Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

IF Boateng sie nie sprzedaje : / nie moge trafic na jelenia co przeplaci 50k, chyba w koncu go pogonie za te 300k bo juz chce sobie pograc Costa i Willianem na RW. Przesiadlem sie wlasnie na formacje 4-3-3 ze skrzydlowymi i gra sie bardzo dobrze tylko cholercia lubie grac na 2 napastnikow i musze wybierac miedzy 3ma na lawce. Ma ktos jakies super ustawienia zeby w formacji 4-1-2-1-2 pomocnicy zachowywali sie jak skrzydlowi? :biggrin:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF Boateng sie nie sprzedaje : / nie moge trafic na jelenia co przeplaci 50k, chyba w koncu go pogonie za te 300k bo juz chce sobie pograc Costa i Willianem na RW. Przesiadlem sie wlasnie na formacje ze skrzydlowymi i gra sie bardzo dobrze tylko cholercia lubie grac na 2 napastnikow. Ma ktos jakies super ustawienia zeby w formacji 4-1-2-1-2 pomocnicy zachowywali sie jak skrzydlowi? :D

Brak cierpliwosci nie idzie w parze z profitem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak cierpliwosci nie idzie w parze z profitem ;)

bardziej chodzi o to ze to jest 1 marna karta wsrod wielu, co innego gdybym z 5 sztuk wystawial w tym samym momencie.

No to madremu tutaj juz podziekujemy.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem niepotrzebną dyskusję, a kolega Pirat dostał warna póki co. Normalna dyskusja, a obraźliwe zachowanie to jednak dwie różne rzeczy.

Także póki co warn, ale jak się sytuacja powtórzy to banik będzie na jakiś czas.

 

PS.

Tak się zastanawiam, czy w tym temacie będzie kiedykolwiek spokój ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepszy byl gosciu co pare dni temu napisal ze ta gra to crap a w nicku mial cos zwiazane z PES.

Ode mnie się "odbujaj" proszę. Ewentualnie wyciągaj wnioski nie po nicku, a po przeczytaniu reszty moich postów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie tak czasem ze boicie się grać mecz żeby nie przegrać :D?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepszy byl gosciu co pare dni temu napisal ze ta gra to crap a w nicku mial cos zwiazane z PES.

to ten co odkładał pada jak dostawał baty albo robił bączki jednym zawodnikiem całą połowe pokazujac jaki z niego drybler? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF Boateng sie nie sprzedaje : / nie moge trafic na jelenia co przeplaci 50k, chyba w koncu go pogonie za te 300k bo juz chce sobie pograc Costa i Willianem na RW. Przesiadlem sie wlasnie na formacje 4-3-3 ze skrzydlowymi i gra sie bardzo dobrze tylko cholercia lubie grac na 2 napastnikow i musze wybierac miedzy 3ma na lawce. Ma ktos jakies super ustawienia zeby w formacji 4-1-2-1-2 pomocnicy zachowywali sie jak skrzydlowi? :biggrin:

Łatwiej ze skrzydłowymi ścinać w pole karne i zyg zaka robić? :D Just joking, no offence :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie tak czasem ze boicie się grać mecz żeby nie przegrać :biggrin:?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Bardzo często, szczególnie jak brakuje 3 pkt do awansu. Ogólnie rzadko odpalam ligę jako pierwszy mecz, zawsze przed jakiś meczyk w złotym pucharze, żeby sprawdzić formę w danym dniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie się "odbujaj" proszę. Ewentualnie wyciągaj wnioski nie po nicku, a po przeczytaniu reszty moich postów.

A widzisz, przelecial mi tylko post ze ta edycja jest slaba, wystarczy ogloszenie totw czy jak wczoraj dodatkowych ifow na glebokiej lawce i juz mozna cos przegapic w gaszczu spamu. Odbujajujem siem.

Z Boatengiem poczekam do weekendu, slupki na futbinie nie klamia - przez 2 dni jego cena wzrosla o 60k.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary człowiek oraz Tadzik dzięki za mecze.

