Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Na ta chwile gram tak.

ffd792cdb9233363cb0a299e555342b7.jpg

Ale gram tez 4231 ze skrzydlami oraz 433(4).

Nie jestem zdecydowany co do formacji :)

Baku a jak Ci się gra tym lewym obrońcom bo korci mnie aby go dać na prawą stronę Piszczu mnie zawiódł w tej edycji i trzeba coś wykombinować.

Unki miałeś racje Tadziu jest tak samo rozgadany jak ja i po rozegraniu czterech meczy nastała bardzo ciemna noc.Dobrze ze zepsuły mi się słuchawki bo pewnie do rana była by bajera.Co do meczy to poziom i atmosfera coś w stylu tego  https://www.youtube.com/watch?v=Yr2Nea_MQ0s

Dziś ciąg dalszy ostrej jazdy.

ps. Chciałbym też przeprosić jednego z użytkowników z forum bo zamiast do Tadzia to początek bajery poszedł właśnie tam. :P :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez w 20 meczach u mnie ma 34 gole. Chyba pojade do niego do tej argentyny i mu się oświadcze. Myslicie, ze odwazy sie na coming out?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie połączenie z serwerami EA?

 

@matinx, te 34 gole w 20 meczach online? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie połączenie z serwerami EA?

 

@matinx, te 34 gole w 20 meczach online? :)

No, normalnie gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Macie połączenie z serwerami EA?

 

@matinx, te 34 gole w 20 meczach online? :)

 

Ja offline nie tykam. Tylko sezony gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w której lidze tyle goli nastukałeś jednym grajkiem? W 2. i 1. lidze 3 bramki strzelić w jednym meczu to rzadkość, a co dopiero jednym typem tyle naładować :)

 

kuerwa, znajomi normalnie ciupią w fife a u mnie cały czas nie może połączyć z serwerami ea...

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że karne nim bił to już z 20 bramek na dwa sezony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On u mnie strzela, nawet jak ja nie chce. W tej akcji chcialem wcisnac zwód ale za pozno kliknalem X, no i Tevez sie zabawil

Edytowane przez matinx
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On u mnie strzela, nawet jak ja nie chce. W tej akcji chcialem wcisnac zwód ale za pozno kliknalem X, no i Tevez sie zabawil

Jaki masz skład? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku a jak Ci się gra tym lewym obrońcom bo korci mnie aby go dać na prawą stronę Piszczu mnie zawiódł w tej edycji i trzeba coś wykombinować.

Unki miałeś racje Tadziu jest tak samo rozgadany jak ja i po rozegraniu czterech meczy nastała bardzo ciemna noc.Dobrze ze zepsuły mi się słuchawki bo pewnie do rana była by bajera.Co do meczy to poziom i atmosfera coś w stylu tego https://www.youtube.com/watch?v=Yr2Nea_MQ0s

Dziś ciąg dalszy ostrej jazdy.

ps. Chciałbym też przeprosić jednego z użytkowników z forum bo zamiast do Tadzia to początek bajery poszedł właśnie tam.

Raczej nie narzekam na Rodrigueza. Na pewno mniej pcha sie do ataku niz Piszczu moim zdaniem. A i jescze wolne bije rewelacyjnie :)

Co do polaczenia z serwerami to od wczoraj mam problemu rowniez. Caly czas mam komunikat ze serwery EA sa zajete i dopiero za ktoryms razem sie połączy.

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futbin.com/16/squad/15977

Dybale chetnie bym na aguero wymienil ale kosztuje 400k i szkoda mi siana. Poki co inwestuje i kiedys tam Messi wjedzie

Fajny składzik. Jak di Maria ogarnia oraz jak gra Ci się obrona w tej formacji i tym składem ? Myślę nad jakaś alternatywa dla mojego 451(2)

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futbin.com/16/squad/15977

Dybale chetnie bym na aguero wymienil ale kosztuje 400k i szkoda mi siana. Poki co inwestuje i kiedys tam Messi wjedzie

Fajny skład, z tym Aguero to by był piękny duet, szkoda tylko, że ja nawet takimi piłkarzami grać nie potrafię :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajny składzik. Jak di Maria ogarnia oraz jak gra Ci się obrona w tej formacji i tym składem ? Myślę nad jakaś alternatywa dla mojego 451(2)

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

 

No dla mnie Di Marian zajebisty. Warty swojej ceny. Pare ładnych sztuk wsadził, uciec nim się da, piłki niezle dogrywa. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez z chemią 7 daje radę? Bo wrzuciłbym go do makaronów.

Tevez? Dzieci nawet bez chemii go wrzucaja, byli fanami karlosa od urodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez to jedna z najlepszych kart w grze jezeli chodzi o napastnikow

co on wyprawia to sie slowami opisac nie da, bede go trzymal do konca fify tak jak Lacasweeta SIF w 15 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu jak byś sięgnął po Maradonę to by była brzytwa z Twoim poziomem w tą grę to nawet Wawrzyniak by dawał radę.Tak z przymrużeniem oka :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8f4fqNV.png

Wg. teorii ktore tu kiedys wyczytalem, ten tevez powinien byc bez formy, bo nie jest freshem, ktos go zepsul i slabo nim strzelal. A u mnie wali jak z karabinu. Tylko karty FRESH! :D

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu jak byś sięgnął po Maradonę to by była brzytwa z Twoim poziomem w tą grę to nawet Wawrzyniak by dawał radę.Tak z przymrużeniem oka :P ;)

Jakoś typa nie trawie

8f4fqNV.png

Wg. teorii ktore tu kiedys wyczytalem, ten tevez powinien byc bez formy, bo nie jest freshem, ktos go zepsul i slabo nim strzelal. A u mnie wali jak z karabinu. Tylko karty FRESH! :D

Ile z karnych? 20? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ja bym chciał z tobą zagrac sparing jak masz czas - Portable49 zaproś jakbyś chciał zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się pojawił wątek Dive Marii. Jak tam u niego ze zdrowiem w tym roku? Bo w ubiegłym trochę człowiek szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×