Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie uskuteczniam zadnego chorego "snipingu", tylko nakupilem pierdyliard kart i wcześniej duzo lepiej to wszystko szło. Wyciagalem po 30-40k. A ostatnio 10-15-20 przez te wygibasy EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę zaraz do szwagra bo kupił ps i trzaskamy drafty na 10 kont. Coś czuję, że mogę być dzisiaj zarobionych.......

W karty kontraktu i fitness :-D

Że Ci się chce grać na te arabskie dzieci to podziwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam defa i kontre i jadę tych posrancow w dupala. Mam szczęście do nagród w drafcie a kasy mi trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Milner wyskakuje do główki. Wpada na niego Benteke przeciwnika i uderza głową w plecy Milnera. Karny dla przeciwnika. Mecz zremisowałem, ale... im więcej spotkań rozgrywam tym gra staje się mniej grywalna. WTF? Narzekać nie zamierzam, bo mimo wszystko remisy, ewentualnie przegrane jedną bramką. Chcesz wygrywać? Musisz wykorzystywać błędy silnika.

Gdybym miał oceniać z perspektywy kilku spotkań kartę NIF Ronaldo, którą mam wypożyczoną, to bym ją sprzedał przez QS. Taka mnie dzisiaj "niemoc" dotyka  ;)

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiwcie jakies paczki jutro?

Jutro? Jak za chwile pewnie beda 35k :D jutro to beda, ale za 50

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko za 25k...

No to jutro 35k w takim razie, bedzie tak samo jak tydzien temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest tu ktos, kto przy ostatnich HH, herosach itd potrafi dziennie zrobic wiecej niz 30-40k tradujac? Ja mam 100 miejsc w liscie transferowej zapchanych i jak na dzien wyciagne 15-20k to jest dobrze >

Od wczoraj to nawet snajpa nie bardzo dziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć nie mam dziś głowy do grania to zapytam jakim ustawieniem grasz Van der Fck może  i ja spróbuję tego defa i konterki bo po wczorajszym graniu dostałem załamania psychicznego .Co z tego ze mam prawie w każdym meczu przewagę w posiadaniu piłki jak koleżka wyprowadzi jedną bądź dwie konterki(karny strzał życia) to wtedy się zaczyna atak na krzyżaku i jak gościu to wyczuje to mnie rozjeżdżają jak młodego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram 433-2. Atak high/med, 1 cm med/med drugi tak samo albo def high. Cdm tyko med/high. Boki obrony standard high/med. Obrona najlepiej med/high ewentualnie med/med. Zaczynam def+kontra by wybadac z czym gram a potem różnie, zależnie od przebiegu meczu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend chyba nie sprzyja handlowi...

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar, Ibra = kolejne TOTW dla EA załatwione? W piątek Messi z Hero kartą za bohaterską walkę z kontuzją? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pauzujacy Messi jest i tak lepszy od 90% grajacego aktywnie swiata pilkarskiego  %-)

 

edit. neymar juz 25k up XD

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócić do bpl?

Mam ten sam dylemat. Ale szkoda mi sprzedawac Bundeslige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I grze też, sami lagerzy

Coś w tym jest. Chyba zacznę odpuszczać weekendy. Skoro gra polega na wymianie pakietów klient-serwer-klient, to przy weekendowym obciążeniu gra przestaje być grywalna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat. Ale szkoda mi sprzedawac Bundeslige.

Bundesliga nie dla mnie. Sprzedałem to i myślę czy wrócić do bpl czy zacząć z bbva bo tam jest modric i martinez/Benzema..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga nie dla mnie. Sprzedałem to i myślę czy wrócić do bpl czy zacząć z bbva bo tam jest modric i martinez/Benzema..

Jak lubisz klepać z pierwszej i ogólnie klepać to LaLiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar, Ibra = kolejne TOTW dla EA załatwione? W piątek Messi z Hero kartą za bohaterską walkę z kontuzją? :D

Ibra za dwie bramki? Nie sadze xD

Neymar idzie po pierwszego ifa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga nie dla mnie. Sprzedałem to i myślę czy wrócić do bpl czy zacząć z bbva bo tam jest modric i martinez/Benzema..

Ja mialem zaczynac ogolnie ta edycje od budowania skladu BPL, ale ceny zmusily mnie do budowy Serie A. Gdzie za stosunkowo niska cene mozemy miec mocny sklad i nie powiem gralo mi sie bardzo dobrze (Serie A + Tevez), a aktualnie mam Bundeslige i cos mi nie idzie nia. Lewy to nie jest ten Lewy z 15.

Nastepny przystanek to wlasnie chyba ulubiona liga BPL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga nie dla mnie. Sprzedałem to i myślę czy wrócić do bpl czy zacząć z bbva bo tam jest modric i martinez/Benzema..

Modric taki dobry? Nie grałem nim, ale myślę wymienić Rakiticia na niego. Zastanawiam się, bo dopłata jest znaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem zaczynac ogolnie ta edycje od budowania skladu BPL, ale ceny zmusily mnie do budowy Serie A. Gdzie za stosunkowo niska cene mozemy miec mocny sklad i nie powiem gralo mi sie bardzo dobrze (Serie A + Tevez), a aktualnie mam Bundeslige i cos mi nie idzie nia. Lewy to nie jest ten Lewy z 15.

Nastepny przystanek to wlasnie chyba ulubiona liga BPL :)

 

Nie trawie serie a, dla mnie taka sama padaka jak byndeswera,

Tylko BPL tylko boli mnie w bpl brak ST. Jedyny sensowny to kun za 400k ;/

Brakuje takiego kogos pomiedzy za np 170k

Modric taki dobry? Nie grałem nim, ale myślę wymienić Rakiticia na niego. Zastanawiam się, bo dopłata jest znaczna.

Gram Rakitic+modric w sezonach i to co klepia i strzelaja z daleka to glowa mala.

Jak beda prezentowac chociaz  50% tego co w sezonach to :olaboga:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×