Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Misiu kolorowy, a jakich poleceń używasz?

 

Spory pressing i agresja - dobór zawodników silnych i agresywnych.

Podania krótkie, szerzej rozstawiony skład.

Napastnicy jako "targety". 

CM mają dobre walnięcie z dystansu, zróżnicowane work rate, więc są wszędzie, a jak jest mur bramki to i walnąć bramę z daleka potrafią.

Ogólnie staram się dochodzić do sytuacji krótkimi podaniami, czasem przetrzymam piłkę i patrzę kiedy mi ktoś wychodzi na czystą - prostopadła, strzał. 

Często też rozgrywam piłkę prostopadłymi, bo domyślenie leci szybciej niż zwykłe podanie... Tylko, że czasem ja chcę w lewo, a zawodnik do tyłu w prawo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spory pressing i agresja - dobór zawodników silnych i agresywnych.

Podania krótkie, szerzej rozstawiony skład.

Napastnicy jako "targety". 

CM mają dobre walnięcie z dystansu, zróżnicowane work rate, więc są wszędzie, a jak jest mur bramki to i walnąć bramę z daleka potrafią.

Ogólnie staram się dochodzić do sytuacji krótkimi podaniami, czasem przetrzymam piłkę i patrzę kiedy mi ktoś wychodzi na czystą - prostopadła, strzał. 

Często też rozgrywam piłkę prostopadłymi, bo domyślenie leci szybciej niż zwykłe podanie... Tylko, że czasem ja chcę w lewo, a zawodnik do tyłu w prawo. 

Polecenia indywidualne w taktyce :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deczko spier....na jest ta fifa po ostatnim patchu, ale warto brać rownież poprawkę, ze większość naszych rywali nauczona poprzednimi doświadczeniami nie zmieniła swoich nawyków.

U mnie dominują wrzutki oraz osoby wbiegające w 16 i szukające karnego.

Btw. Ogólnie chyba w żadnej odsłonie nie dostawałem tyle żółtych i czerwonych kartek :) szkoda, ze obecny gameplay odbiega od pierwowzoru. No cóż, to nasza ostatnia fifa i 17 przecież i tak nie kupimy :)

Były ahy, sa bluzgi. Cała fifa xD

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wyniki z dzisiaj z 5. ligi: 1:3, 0:1, 0:0, 3:3, 1:2, 2:3. W 6. lidze: 5:1, 5:0, 3:1. Nie mogę dobrać optymalnej formacji, ale testy grą na jednego napastnika kończą się w moim przypadku takimi wynikami jak w 5. lidze. A ból dupska tym większy, że w 15 grałem sobie w 1. lidze. Tutaj jestem na poziomie 5./6. ligi. Dno dna. 

Jestem już w 3 lidze, aktualnie bez większych problemów... ale co z tego, skoro co mecz męczę się z tymi samymi idiotami, którzy przenieśli wszystko z 15stki do tej fify, która jest jeszcze bardziej randomowa :o Jakoś taka gra mnie nie zadowala mimo awansów i wygranych... początkowo gra była serio fajna -> podania, które wymagały nauki, itd... ale patchem, który "nic nie zmieniał w gameplayu" spier*olili wszystko i byle leszcz podaje piłkę piętką na odległości >20m... zero zmian w gameplayu - tylko tryb ping-ponga na speedzie się przypadkowo włączył.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie otwieram paczki jedynie i malo co w nich jest...Trzeba coinsow bo do grudnia nie zagram:(

 

Na 2 koncie nie qytrzymalem i zagrałem jakimiś no rare ogorkami których dostałem:)Trafilem na kolesia z tevezem sisoko itp. 4-2 jak to możliwe:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie otwieram paczki jedynie i malo co w nich jest...Trzeba coinsow bo do grudnia nie zagram:(

Dalej otwieraj, to napewno pograsz. W grudniu 2027. Tylko nie wiadomo czy serwery od Fifa 16 będą wtedy działać :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek źle kliknąłem i na IF Krychowiaku -50k. Jaki ja mam dziś zły dzień to kur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak :]


Bywało, że ja korzysatałem na cudzej nieuwadze, teraz ktoś skorzystał na mojej, w przyrodzie musi być równowaga :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak :]

No to ja tak dwoch if Boatengow "kliknalem" przez ostatni tydzien ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jesteś krezus :D


Ja na dorobku, japiszon zwykły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jesteś krezus :D

