Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Noob mysle ze doswiadczenie w grach masz mierne i widze ze jesteś poprawny politycznie a moze jestes fanem rownouprawnienia i bierzesz udzial w marszach rownosci machajac flaga z tecza? :)

Jak widze jak piszesz to tylko gra od razu nasuwa mi się wizerunek niedzielnego gracza który nawet nie wie jak ktoś go robi w h....Nie mierz wszystkich swoja miara to ze ty jesteś glupi nie znaczy ze ktoś kogo nie znasz również.

 

Wracajac do dyskusji na temat lagow,jak zapewne wielu z was również wie,wiekszosc problemów wlaśnie jest z arabusami...i to nie tylko w FIFIE również w innych grach to istna plaga...Powinna być mozliwosc wybierania przeciwnika przed meczem,Ja jak bym zobaczyl zielona flage z tymi ich znaczkami od razu bym wyszedł.Poprostu nie da się grac 3 razy miałem lagi w tej grze takie ze nie dalo się grac ,gra zatrzymywala się na kilka sekund i mecz rozgrywałem po 20 minut.....Czlowiek się może zdenerwować,i za każdym razem po meczu jak wszedłem w profil tego gracza był to saudi arabia player...

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko widze ciapatą nazwę klubu to wychodze z lobby przed meczem. Nie ma sensu grac z takimi i szargac sobie nerwy. Z drugiej strony szkoda, ze po przegranym meczu sie nie wysadzaja. Wtedy bym sie przemeczyl :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piracie, ) pomyliłeś się bardzo w mojej ocenie, poprawność polityczna to coś czego nienawidzę i nie stosuję, chodźby nazywając Twoje zachowanie debilnym - bo po prostu takie jest :) Mamy własne zdanie na temat tego co arabscy przeciwnicy sobą reprezentują i to zdanie jest nawet bardzo podobne ale odóżnia nas styl. Mnie by do głowy nie przyszło wyzywać kogoś z powodu durnej i dość kiepskiej w tym roku gry i tego, że ma lagi (na życzenie czy nie, bo tego tak naprawdę nie wiesz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak sprawdzacie profile graczy w meczach fut?

 

Futscope.com. Jeszcze nic pod 16 z tego co wiem nie ma. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko widze ciapatą nazwę klubu to wychodze z lobby przed meczem. Nie ma sensu grac z takimi i szargac sobie nerwy. Z drugiej strony szkoda, ze po przegranym meczu sie nie wysadzaja. Wtedy bym sie przemeczyl :)

Zwykle robię tak samo, chyba, że czekałem na przeciwnika dłużą chwilę, wtedy nie wybrzydzam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych super paczkach jeszcze nic nie trafilem....Zastanawia mnie system rozdzielania graczy w paczkach,moze zalerzy od ilosci otworzonych paczek ze w koncu musi cos wpasc?Trafil ktos kiedysc cos dobrego od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem póki co o

Moya

De Marcos varane laporte alba

Krycha

Perez rakitic

Vela konoplanka

Martinez

Ale dodaje ciągnie mnie do tej bundeski ale w cenie bbva podanej powyżej bite kupię sensownej bundeswery.. chyba że masz jakiś pomysł na Bundeslige za 300k?

Hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze korci mnie zbudowanie takiego skladu.

4e8b8a9b87991df79d449026292be2f5.jpg

Tevezem gralo mi sie kozacko. Natomiast w Bundes szwankuje mi atak przez co kombinuje z ustawieniami, za to obrona to poezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm?

Szirle Miler kosta

Rode Boateng Vidal/Gustavo

Piszczu Matip Naldo Wendell

Farman

Ewentualnie IF Matip i IF farman

Futscope.com. Jeszcze nic pod 16 z tego co wiem nie ma.

Słabo to działa i nie wiem skąd bierze statystki ale na pewno nie z FIFA 16 :p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevezem gralo mi sie kozacko. Natomiast w Bundes szwankuje mi atak przez co kombinuje z ustawieniami, za to obrona to poezja.

 

Kogo masz w obronie i ataku i przede wszystkim, jaka formacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szirle Miler kosta

Rode Boateng Vidal/Gustavo

Piszczu Matip Naldo Wendell

Farman

Ewentualnie IF Matip i IF farman

Słabo to działa i nie wiem skąd bierze statystki ale na pewno nie z FIFA 16

Ile to będzie hajsow? Nie wiem czy Miller mi spasi, czy już nie myśleć o dozbieraniu na lewusa. Ps pokaż swój aktualny skład Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo masz w obronie i ataku i przede wszystkim, jaka formacja?

Na ta chwile gram tak.

ffd792cdb9233363cb0a299e555342b7.jpg

Ale gram tez 4231 ze skrzydlami oraz 433(4).

