Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi wytlumaczy dlaczego K. Boateng jest taka kupa g.. grajac u mnie? Czy to na CM, czy CAM bez roznicy. On pudluje mega latwe okazje, podobnie jak Muller na glownym moim koncie. Nie wiem, ale Junuzovic przy nim wyglada jak Messi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten Junuzovic to ładny kocur pierwszy mecz 2 bramki z dystansu 2 asysty do Mullera i koleszka się rozłącza :laugh: więc Raffael  idzie sobie gdzie indziej .Piachu ten Matip jest zrównoważony psychicznie czy cieka tam gdzie nie potrzeba bo myślę nad nim zakupiłem Sokratisa i Schara alę myślę właśnie nad mudzinem bo mudzin w obronie musi być. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze jak nazywa sie stadion na ktorym jak sie gra jest inna kamera ? Taka z gory,i boisko wydaje sie szersze od normalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten Junuzovic to ładny kocur pierwszy mecz 2 bramki z dystansu 2 asysty do Mullera i koleszka się rozłącza :laugh: więc Raffael  idzie sobie gdzie indziej .Piachu ten Matip jest zrównoważony psychicznie czy cieka tam gdzie nie potrzeba bo myślę nad nim zakupiłem Sokratisa i Schara alę myślę właśnie nad mudzinem bo mudzin w obronie musi być. :P

Dla mnie miód gra

Kto mi wytlumaczy dlaczego K. Boateng jest taka kupa g.. grajac u mnie? Czy to na CM, czy CAM bez roznicy. On pudluje mega latwe okazje, podobnie jak Muller na glownym moim koncie. Nie wiem, ale Junuzovic przy nim wyglada jak Messi

Nie trollowalem z nim, gra u mnie dobrze na CAM przy 433(4)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak raczej przerżnąłem 5 ligę... Skrypty mnie nie uratowały...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygrać draft online? No nie ma bata jakbym nie grał to nie potrafię. Zawsze się trafi jakiś pajac co strzela bramki 'z dupy' , a w 5 lidze gram na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba strzelać więcej goli niż przeciwnik, w każdym meczu w trakcie drafta.

Nie ma za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak raczej przerżnąłem 5 ligę... Skrypty mnie nie uratowały...

https://www.youtube.com/watch?v=j4aveaIsOYw

No ładnie. Na sztos bramkarza :D

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez oelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym wiem raz spróbowałem pierwszy mecz w miarę ale drugi to jakąś kpina polowanie na karnego i 90 minut ta sama akcja tylko raz z lewej raz z prawej i nie uwierzę w to ze tak grają wypasy bo wypasy po prostu myśla i cieszą się grą.Oczywiście mecz przegrany 3 karne i dałem sobie spokój.

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butragueno to jest dramat jak na zawodnika z 94 wykończenia, będącego legendą. Już pomijam, że odbija się od przeciwników jak od ściany i nie potrafi utrzymać się przy piłce, ale liczyłem, że będzie bezbłędny w polu karnym. Jest inaczej. "Inconsistent" wykończenie, nie znajduję w polskim odpowiedniego określenia. Nierówny to też nie to. On po prostu wielu pewnych okazji nie wykorzystuje. Kpina jak na ponad milion monet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie ogarniam tego K. Boatenga, na CAMie takie gówno u mnie grał że szok, Firminio był od niego 100x lepszy ale sie na Bundes przerzucilem. Junuzovica mam na CMie bo jest lepszy od Gundogana i 20x tanszy ale moze faktycznie go na CAM trzeba wyprobowac a na CM zbierac na Vidala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zbieram karne, cala pula z forum moja :))

Kogo nie wezmiesz to musisz mieć szczęście w karnej ruletce ea

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ten Douglas Costa jest kocurem ! :biggrin:

Co on wyprawia z piłką to głowa mala.

O k@@#. teraz sprawdziłem na futbin co to za jeden - wczoraj wypadł z paczki i dałem 1000 BN.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończycie z tymi legendami na X1?

 

A co złożysz protest do naczelnego?

