Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie wspieram raka , coś mnie tkneło i zakupiłem dzisiaj pierwsze fifa points :) Moje pierwsze "paczki" od czasu upper deck w 95 :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie wspieram raka , coś mnie tkneło i zakupiłem dzisiaj pierwsze fifa points :) Moje pierwsze "paczki" od czasu upper deck w 95 :)

Obys cos trafil ;) zycze Ci Neuera :) moze w koncu ktos cos trafi :D

...ale ea grzmoci fuciarzy :D pewno caly drop na umowach u jutuberow :)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obys cos trafil ;) zycze Ci Neuera :) moze w koncu ktos cos trafi :D

...ale ea grzmoci fuciarzy :D pewno caly drop na umowach u jutuberow :)

Dziękuje , z moim szczęściem nic nie wylosuje ale przyznaje że wkréciłem się w ten tryb że już nie chce mi się grać w zwykłe sezony nie mówiąc o karierze :) Także trzeba coś dorzucić do pieca co zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to mnie tez drazni temat legend ;) nie mam ich, chcialbym pograc a tu zonk

musze czytac jaki to Kluivert czy inny Keane jest zajebisty :/ idole mojego dziecinstwa!

 

Pocieszę Cię, nie wszystko złoto, co się świeci ;). Butragueno to jest wypisz wymaluj Gervinho. Nie znajduję lepszego porównania. Tempo, drybling w miarę, ale finishing + siła = fatalny. Napastnik bez siły w tej edycji się nie sprawdzi (ktoś miał jakiś wyjątek?). Dodatkowo piłkarz AS Roma chyba jest bardziej aktywny w ofensywie. Hiszpan lubi usunąć się w cień i być niewidocznym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w 41212 gra się obrona? Nie ma za dużych luk? No i czy te grajki się nadają do tej formacji? Mam jeszcze de rossiego

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

ja mam De Rossi, Pereyra, Guarin i Naingollan

pierwszych dwoch poezja, mega duzo bramek mi nastrzelali, De Rossi mimo niby slabego strzalu wali takie luje ze głowa mała

a obrona spoko, boczni za bardzo mi nie uciekaja a mam Sandro i Peresa, a na srodku Glika i Kouloibaliego, wiec zadne tuzy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam De Rossi, Pereyra, Guarin i Naingollan

pierwszych dwoch poezja, mega duzo bramek mi nastrzelali, De Rossi mimo niby slabego strzalu wali takie luje ze głowa mała

a obrona spoko, boczni za bardzo mi nie uciekaja a mam Sandro i Peresa, a na srodku Glika i Kouloibaliego, wiec zadne tuzy ;]

A używasz jakiś ustawień formacji dodatkowych?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karnych dziś dwucyfrowka, jest dobrze :)

A używasz jakiś ustawień formacji dodatkowych?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Do serie a nie trzeba ustawień, to samograje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie x razy lepiej od Lewego. Moze nie poteafilem grac Lewym, albo F3nix nie ogarniasz Mullera jak Lewego, moze taktyka, ale gra mi sie brzydalem jakby mial 99 ustawianie w ataku, cos jak sif Griezmann przed upgradem w 15 :)

Jak dalej bedzie taka kaszane odstawial to przejde z 41212(2) na 433(4) i dam go na CAM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne paczki promocyjne od EA, na 24 godziny. Handel leży i kwiczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne paczki promocyjne od EA, na 24 godziny. Handel leży i kwiczy.

Ehh a już w miarę szlo wszystko

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne paczki promocyjne od EA, na 24 godziny. Handel leży i kwiczy.

Jak tak dalej pójdzie, ze przy każdym totw bedą dawali hh przez 5-6 dni to chyba sprzedam wszystko w pizdu i wrócę w styczniu do budowania składów xD

Te totw na szczęście jest średnie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Müller u mnie zatrzymał się na 49 golach i od 3 sezonów nic nie strzelił, karne też bije - komentator co mecz pieprzy to samo o 50 golu, załamka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie wspieram raka , coś mnie tkneło i zakupiłem dzisiaj pierwsze fifa points :) Moje pierwsze "paczki" od czasu upper deck w 95 :)

Napisz czy coś Ci droplo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie idealnie z tymi paczkami jeszcze jak by cos w nich bylo dobrego:(A tak to same padliny daja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co złożysz protest do naczelnego?

Rozmawiamy tu o FUT, to że gadamy czasami o kartach które są tylko na XO, nie powinno mieć znaczenia...

Tak samo jakby ktoś tutaj gadał o składzie z Koreańczykami... Nie będę ich miał ale mi to nie przeszkadza.

Ciągle tylko ty masz jakieś zastrzeżenia do tego.

Nie interesuje cię, nie czytaj... Proste.

Filmy też cię nie interesują - nie oglądaj.

Czasami to mało powiedziane, to jest temat ps4. Robisz śmietnik i zamieszanie wrzucając ceny z X1. Masz do tego osobny temat, http://www.ps3site.pl/forum/index.php?/topic/83262-FUT---XO. Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepełne dwa sezony 28 karnych, jak oceniacie? Mecze z 4 karnymi to norma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko spokój Was uratuje :P daliście sobie po razie a na zgodę pokażę swój nowy składzik  http://www.futhead.com/16/squads/2903749/  :yes:

Zacny,u mnie "szczurle" kompletnie nie do ogarnięcia,Vidala chyba zaczynam rozumieć,Muller-ciężki jak dla mnie,choć przez to własnie mam większą ochotę na ogrywanie tej karty.Jutro jeśli wszystko będzie u mnie ok,możemy zagrac kolejne meczyki.Mam sporrrrroooo do nauczenia się :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś bo nie nazwę tego grą jest największym aidsem w historii rozrywki elektronicznej :)))

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, główna ligę jaką będę grać to bbva, bpl czy bundes? W bundes główna postacią miałby być reus i Muller/lewy, w bpl yaya a w bbva martinez. Jakieś propozycje? Formacja433-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, główna ligę jaką będę grać to bbva, bpl czy bundes? W bundes główna postacią miałby być reus i Muller/lewy, w bpl yaya a w bbva martinez. Jakieś propozycje? Formacja433-2

Serie a, gra samo, może nawet kilka karnych wpadnie jak dybalo będziesz biegal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię makaronów, bpl nawet lubię, bbva bardzo, Bundeslige tak samo. Gram tymi których lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny,u mnie "szczurle" kompletnie nie do ogarnięcia,Vidala chyba zaczynam rozumieć,Muller-ciężki jak dla mnie,choć przez to własnie mam większą ochotę na ogrywanie tej karty.Jutro jeśli wszystko będzie u mnie ok,możemy zagrac kolejne meczyki.Mam sporrrrroooo do nauczenia się :biggrin:

Z Tobą zawsze dzisiaj tylko czekam aż moja pójdzie spać i jazda na podbój Europy.No ja chyba też pożegnam się z makaronami(Tevez już odszedł) troszkę się uzbiera ale też nie wiem w jaką ligę wejść. Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×