Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Od samego początku Wam mówiłem - Tevez to bestia lepsza od Aguero, Suareza, Ibry, itd. W grze i na papierze.

Ja swojego tak jak TOTY DiM w 15, będę trzymał do emerytury "16".

Wymieniłem sobie wczoraj Rooneya na Kouyate w pomocy i ten czarnuch jest niemożliwy... Co on wyprawia, tania opcja na skałę i ataki - ma przyspieszenie jak pendolino. 


Skoro się pojawił wątek Dive Marii. Jak tam u niego ze zdrowiem w tym roku? Bo w ubiegłym trochę człowiek szkło.

 

W tym roku jest dobrze i do tego jaki mu odbiór walnęli - ohoho. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile z karnych? 20? :))

 

Jak to ile? ile meczy tyle karnych conajmniej, w tej edycji mecz bez karnego to jak mecz bez rzutu rożnego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie takie, że jeżeli chcecie kogoś kupić, to poczekajcie do wieczora, jeżeli chcecie coś sprzedać, to sprzedawajcie teraz...

Intuicja mi podpowiada, że EA najmniej co w handlu może dziś namieszać, to dać kolejne HH... Ale wydaje mi się, że będzie na weekend grubsza akcja i albo dadzą np. H. Ronaldo albo walną "11" z QEuro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie takie, że jeżeli chcecie kogoś kupić, to poczekajcie do wieczora, jeżeli chcecie coś sprzedać, to sprzedawajcie teraz...

Intuicja mi podpowiada, że EA najmniej co w handlu może dziś namieszać, to dać kolejne HH... Ale wydaje mi się, że będzie na weekend grubsza akcja i albo dadzą np. H. Ronaldo albo walną "11" z QEuro. 

i wlasnie sprzedam dzis IF Boatenga za minimum bin czyli 289k ... jak juz cena rosla i latal za 320 to rzucili gowniane paczki i znow polecialo wsio na ryj...

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś Aubaspeed? Potrzebny mi drugi ST,a na Lewego do końca roku nie dorobię.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ja bym chciał z tobą zagrac sparing jak masz czas - Portable49 zaproś jakbyś chciał zagrac.

Gitarka można jakiś dwumecz zagrać jak będzie chwila

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się awansować w końcu do 5 ligi co jak na pierwsze fut mnie mega raduje , Toni Kross z paczki plus Martinez i Godin za hajs z reszty w końcu zrobili róźnice za to kurde dwa razy mistrzoswto mi uciekło sprzed nosa oni specjalnie jakiś koksów ( z mojej perspektywy ofc ) dają na koniec czy jak :)

Dużo osób tu zachwala mathieu , Pepe nie lepszy ?

http://www.futhead.com/16/squads/1982098/ Zastanawiam się kto za amaye , @maxym mi tu go zachwalał i siedzi chłopak już trochę za dlugo w składzie :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś Aubaspeed? Potrzebny mi drugi ST,a na Lewego do końca roku nie dorobię.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja zagralem 18 meczow i jakos nie moglem sie przekonac do niego. Strzelil mi tylko 3 bamki. Wróciłem do Mullera jako 2 napastnika jak gram dwojka z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się awansować w końcu do 5 ligi co jak na pierwsze fut mnie mega raduje , Toni Kross z paczki plus Martinez i Godin za hajs z reszty w końcu zrobili róźnice za to kurde dwa razy mistrzoswto mi uciekło sprzed nosa oni specjalnie jakiś koksów ( z mojej perspektywy ofc ) dają na koniec czy jak :)

Dużo osób tu zachwala mathieu , Pepe nie lepszy ?

http://www.futhead.com/16/squads/1982098/ Zastanawiam się kto za amaye , @maxym mi tu go zachwalał i siedzi chłopak już trochę za dlugo w składzie :)

Amaya to jakiś amator, kup Varane i tego IF ST zmień bo aż oczy bolą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki amator, ma wszystko co powinien mieć CB...

-Wzrost

-Siłę (on akurat jest mocarny jak Niesiołowski na nasypie po szpinaku)

-Przegląd pola

-Odbiory

-Wytrzymałość

-Agresję

 

Wy dalej źle patrzycie na karty... To, że np. CB ma 79, nie oznacza, że jest do dupy... To oznacza, że w ataku jest do dupy jako napastnik.

