Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra.. te pedały chcą mnie zrujnowac. Mam ponad 1 mln coinow w trejdzie. Przy tych ich heroskach, to moze za 3 miesiace mi sie to wszystko sprzeda. Co za dno

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takiego dojenia kasy za fp w jakiejkolwiek grze od ea chyba nie widzialem...

Za malo sprzedaja :) i to serio pisze, inaczej czegos takiego by nie bylo, ze CR 3(?) tygodnie po premierze ma juz 2 IF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna karta, swietna grafika - może w drafcie pogram nim hehe

Za malo sprzedaja :) i to serio pisze, inaczej czegos takiego by nie bylo, ze CR 3(?) tygodnie po premierze ma juz 2 IF.

Pierwszy IF się należał, hero też, pobity rekord Raula, 4 złoty but. Ja tu nie widzę dojenia niczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też po prostu te karty się należą, czysty przypadek że tak się złożyło na raz Lewy, Aguero i te CRy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna paczka za 25k otwarta, najlepszy zapata...  no i pogba, ale nie ten. Juz mowie sobie dosc, to gowno mnie nie wciagnie ;d dzis Jcob otworzyl paki za 6k fp i najlepszy Szyrle wart 15k.. oskryptowany chlam.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, bo w weekend chce pograć, a nie sprzedawać składu w piątek o 17 i kupować ponownie w poniedziałek :)

Ja nic nie sprzedałem, mam to w poważaniu. 200k w ta, czy tamta nie robi na mnie wrażenia. Ale przed świetami biorę urlop od futa. Xd

A w tych paczkach za 150c leci taki syf, ze głowa mała. Ostatnio nasz ukochany Łach wydał 12fp i dostał Araba, tak to same non-rare. Poważnie :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze większość z was wystrzega przed pakami ale się uzależniłem wyłączam konsole i ide oglądać misia uszatka za kare po tak jebniete.....człeka to ea może szukać ze świecą w dupie.Cztery razy te super paki i znowu jestem bogiem kontraktów.Karta zwrócona sponsorowi wypis karty z psn też teraz tylko detox i już tylko gram. Jeżeli w tej edycji otworze jeszcze jedną pakę to boże jak istniejesz spraw abym złamał drugą nogę i dwa łapska abym nie umiał włożyć tej gry do konsoli. Darmowe paczki już będzie syn otwierał taka moka przysięga musiałem się wyżalić.

pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, ze tylko Ty otworzyłeś? :p

Nie no, na jakaś terapie może sie zapisze i poznam fajna sexocholiczke, która wyciągnie mnie z tego nałogu ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter kupuj DeB., mam wrażenie, że ludzie za chwilę zdzadzą sobie sprawę, że Ronaldo nie trafią i cena znów poszybuje do góry, to jest za dobra/fejmusowa/ligowa karta, by spadła poniżej 350k - Ozil latał wyżej. 

 

StaryC. otwieraj w telefonie - jak daje słowo może herezje opowiadam - ale ja ostatnio co nie otworze na konsoli to kurna ten sam zestaw kart, jak daje słowo - zacząłem otwierać na tele - zupełnie co innego - od razu Sturridge, Bonucci, itd., a tam ta sama pieprzona nędza - ci sami piłkarze za 500 coins. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeB spadnie do 200k. Zobaczysz w poniedziałek, gdy dojdą gify. Podobnie było z Aguero. W niedziele chodził chyba za 1050k, a w poniedziałek wyrwałem go za 815k.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Gify?

Kurna, kupiłem go za o 65k niżej niż chodzi(XO), aż mi paluch spuchł lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM Przysięga złożona nawet nie chce konsoli włączyć bo się boje ze rozawle coinsy które mi zostały. Przed chwilą stanąłem przed lustrem i  sam do siebie gadałem  jutro ide kobitce kupić łańcuszek na tą okazję bo muszę to jakoś odrobić :whistling: :biggrin:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Gify?

Kurna, kupiłem go za o 65k niżej niż chodzi(XO), aż mi paluch spuchł lol.

