego spróbuję if Nzonzi w BBVA bo Krycha mnie już trochę irytuje

Zwykłym N'Zonzim zagrałem jakieś 20 meczy, fajny zawodnik. Moim zdaniem lepszy od Krychowiaka.

 

 

Ja twardo gram Perinem, nie raz mi tyłek ratował.

Ale możesz też ulokować Diego Alvesa jak dasz na obronę np. Mirandę i Castana.

 

Miranda fuj :) Ja cały czas mam Perina i ratował mnie nieraz, ale chyba czas spróbować kogoś innego. Po prostu za każdym razem jak do niego podaję to się zastanawiam czy przyjmie piłkę w miarę sensownie, czy poda do mojego piłkarza, czy przeciwnika. W fitnessie mam Claudio Bravo i do niego w ciemno mogę grać, bo wiem, że opanuje piłkę i zagra dokładnie. Brakuje mi u Perina tego. Jeszcze jakby różnica była niewielka, a ona jest kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko Ci podpowiedziałem, sam też Mirandy nie znoszę. Nie zrobił mi różnicy w żadnym meczu.

Alves jest niezły, ale trzeba poszukać brazylijskich obrońców w Serie A, jest ich kilku, nie musi być Miranda.

Szkoda, że Evo nie widać, bo on grał Alvesem we włoskim składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłym N'Zonzim zagrałem jakieś 20 meczy, fajny zawodnik. Moim zdaniem lepszy od Krychowiaka.

Miranda fuj :) Ja cały czas mam Perina i ratował mnie nieraz, ale chyba czas spróbować kogoś innego. Po prostu za każdym razem jak do niego podaję to się zastanawiam czy przyjmie piłkę w miarę sensownie, czy poda do mojego piłkarza, czy przeciwnika. W fitnessie mam Claudio Bravo i do niego w ciemno mogę grać, bo wiem, że opanuje piłkę i zagra dokładnie. Brakuje mi u Perina tego. Jeszcze jakby różnica była niewielka, a ona jest kolosalna.

Miałem Perrina w drużynie brazylijskiej, wszystko fajnie, reflex,sam na sam, ale z dystansu dużo wpuszczał.

Porównał właśnie if Nzonzi z nif Krychowiak na futwiz i mimo dwóch punktów na korzyść Polaka w overall, w sumie poszczególnych statystyk góruje Francuz. Pewnie będzie chodził za 20k w poniedziałek, to łyknę.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wystawić karty na sprzedaż. Jedna się z bólem wystawiła, przy drugiej już web app się zawiesił, a po ponownym uruchomieniu tej karty nigdzie nie ma! Ani w klubie, ani w składzie ani na liście. Sif Kruse :/

Walę to, więcej już teraz nie wystawiam i idę spać. Jeśli rano go nie będzie z powrotem w klubie to ktoś na helpdesku EA będzie miał bardzo ciężki poranek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podobny problem tylko w drugą stronę. Zakupiłem Sif Pjanicja za 115k myślę sobie ale zrobiłem interes i co nie ma ani karty ani coinsow masakra.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podobny problem tylko w drugą stronę. Zakupiłem Sif Pjanicja za 115k myślę sobie ale zrobiłem interes i co nie ma ani karty ani coinsow masakra.

U mnie od jakiegoś czasu jak wystawiam sif Pjanica na sprzedaż, to nie wiedzieć czemu robi się dwóch na liście, z czego z jednym nie da się nic zrobić, tylko miejsce blokuje.

Może to Twój? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie jutro karty albo coins to mnie zbanuja na ps4 bo będzie jechane aż mi bateria w fonie padnie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram w tego FUTa całkowicie casualowo i bez spiny, i stwierdzam, że zwykły skład złotych kart robi wiatr z niejednego przeciwnika, mimo że mój skill jest średni. Javier Hernandez 18 bramek w 20 spotkaniach, a do pomocy ma grajków typu Bellarabi, Xhaka, Gundogan czy Mkhitaryan, bez żadnych specjalnych kart itd, ogólnie za jakieś 10-15k. Szkoda tylko, że gra serio dopasowuje się do poziomu gracza, bo miałem już kilka spotkań, gdzie do przerwy byłem gwałcony 0-3, a w czasie drugiej połowy przeciwnik nie miał ani jednej sytuacji bramkowej, a mi siadało dosłownie wszystko. Uzbieram jeszcze na Aubameyang'a i styknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maxym, Ty już chyba każdą dobrą kartę w tej grze z wyjątkiem Pele ograłeś, jakieś Twoje sugestie na najlepszych ST i CAM-ów? Mam tysiąc pomysłów i nie wiem co zbudować. Budżet to jakieś 2 mln monet. Tak naprawdę większość pójdzie na CAM i ST właśnie, bo LM i RM w 4-2-3-1(2) drożsi typu Best mijają się z celem. Byliby zbyt mało wykorzystywani. Aczkolwiek kusi mnie pograć legendą United na ST z 7 chemii.

Jutro jak wstanę to napiszę wyczerpujący post... Bo teraz nie mam czasu.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Alves w bramce to jak Bolek zostawiony sam z waszą złotą zastawą. Zapierniczy i podkabluje, że mieliście złoto z ruskiego zęba.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak tylko Ci podpowiedziałem, sam też Mirandy nie znoszę. Nie zrobił mi różnicy w żadnym meczu.

Alves jest niezły, ale trzeba poszukać brazylijskich obrońców w Serie A, jest ich kilku, nie musi być Miranda.

Szkoda, że Evo nie widać, bo on grał Alvesem we włoskim składzie.

Miranda, Jesus.

Jak wymagać od CB żeby różnice robił? :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miranda, Jesus.

Leandro Caston też daje radę

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to zastanawiam się po co do serie a wsadzac Alvesa skoro tam Perin i Handa są, może odrazu warto wpakowac DDG albo Toty Nojera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×