Sam wyznacznik np. DEF statystyk, plasowałby gościa tam gdzie jest Pique, Terry, Howeds, itd.

Piachu nie gadaj głupot. :D

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki amator, ma wszystko co powinien mieć CB...

-Wzrost

-Siłę (on akurat jest mocarny jak Niesiołowski na nasypie po szpinaku)

-Przegląd pola

-Odbiory

-Wytrzymałość

-Agresję

 

Wy dalej źle patrzycie na karty... To, że np. CB ma 79, nie oznacza, że jest do dupy... To oznacza, że w ataku jest do dupy jako napastnik.

Sam wyznacznik np. DEF statystyk, plasowałby gościa tam gdzie jest Pique, Terry, Howeds, itd.

Piachu nie gadaj głupot. :biggrin:

hehe mam nadzieję, że jaja sobie robisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mam nadzieję, że jaja sobie robisz :P

 

Patrz na same statystyki, może mnie z Terrym i Pique poniosło ale on jako obrońca nie jest na pewno w rankingu jako "79".

 

2h879dk.jpg

 

Jest wysoki więc skakać nie musi jak Jordan, heading ma przyzwoity - jedyne co to wślizgi mógłby mieć lepsze...

Żaden ogór, tylko solidny obrońca, zajebista karta jak na cenę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o jednej takiej troszkę kluczowej sprawie jak pace :D no ale po za pace ma wszystko :D co z tego skoro nie zdąży tego użyć jak mu murzynek bambo przed nosem śmignie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ceny cos spadły bo nie jestem na bierząco?

Chcialem kupic Marchisio, Cuadrado, Barzgliego i Buffona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ceny cos spadły bo nie jestem na bierząco?

Chcialem kupic Marchisio, Cuadrado, Barzgliego i Buffona

futbin.com

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faaaken szit, wzialem tego naldo ktorego mi piachu polecil i mi 15k do lewego brakuje bo myslalem, ze w 125k sie zmieszcze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amaya to jakiś amator, kup Varane i tego IF ST zmień bo aż oczy bolą :D

Nie mam kasy wszystko wydałem :) a już raczej szkoda mi bedzie na te paczki drugi raz :) Kogo na napastnika taniego z hiszpańskiej , chyba tylko na Griezmana starczy mi chęci żeby uzbierać przed Halo 5 , Negredo i Morata mi się znudzili . A ten amaya nie jest taki zły wzrost się wybija ale już faktyczmie sama jego "randomowość" mi zaczyna przeszkadazać :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faaaken szit, wzialem tego naldo ktorego mi piachu polecil i mi 15k do lewego brakuje bo myslalem, ze w 125k sie zmieszcze xD

Ja miałem dokładnie to samo,kupiłem Naldo i byłem święcie przekonany,że starczy mi na styk na Lewego.Dziwna jest ta matematyka bo po zakupach okazało się,że brakuje jeszcze 50K!!!!!!!

No w mordę jak,się pytam jak????Przecież liczyłem!!!!

 

Już wiem...,zapomniałem,że kupiłem "kostuchę" na prawe skrzydło i stąd te braki w kasie...

Edytowane przez unki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hero CR? :P

A jednak tak, widzialem ta karte w concept players

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, kto mi kupi Boatenga :ohmy: nawet za minimum nikt go nie bierze... z 280k juz karty za 250k sie pokazuja...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem! Mówiłem Wam!

 

Kryzys!

 

CRdCyaKWcAE-iZZ.jpg

 

Dobrze, że sprzedałem co miałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz najebią tych hh, aż do poniedziałku. lol. No nic De Bruyne if może wyrwę za 200k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz najebią tych hh, aż do poniedziałku. lol. No nic De Bruyne if może wyrwę za 200k :biggrin:

 

Też czekam he he - genialna jest ta karta - lepsza od Hagiego, Costy - Legend. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem! Mówiłem Wam!

 

Kryzys!

 

CRdCyaKWcAE-iZZ.jpg

 

Dobrze, że sprzedałem co miałem. 

Def 37? Pfff nie biere :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takiego dojenia kasy za fp w jakiejkolwiek grze od ea chyba nie widzialem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×