Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jukez widzę, że ogrywa 4-1-2-1-2(2), gdzie zawsze grał tą samą formacją tylko ze skrzydłowymi, a nie CM-ami. Także może to się okaże ten złoty środek. Zagęszczenie środka boiska, dużo opcji do gry, świetna formacja. Tylko jeden minus - dość wąska w ataku.

W tamtym roku już grał tą formacją, na zmianę z 41212 że skrzydłami.

Kurde, ceny nie idą jakoś super do góry..

A czemu miałyby iść do góry? Co roku ceny od premiery systematycznie obniżają się. Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje wyszukać zawodnika na liście transferowej na web appie wyskakuje mi komunikat: ''Sorry, it looks like something went wrong and an unknown error has occured. Please refresh your browser to restart the FUT Web''. Próbowałem w innej przeglądarce, nawet na drugim laptopie i nadal to samo. Miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jukez widzę, że ogrywa 4-1-2-1-2(2), gdzie zawsze grał tą samą formacją tylko ze skrzydłowymi, a nie CM-ami. Także może to się okaże ten złoty środek. Zagęszczenie środka boiska, dużo opcji do gry, świetna formacja. Tylko jeden minus - dość wąska w ataku.

Ja grałem tą formacją jeszcze w 15ce, ale w 16ce gra mi się nią zdecydowanie lepiej. Właśnie dlatego, że obecna edycja preferuje kombinacyjne rozgrywanie krótkimi podaniami. Tempo jest wolniejsze względem 15ki (mimo ponoć przyśpieszenia patchem) dzięki czemu łatwiej drybluję na niedużej powierzchni boiska balansem i kontrolą tempa. Nie wpadam na zawodników przeciwnika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje wyszukać zawodnika na liście transferowej na web appie wyskakuje mi komunikat: ''Sorry, it looks like something went wrong and an unknown error has occured. Please refresh your browser to restart the FUT Web''. Próbowałem w innej przeglądarce, nawet na drugim laptopie i nadal to samo. Miał ktoś podobny problem ?

Skutki bocenia :)

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boateng if ladnie idzie do gory zeby tylko znow nie wyskoczyli z czyms to sie cos zarobi znawcy od bundes warto kupic Humelsa w miejsce Sokratisa troche pracowitosc kiepska ale jak ktos gral niech skrobnie zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo towaru rowna sie niskie ceny,i bardzo dobrze bo co niektorym pomylila sie gra pilkarska z gielda:)Mam nadzieje ze ci co przycebulili i kupili po 20 i wiecej tych samych pilkarzy straca na tym interesie:)Dlatego ze normalny gracz który nie ma czasu na siedzenie i wpatrywanie się w rynek transferowy,pozniej chce cos kupic w normalnej cenie traci na tym ze rynek jest zepsuty i zawyrzony:(Jak dla mnie powinni wprowadzić zakaz kupywania np więcej niż 3 kart danego zawodnika na raz.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie inwestowanie jest znacznie mniej cebulowe niż pisanie z żenującymi błędami ortograficznymi. Nie dziwi mnie to, że nie potrafisz w miarę szybko zarobić jeśli napisanie kilku słów bezbłędnie Cię przerasta.


I informacja, żebyś poczuł się gorzej :) moje wczorajsze cebulowanie przyniosło profit, tak jak przedwczorajsze, sprzed tygodnia, dwóch itd.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna informacja mnie to nie bawi chce jedynie zebrac druzyne i pozniej ogrywac takich ludzi jak ty:)Pozdrawiam

 

PS nie potrafie zarobić bo nie mam czasu siedzieć i gapic się w rynek transferowy,niektorzy pracują:)Zreszta to gra pilkarska i na tym się skupiam:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tylko, że na handel tygodniowo wystaczy poświęcić 30minut  i zawsze przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy coinsów wpadnie do kiermany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna informacja mnie to nie bawi chce jedynie zebrac druzyne i pozniej ogrywac takich ludzi jak ty:)Pozdrawiam