Perin to jest jakaś megagwiazda tej edycji co on mi bronił i Tadeuszowi!!! niesamowity jest gość.

Dostałem po pupie i az mnie boli do dziś na pewno czekam na więcej takich meczyków bo na tym polega gra aby mieć do siebie szacunek i niektórzy powinni to zrozumieć.

Wczoraj w nocy moje kochane BLP poszło na rynek(trzeba coś zmienić a nie ciągle tylko ta Anglia) dołożyłem troszkę od siebie i uzbierało się na coś takiego http://www.futhead.com/16/squads/2882491/  zostało mi jeszcze 100k-140k i dwóch byków do obrony dajcie jakieś rady i wskazówki, bo nie grałem nigdy bundes (w 15 jakieś ogórki) a przerażają mnie niektóre karty z pracowitością w obronie. Co do reszty też możecie dać znać, bo ta bundes naprawdę jest droga.

 

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, przelecial mi tylko post ze ta edycja jest slaba, wystarczy ogloszenie totw czy jak wczoraj dodatkowych ifow na glebokiej lawce i juz mozna cos przegapic w gaszczu spamu. Odbujajujem siem.

Dziękuję. Akurat obecnie nie należą mi się cięgi. Chyba jestem jedyną osobą na tym forum, która chwali Fifa 16 za gameplay. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo towaru rowna sie niskie ceny,i bardzo dobrze bo co niektorym pomylila sie gra pilkarska z gielda:)Mam nadzieje ze ci co przycebulili i kupili po 20 i wiecej tych samych pilkarzy straca na tym interesie:)Dlatego ze normalny gracz który nie ma czasu na siedzenie i wpatrywanie się w rynek transferowy,pozniej chce cos kupic w normalnej cenie traci na tym ze rynek jest zepsuty i zawyrzony:(Jak dla mnie powinni wprowadzić zakaz kupywania np więcej niż 3 kart danego zawodnika na raz.

 

Rynek w FIFIE i tak jest centralnie sterowany (narzucane odgórnie widełki cenowe), ale limit kupionych kart? Pełen socjalizm, w radzieckim wydaniu. Bez przesady.

PS. Co z tego, że ktoś straci na 20 kartach załóżmy milion, skoro uprzednio czy później na innych zarobi 10 milionów? Bez znaczenia. Handel nie zawsze przynosi zyski. Czasami się też traci. Tylko nikogo to zbytnio nie obchodzi, kiedy jest solidnie na +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra 4 mecz i 4 karnego tevez nie umie strzelić

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Ho ho ho co to za herezje głosisz... Tevez karne strzela leżąc w hamaku.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem po pupie i az mnie boli do dziś na pewno czekam na więcej takich meczyków bo na tym polega gra aby mieć do siebie szacunek i niektórzy powinni to zrozumieć.

Wczoraj w nocy moje kochane BLP poszło na rynek(trzeba coś zmienić a nie ciągle tylko ta Anglia) dołożyłem troszkę od siebie i uzbierało się na coś takiego http://www.futhead.com/16/squads/2882491/  zostało mi jeszcze 100k-140k i dwóch byków do obrony dajcie jakieś rady i wskazówki, bo nie grałem nigdy bundes (w 15 jakieś ogórki) a przerażają mnie niektóre karty z pracowitością w obronie. Co do reszty też możecie dać znać, bo ta bundes naprawdę jest droga.

 

 