Ja na dorobku, japiszon zwykły :D

Tylko ze zbieralem w mozole, i czailem sie na tego Boatenga jak komornik na szafe, no i otworzylem sobie paczke, potem druga :D Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powie mi ktoś jak wygląda przenoszenie klubu z ps3 do ps4? Statystyki i skład przechodzą? Zawartości z katalogu EAS FC też? I pytanie kolejne czy jeżeli usunę klub na nowej konsoli to czy odzyskam fifa points, które kupiłem jeszcze na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (wczoraj) po meczach z evo, gdzie w jednym ja przyjalem czerwo, a w drugim Evo i to od razu dwie, zaczalem grac wslizgami w polu karnym i serio mam wrazenie ze lepij niz przy klasycznym odbiorze czy przepychaniu :biggrin:

Tak sobie mysle ze to EA celowo zyebye gre, z mysla o 17tce. Zeby sie kurczowo w przyszlym roku lud 16 nie trzymal.

Mecze były dziwne aczkolwiek emocjonujące :-) never ever nie dostalem dwoch czerwonych kartek (od 3 edycji Fify) i to w dodatku dwaj LB. I mimo ze obie dostalem za wjazdy od tylu (czyli teoretycznie slusznie) to Ilosc w tej edycji kartek jest straszliwa.

Sorry za te bramki w 90 minutach, o ile w pierwszym meczu to byl desperacki rajd Pana Dybały (of kors zygzak w tej edycji miszcz) to w drugim meczu myslalem ze juz nie wcisne ale sie udalo. No i takie meczyki ze starą gwardią forum sa , nic ując nic dodać, zacne.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...,mam go od samego początku :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lucky you :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-4-5 w 5. lidze i lecę do 6. Końcówka to powrót do 4-2-2-2 i lepsze wynik, mało straconych bramek. Strasznie solidna formacja, ale ciężko w tej edycji w niej kreować sytuacje podbramkowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-4-5 w 5. lidze i lecę do 6. Końcówka to powrót do 4-2-2-2 i lepsze wynik, mało straconych bramek. Strasznie solidna formacja, ale ciężko w tej edycji w niej kreować sytuacje podbramkowe.

Mam ten sam problem z 433(5). Czesto jest mega dziura miedzy atakiem a obrona. Brak CAM jest az nadto zauwazalny. Jutro na innym koncie pobawie sie inna formacja. Trzeba znalezc zloty srodek ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam dosc kupowania paczek.....cale 100 tys i nic.Zostalo mi na waciki....Chyba czas zabrac sie za handel choc nie chcialo mi sie tego robic...Jest jeden problem skad wziask kapital,czasu nie za duzo a z meczy ofline zarobek maly:(Moze ktos pozyczyl by pare coinsow na rozruch,oddam z gorka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To brzmi jak kiepski żart ;)

W znaczeniu? W porównaniu do 15ki, gdzie przy sprinterskim tempie rozgrywki najczęściej nie dało się wykorzystać w pełni dryblerskich właściwości karty 16ka, to poezja. W 16ce karta Dybala zaczyna oddawać charaskterystykę gry tego zawodnika w realu. 

Nie grałem przed patchem. Skoro wszyscy piszą, że tempo gameplayu było jeszcze wolniejsze gra musiała być miodna. Pierwsza edycja Fifa, gdy mogę narzekać na brak cois na legendy, bo mimo świadomości wielu mankamentów gameplay tej edycji jest dla mnie jest świetny. Pierwsza edycja, gdy gram każde spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty. 

BTW. Czytam o rajdach przez całe boisko i omijaniu obrony "zygzakiem". Ja takie ataki w 99% kasuję. Podobnie z karnymi. Prokurowałem po kilka w spotkaniu. Od kilkudziesięcu spotkań nie "wysmażyłem" ani jednego. Należy wyzbyć się nawyków z wcześniejszych edycji. 

 

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary człowiek oraz Tadzik dzięki za mecze.

Perin to jest jakaś megagwiazda tej edycji co on mi bronił i Tadeuszowi!!! niesamowity jest gość.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z 433(5). Czesto jest mega dziura miedzy atakiem a obrona. Brak CAM jest az nadto zauwazalny. Jutro na innym koncie pobawie sie inna formacja. Trzeba znalezc zloty srodek ;)

 

Jukez widzę, że ogrywa 4-1-2-1-2(2), gdzie zawsze grał tą samą formacją tylko ze skrzydłowymi, a nie CM-ami. Także może to się okaże ten złoty środek. Zagęszczenie środka boiska, dużo opcji do gry, świetna formacja. Tylko jeden minus - dość wąska w ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy ea wypuści najlepszą XI eliminacji do Euro. Ah9CZHR.jpg

Nie podpowiadaj im :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×