Nie jestem zdecydowany co do formacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę budzetowo bez Ronaldo Messiego i suareza a z drugiej strony bez Ribery lewy Hero i Robben...

Na co Hero Lewy, skoro ta karta jest praktycznie taka sama jak NIF? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na co Hero Lewy, skoro ta karta jest praktycznie taka sama jak NIF? ;>

 

No ta, jedyne 5 roznicy w strzale, to tyle co nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No ta, jedyne 5 roznicy w strzale, to tyle co nic :)

Nie jest odczuwalne w ogole. Czytalem mase opinii ludzi. Podobnie jest z Aguero. Poza tym zwykla karta Lewego wszystko strzela praktycznie, wiec po co przeplacac. On mi raz strzelil gola w samo okno spod linii koncowej boiska jak sie zaczyna pole karne, kat byl niemal zerowy. Myslalem, zeby zapisac ale ja sie w takie rzeczy nie bawie, chociaz bramka byla rzadkiej urody. Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   

No ta, jedyne 5 roznicy w strzale, to tyle co nic :)

 

Jak te 5 w górę jest warte 0.5kk, czyli 0.1kk za każdy 1 punkt w górę to... co kto lubi :). Lewandowski dostaniee kolejne specjalne karty (kwestia czasu) i wartość tego hero będzie tylko spadała. Jego zakup podobnie jak wielu IF-ów, których pozycja nie ulega zmianie (z korzyścią) jest fanaberią. TOTS, TOTY, jak najbardziej, ale IF czy nawet SIF? Nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lagów, to kiedy w lobby po pojawieniu się przeciwnika choć przez chwilę widzę pomarańczowe lub czerwone kreski zasięgu to od razu wychodzę z lobby. Lepiej spędzić chwilę na szukaniu nowego przeciwnika niż denerwować się przez 15 minut meczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to będzie hajsow? Nie wiem czy Miller mi spasi, czy już nie myśleć o dozbieraniu na lewusa. Ps pokaż swój aktualny skład

http://www.futhead.com/16/squads/2932489/

Myślę żeby Müllera cofnąć na CAM, na st lewy

Co do lagów, to kiedy w lobby po pojawieniu się przeciwnika choć przez chwilę widzę pomarańczowe lub czerwone kreski zasięgu to od razu wychodzę z lobby. Lepiej spędzić chwilę na szukaniu nowego przeciwnika niż denerwować się przez 15 minut meczu.

Problem jest w tym, że cały czas są trzy zielone bary, a w meczu lagi - gdyby to co piszesz było reguła to nie grał bym na lagerow :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak pozwala to zmniejszyć liczbę gier z lagmi. Mi się naprawdę rzadko zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jest odczuwalne w ogole. Czytalem mase opinii ludzi. Podobnie jest z Aguero. Poza tym zwykla karta Lewego wszystko strzela praktycznie, wiec po co przeplacac. On mi raz strzelil gola w samo okno spod linii koncowej boiska jak sie zaczyna pole karne, kat byl niemal zerowy. Myslalem, zeby zapisac ale ja sie w takie rzeczy nie bawie, chociaz bramka byla rzadkiej urody.

 

IMO to ludzie mają nawet takie opinie, że karty "fresh" grają lepiej. Także tego.

Grałem zwykłym i patrząc na ten filmik mam wrażenie, ze jednak jest jakaś wieksza roznica w tej karcie.

https://www.youtube.com/watch?v=AyaspOmGYQs

BTW jakiego napastnika z bpl polecacie? Mam atak Remy-Diouf i ten drugi jest strasznym kolkiem :P Cos taniego potrzebuje i dobrego.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Kane, ale nijak się on ma do pace stylu Remiego czy innego uolkota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie wykosztuje i sturridga sobie sprawie, tylko kurde ten jego weak foot.. Za taki hajs to cos lepszego bym chcial:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam sprawdzic Ci Kane'a zwlaszcza ze kosztuje grosze. Mam 4 napadziorow - Torres, Remy, Kane, Falcao i zazwyczaj gram duetem Remy - Kane. Kane 57 meczykow 28 bramek a Remy 52/28. Padaka ale gram nimi praktycznie od poczatku i nadal sie ucze gry wiec duzo setek marnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futscope.com. Jeszcze nic pod 16 z tego co wiem nie ma. 

 

Ten futscope to w 15 ostre bajki opowiadał. Jakoś nie ufam im :D 

 

W tych super paczkach jeszcze nic nie trafilem....Zastanawia mnie system rozdzielania graczy w paczkach,moze zalerzy od ilosci otworzonych paczek ze w koncu musi cos wpasc?Trafil ktos kiedysc cos dobrego od razu?

Tobie to nic nie pasuje. Handel nie, paczki nie. Wróć do zwykłych sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×