Nie lubię formacji z jednym napastnikiem, ale wybór składu masz identyczny jak ja. Identycznych piłkarzy preferujesz. ST - Müller, rewelacyjna karta. LW - Schürrle, dopóki Reusa się nie dorobisz. RW - Costa, dla mnie > Robben, bo Holender ma jedną nogę. CM - Vidal i Lahma = klasa. CAM - IF Raffael, nie grałem tą kartą, ale wygląda świetnie. Testowałbym zapewne również Götze i IF-a Calhanoglu. LB i RB - koksy. GK - robi swoje zadanie. Co do CB to na Twoim miejscu koniecznie wziąłbym Schära. Cena maksmylanie 1k coinsów. Nie tylko świetnie broni, ale potrafi także wyprowadzić piłkę, co w tej edycji jest cholernie ważne. Jako kolegę daj mu Sokratisa z BVB albo jak preferujesz więcej mocy kosztem tempa (i odrobinę wyższej ceny) - Hummelsa. Z tym że nie wiem jak Mats w tej edycji z ustawianiem. Mam nadzieję, że nie będzie hulał po pomocy. Jak nie będzie to bez wątpienia jeden z najlepszych CB w grze.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec przygody z 443(5) ta formacja nie jest dla mnie. Jedynym porzadnym CF byl Messi i to w 14 :( wrocilem do 443(4) i dalem Junuzovicia na CAM. Nie wiem co napisac, 2 mecze i nota 9.9... To pozycja stworzona dla niego, zadne CM, do tego wali wolne jak nalezy.

Piachu sprawdz go sobie :P kosztuje tyle co nic

No i od razu wrocilo tez posiadanie pilki(srednio kolo 60%) i celnosc podan(okolo 90%) na mecz. Ta formacja jest przesadzona... tak jak 41212 byla w 14

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób na ludzi..którzy kupuja masowo graczy żeby na nich zarobić to ich przeczekać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę zrobić nowe konto , profil na ps4 aby mieć darmowy token ? PS4 . Nowego użytkownika musze zrobić ? Wie ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię formacji z jednym napastnikiem, ale wybór składu masz identyczny jak ja. Identycznych piłkarzy preferujesz. ST - Müller, rewelacyjna karta. LW - Schürrle, dopóki Reusa się nie dorobisz. RW - Costa, dla mnie > Robben, bo Holender ma jedną nogę. CM - Vidal i Lahma = klasa. CAM - IF Raffael, nie grałem tą kartą, ale wygląda świetnie. Testowałbym zapewne również Götze i IF-a Calhanoglu. LB i RB - koksy. GK - robi swoje zadanie. Co do CB to na Twoim miejscu koniecznie wziąłbym Schära. Cena maksmylanie 1k coinsów. Nie tylko świetnie broni, ale potrafi także wyprowadzić piłkę, co w tej edycji jest cholernie ważne. Jako kolegę daj mu Sokratisa z BVB albo jak preferujesz więcej mocy kosztem tempa (i odrobinę wyższej ceny) - Hummelsa. Z tym że nie wiem jak Mats w tej edycji z ustawianiem. Mam nadzieję, że nie będzie hulał po pomocy. Jak nie będzie to bez wątpienia jeden z najlepszych CB w grze.

No kasy jest 140k a może być więcej gdyż tego Rafaela udało się wczoraj złapać za 15k i pewnie za 22-23 pójdzie i chyba dam szansę temu Junuzovicovi, bo jak widzę chwalą go gracze troszkę na wyższym poziomie niż mó :P :yes:j. No na pewno jeden obrońca musi być ścianą i nie hulać do pomocy no a drugi wiadomo szybki zwinny dynamiczny. Mam parę typów, ale czekam na dalsze opinie, bo tą bundes zabieram już do końca edycji i większa rotacja dotyczyć będzie drugiego składu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tylko, że na handel tygodniowo wystaczy poświęcić 30minut  i zawsze przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy coinsów wpadnie do kiermany :)

Haha dobry bajer, może ktoś go lyknie choć watpie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gra ktoś 451(2)? Myślę nad zmianą taktyki choć na razie dobrze mi się nią ogarnia. Ktoś coś od siebie może polecić? Napewno różne 433 odpadają jakoś nie umiem w tej fifie nimi grać

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę zrobić nowe konto , profil na ps4 aby mieć darmowy token ? PS4 . Nowego użytkownika musze zrobić ? Wie ktoś ?

Nowe konto pocztowe, origin, psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nagrywacie bramki?

Share z pada i wrzutka na konto na yt

Up -i 10 takich nowych kont mogę zrobić ?

9 bo 10 to main :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×