PS nie potrafie zarobić bo nie mam czasu siedzieć i gapic się w rynek transferowy,niektorzy pracują:)Zreszta to gra pilkarska i na tym się skupiam:)

Dlatego robi sie to w pracy ;) pomaga zabic monotonie dnia
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPYWANIE jest epickie. Soltys poucinal godziny polskiego w szkole? ;D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna informacja mnie to nie bawi chce jedynie zebrac druzyne i pozniej ogrywac takich ludzi jak ty:)Pozdrawiam

PS nie potrafie zarobić bo nie mam czasu siedzieć i gapic się w rynek transferowy,niektorzy pracują:)Zreszta to gra pilkarska i na tym się skupiam:)

Jedna stronę wcześniej chciałeś, żeby jakiś cebulaczek pożyczył Ci kapsle, bo wszystko przepieprzyłeś na paczki. Teraz swoją frustracje przelewasz w inny sposób, argumentując swój niski status budżetowy tym, ze nie masz czasu na rynek. ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra 4 mecz i 4 karnego tevez nie umie strzelić

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana koncepcji, teraz zbieramy na reusa i alabe

81e9aa5548b1d2ebac7e2f3338bac033.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra 4 mecz i 4 karnego tevez nie umie strzelić

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Zaraz, to w koncu Tevez strzela, czy Ty?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie strzela w srodek :biggrin:

i takie najczesciej wchodza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem ze nie bo w tej edycji zwlaszcza gdzie jest milion karnych z dupy tylko na srodku stoje. Najpierw skacze po bokach symulujac ze sie rzuce i przed samym strzalem ustawiam sie na srodku. W wiekszosci przypadkow pilka leci prosto do garnuszka, no chyba ze jest to jakas bomba nad glowa i bramkarz sie do tylu obala jakby litra wypil.

Ogolem ciekawe jest to ze odpalajac robinsonade bramkarz sam broni i odkladajac pada rzucal sie po rogach.. gdzies ze 3-4 karne mi tak wyciagnal.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, to w koncu Tevez strzela, czy Ty?

Ja, ale on jest jakieś drewniany :D. Ogólnie nie mogę narzekać na niego ale do przepychanki to on się nie nadaje

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie frustracje a fakt ze rynek jest zawyrzony....Gram 1h moze czasem wiecej dziennie i uzbieranie skladu do futa to dla mnie wyzwanie.Wiec jezeli byly by takie ograniczenia to kazdy kupil by sobie po normalnej cenie i zaczal grac.Bo przecież o to w tym chodzi,prawda?Niestety wszędzie sa ludzie co szukają luk i zarobku kosztem innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepszy byl gosciu co pare dni temu napisal ze ta gra to crap a w nicku mial cos zwiazane z PES.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie frustracje a fakt ze rynek jest zawyrzony....Gram 1h moze czasem wiecej dziennie i uzbieranie skladu do futa to dla mnie wyzwanie.Wiec jezeli byly by takie ograniczenia to kazdy kupil by sobie po normalnej cenie i zaczal grac.Bo przecież o to w tym chodzi,prawda?Niestety wszędzie sa ludzie co szukają luk i zarobku kosztem innych...

Zawsze mozesz FP kipic, zdobedziesz przewage, tylko trza sie od uja namatematykowac zeby jej nie stracic. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna informacja mnie to nie bawi chce jedynie zebrac druzyne i pozniej ogrywac takich ludzi jak ty:)Pozdrawiam

 

PS nie potrafie zarobić bo nie mam czasu siedzieć i gapic się w rynek transferowy,niektorzy pracują:)Zreszta to gra pilkarska i na tym się skupiam:)

Chcesz pograć w piłkarską grę, to odpal sobie normalne sezony.

Elementem nieodłącznym i nie mniej rajcującym od rozgrywania meczów w fut jest właśnie handel.

Jak już się czepiać to botów, ab i sprzedawców coins, a nie ludzi, którzy uczciwie starają się bawić w ekonomię w tym trybie.

Nie staraj się już błyszczeć, bo nawet prostych rzeczy nie jarzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×