Chodzi mi o paki z deluxe. Zawsze w poniedziałek ceny lecą najbardziej. ^^

Mam chrapkę na skład Hazard-Aguero-Messi :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM Przysięga złożona nawet nie chce konsoli włączyć bo się boje ze rozawle coinsy które mi zostały. Przed chwilą stanąłem przed lustrem i  sam do siebie gadałem  jutro ide kobitce kupić łańcuszek na tą okazję bo muszę to jakoś odrobić :whistling: :biggrin:

Na karnego jezyka za te paki Cię posadzimy ;D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przy tym obrocie spraw biore mojego fresha Boatenga i zaczynam nim grac i tak gram bundes trzymalem na handel ale widze ze lipszton bedzie wiec troche nim pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę misia uszatka to moja trauma z dzieciństwa a z tym jeżem dobry pomysł. Jeszcze mnie araby z ligi zrzuciły wiem też z nimi nie gracie ale ja jestem inny :biggrin:i jak ich rozdziewiczam to mam pęłną satysfakcje w swoim zrytym mózgu. Dziś dzień samosądu co ta gra ze mną zrobiła masakra :shok:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę misia uszatka to moja trauma z dzieciństwa a z tym jeżem dobry pomysł. Jeszcze mnie araby z ligi zrzuciły wiem też z nimi nie gracie ale ja jestem inny :biggrin:i jak ich rozdziewiczam to mam pęłną satysfakcje w swoim zrytym mózgu. Dziś dzień samosądu co ta gra ze mną zrobiła masakra :shok:

Ja sobie musiałem zrobić przerwę jeden dzień bo po wczorajszym spadku do 6 ligi przez to ze grałem z patalachami którym jedna akcja wchodziła na cały mecz a mnie kilka nie. Aż sąsiadka dołu w rury walila takie były emocje... Ta gra niszczy :D nie wspominając o niezadowolonej żonie

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na nocne granie z Tadkiem bo tylko to może rozładować moje emocje kolego oelx.Kobitka już się przyzwyczaiła ale dzięki ze zabrała mi dostęp do $$$$$$.Człowiek czyta się smieje a i tak go kurka szarpana ciągnie do tych paczek. Ale już nie otworze O NIE!!!!!!!!!. Wole dac te pieniążki na dzieciaki z domu dziecka niż tym wstrętnym Kanadyjczykom.A troszkę już ich otworzyłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie pewne forum, zagraniczne i koleś pisze, że w tamtym roku do tradingu miał 110 kont... (oczywiście obsługiwały je boty)

 

 

 

A ja myślałem, że z tradingiem na jednym jestem walnięty... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz konto zapełnione fp lol , oczywiście przez to że trafiłem wcxoraj Toni Krossa dziś sié szybko złamałem :) Muszę tylko zebrać na Griezmana i przysięgam już tylko gram , gram , gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde te med/med zabilo lewego, gdzies po srodkowym kolku sobie biega zamiast w plu karnym ;/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jak wczoraj za 50 i tym razem wypadł Douglas Costa , Bolasie , Felipe Anderson , Melo i plankton to chyba nie tak najgorzej co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi się ten skład w końcu wyklaruje, bo mnie wykończą psychicznie te HH.

Kurna, bramkarza musiałem sprzedać, by się wyrobić... LOL. Gram tym z wypożyczalni.

Sytuacja obecnie wygląda tak na te całe mieszanie...

 

Nie do ruszenia, zostają na bank.

-Kluivert

-Tevez

-Pogba

 

Reszta beta alfa omega omlet testy w weekend.

 

*Uwaga, poniżej chwalipięty jpg będzie:

 

fbcnea.jpg

 

Mam nadzieję, że linia pomocy mnie nie zawiedzie - łeb mnie rozbolał od porównywania cyferek i o dziwo ten 81 Gug. IF, zjada Toure - zjada i wypluwa.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tez Ci nie szkoda coinow na tego cannavaro i chemii teveza ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×