Rozmawiamy tu o FUT, to że gadamy czasami o kartach które są tylko na XO, nie powinno mieć znaczenia...

Tak samo jakby ktoś tutaj gadał o składzie z Koreańczykami... Nie będę ich miał ale mi to nie przeszkadza.

Ciągle tylko ty masz jakieś zastrzeżenia do tego. 

Nie interesuje cię, nie czytaj... Proste.

Filmy też cię nie interesują - nie oglądaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Muller na ST w formacji z dwoma napadziorami jest kupa to nie mam pytan... Kruse na CAM wiecej strzela i nie chodzi o to, ze jest nie ma sytuacji albo jest poza gra, bo strzalow oddaje 4 minimum ale ten ciec nie potrafi nic wykonczyc czy to finezja czy na sile... Sam na sam z gk. dramat, na szczescie Lewandowski dupsko mu ratuje, bo tak to bym nic nie wygrywal lol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to mnie tez drazni temat legend ;) nie mam ich, chcialbym pograc a tu zonk

musze czytac jaki to Kluivert czy inny Keane jest zajebisty :/ idole mojego dziecinstwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-60514-14449267647651_thumb.jpg

Czas na zmianę formacji. Ogólnie tą dałem rade w 5 lidze lecz mimo zejeden napastnik to gra się nawet w miarę.

Chętnie wysłucham jakiś wskazówek odnośnie formacji w której nie trzeba być mistrzem obrony. 433 jakoś średnio widzę.

Czy jak dam ustawie presing i agresję na 100 to obrona będzie bardziej żwawo wychodzić do napastników? Mój problem to akcje gdzie jeden zawodnik mnie mija jak tyczki. Powoli to ogarniam zbierając jakimś defensywnym żeby nie ruszać wogole linii obrony lecz nie zawsze to wychodzi.

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifuploadfromtaptalk1444926765154.jpg

Czas na zmianę formacji. Ogólnie tą dałem rade w 5 lidze lecz mimo zejeden napastnik to gra się nawet w miarę.

Chętnie wysłucham jakiś wskazówek odnośnie formacji w której nie trzeba być mistrzem obrony. 433 jakoś średnio widzę.

Czy jak dam ustawie presing i agresję na 100 to obrona będzie bardziej żwawo wychodzić do napastników? Mój problem to akcje gdzie jeden zawodnik mnie mija jak tyczki. Powoli to ogarniam zbierając jakimś defensywnym żeby nie ruszać wogole linii obrony lecz nie zawsze to wychodzi.

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

daj Tevezowi drugiego napastnika, ja mam Mandzukicia z Carlitem

i pytanie czy chcesz skrzydkla, ja mam 4-1-2-1-2 z pomocnikami, bez skrzydel i cisne bez przerwy awanse

obecnie 3 liga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj Tevezowi drugiego napastnika, ja mam Mandzukicia z Carlitem

i pytanie czy chcesz skrzydkla, ja mam 4-1-2-1-2 z pomocnikami, bez skrzydel i cisne bez przerwy awanse

obecnie 3 liga :)

A jak w 41212 gra się obrona? Nie ma za dużych luk? No i czy te grajki się nadają do tej formacji? Mam jeszcze de rossiego

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Muller na ST w formacji z dwoma napadziorami jest kupa to nie mam pytan... Kruse na CAM wiecej strzela i nie chodzi o to, ze jest nie ma sytuacji albo jest poza gra, bo strzalow oddaje 4 minimum ale ten ciec nie potrafi nic wykonczyc czy to finezja czy na sile... Sam na sam z gk. dramat, na szczescie Lewandowski dupsko mu ratuje, bo tak to bym nic nie wygrywal lol...

U mnie na Camie Muller czuje sie jak ryba w wodzie

U mnie x razy lepiej od Lewego. Moze nie poteafilem grac Lewym, albo F3nix nie ogarniasz Mullera jak Lewego, moze taktyka, ale gra mi sie brzydalem jakby mial 99 ustawianie w ataku, cos jak sif Griezmann przed upgradem w 15 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×