Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Modric taki dobry? Nie grałem nim, ale myślę wymienić Rakiticia na niego. Zastanawiam się, bo dopłata jest znaczna.

A w jakiej taktyce i gdzie chcesz umieścić Modricia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakitic ma dużo zalet. Może go zostawię a zamienię Koke na Modricia. Muszę się zastanowić, bo specjalnie tanio nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jest taka cena gry w USA?!

http://tinyurl.com/po8plu4

W USArmy soccer jest tym dla natywnych, czym NFL dla Irlandczyków wśród, których żyję. Niezrozumiałym sportem dla idiotów. 2k16 ściągali dla mnie dwa tygodnie. Z UK. Na pytanie: "Dlaczego tak długo? Z Amazona mogę mieć w ciągu kilku dni!?!". Pani z xtra-vision odpowiedziała: "Kto w to gra?". No, właśnie... kto?  ;) 

 

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej taktyce i gdzie chcesz umieścić Modricia?

4-3-2-1, na któryś z CM (teraz w środku mam, od lewej, Rakitic, James, Koke).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibra za dwie bramki? Nie sadze xD

Neymar idzie po pierwszego ifa :)

Kto wie co EA wymyśli. Liczbę kart już zwiększyli, więc trochę więcej tych kart będzie... Ibra poza 2 bramkami rozegrał fajne spotkanie :P W sumie im raczej chodzi o ilość otwieranych paczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trawie serie a, dla mnie taka sama padaka jak byndeswera,

Tylko BPL tylko boli mnie w bpl brak ST. Jedyny sensowny to kun za 400k ;/

Brakuje takiego kogos pomiedzy za np 170k

Gram Rakitic+modric w sezonach i to co klepia i strzelaja z daleka to glowa mala.

Jak beda prezentowac chociaz 50% tego co w sezonach to :olaboga:

ST w BPL tez mnie boli. Aguero chcialbym bardzo. Ale na poczatek chyba skonczy sie Costa lub Sturridgem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USArmy soccer jest tym dla natywnych, co NFL dla Irlandczyków wśród, których żyję. Niezrozumiałym sportem dla idiotów. 2k16 ściągali dla mnie dwa tygodnie. Z UK. Na pytanie dlaczego tak długo? Z amazon mogę w ciągu kilku dni! Pani z xtra-vision odpowiedziała: "kto w to gra?". No, właśnie... kto?  ;)

Akurat w Stanach "troche" ludzi w to gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USArmy soccer jest tym dla natywnych, co NFL dla Irlandczyków wśród, których żyję. Niezrozumiałym sportem dla idiotów. 2k16 ściągali dla mnie dwa tygodnie. Z UK. Na pytanie dlaczego tak długo? Z amazon mogę w ciągu kilku dni! Pani z xtra-vision odpowiedziała: "kto w to gra?". No, właśnie... kto? ;)

Podejrzewam, że i tak sprzedają więcej kopii w USA niż we wschodniej Europie. To że futbol amerykański jest dla Europejczyków czymś idiotycznym, bo w sumie jest, to słabe zainteresowanie kopaną w USA to delikatny mit. Na pewno rozwija się to w super tempie, w przeciwieństwie do popularyzacji jajka w Polsce, czy całej Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serie a to liga która generuje najwięcej dikhedow, bo ma samograjow za grosze

Z ciekawości rzucilem okiem jakie warunki ma ten najngolan że wszystkich obala, słabsze odemnie, a ją gladiatorem nie jestem, kolo 65kg lol :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neymaritto x 3 !!!

 

edit X4 !!!

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz moze dolaczyc do kuna, lewusa i ronaldoc- wszyscy 5 bramek w meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że i tak sprzedają więcej kopii w USA niż we wschodniej Europie. To że futbol amerykański jest dla Europejczyków czymś idiotycznym, bo w sumie jest, to słabe zainteresowanie kopaną w USA to delikatny mit. Na pewno rozwija się to w super tempie, w przeciwieństwie do popularyzacji jajka w Polsce, czy całej Europie.

Chyba żartujesz? Ile razy w roku odwiedzasz USA? Tam nikt poza kolorowymi z Ameryki Łacińskiej piłką nożną się nie interesuje. Przepraszam mijam się z prawdą. W high schools kopią dziewczyny. W Kanadzie już bardziej.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze co roku na karte messiego to smiac mi sie chce z jego silu.

przeciez tego karakana mozna tylko wywrocic wslizgiem, mocniej stoi na nogach od ronaldo.

Lekko z 73-5 sily powinien miec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem nosa żeby dzisiaj kupić Neymara, niestety troszkę za wcześnie go wystawiłem i tylko 450k za niego wziąłem a już po 470 lata, ale te ludzie głupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz? Ile razy w roku odwiedzasz USA? Tam nikt poza kolorowymi z Ameryki Łacińskiej piłką nożną się nie interesuje. Przepraszam mijam się z prawdą. W high schools kopią dziewczyny. W Kanadzie już bardziej.

Mam rodzine w stanach urodzeni, w pl byli raz, bujaja sie z muzinami i za ManU sie piora :D pewno jakies odmience, albo zniewesciali :D ;) Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w pl byli raz, bujaja sie z muzinami i za ManU sie piora :biggrin:

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rodzine w stanach urodzeni, w pl byli raz, bujaja sie z muzinami i za ManU sie piora :biggrin: pewno jakies odmience, albo zniewesciali :biggrin: ;)

Mam kumpli w Chicago i Filadelfii. Jakoś z ich opowieści nie wynika, że piłka w USA to średniowiecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpli w Chicago i Filadelfii. Jakoś z ich opowieści nie wynika, że piłka w USA to średniowiecze.

Chodzilo mi o to ze za United by "zatlukli" ;) przenosnia taka.

Noż chyba Tys skumac powinien

Ale najlepiej niech.sie MaxyM wypowie, Czikago to chyba nie jakis zascianek :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rodzine w stanach urodzeni, w pl byli raz, bujaja sie z muzinami i za ManU sie piora :biggrin: pewno jakies odmience, albo zdziewiczeli ;)

Ja tam latam, bo moja narzeczona jest obywatelką tegoż zakątka. Jeszcze nie słyszałem, by ktoś kibicował soccererowi. Może dlatego, że biali i natywni Amerykanie. Konkretnie wśród owych w kolejności NHL, NFL, MBL, NBA... i dziura. Nie ma się na co obrażać. Dla mnie poza koszykówką reszta jest tak samo strawna jak dla nich "kopana".

Mam kumpli w Chicago i Filadelfii. Jakoś z ich opowieści nie wynika, że piłka w USA to średniowiecze.

Bo Polacy. 

IF Perisic nie jest warty coins, które trzeba za jego kartę wydać. Hernanes kropla w kroplę, a nawet ciut lepiej.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie tu wytyczne ustawic by wszysko gralo?

post-59826-0-90981500-1445116818_thumb.p

Edytowane przez joseph969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie tu wytyczne ustawic by wszysko gralo?

LF i RF - wbiegaj za plecy obrońców

reszty bym nie ruszał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos na temat:

Alba

Laporte

Varane

De Marcos

 

 

???

Alba - the best, zarówno z przodu i z tyłu, super bezpiecznik w obronie dla pędzi wiatrów, tylko trzeba mu w taktyce dać,co by się z tyłu trzymał

Laporte - nie grałem

Varane - super stoper za tą cene

De Marcos - niestety jak dla nie nijaki, niby szybki ale jakoś tego nie widać i łatwo go przepchać, polecam Danilo i Alvesa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×