Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tylko totw predictions a nie oficjalka. Pelno komentarzy ze Herrera powinien dostac IF'a wiec pewnie bedzie.

 

Nie czytałem komentarzy w wątkach i portalach fifowych, ale zwyczajnie mu się należy.

Statystyki jakie wyczytałem: na 10 oddanych przez niego celnych strzałów 8 bramek, to jest coś.

No i najwyżej oceniony piłkarz w meczu z Evertonem.

Tyle, że Kanadyjczycy uj się na piłce znają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś piłkarz, który zasłużył na hero kartę w tym tygodniu? Ciekawe jak długo będą trzaskać te HH :o

Imo Neymar dostanie, tak z dupy. Odnoszę wrażenie, ze w każdym totw najlepszy zawodnik bedzie świecił sie w tym kolorze.

Ciekawe kiedy sypną hh z paczkami za 100k ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko totw predictions a nie oficjalka. Pelno komentarzy ze Herrera powinien dostac IF'a wiec pewnie bedzie.

Jakas karta hero? Wijnaldum :P

Jakiś rekord pobił? Czy tak bez powodu? :P

 

 

Imo Neymar dostanie, tak z dupy. Odnoszę wrażenie, ze w każdym totw najlepszy zawodnik bedzie świecił sie w tym kolorze.

Ciekawe kiedy sypną hh z paczkami za 100k ^^

Nie zdziwiłbym się, hype podtrzymany, pieniążki lecą...

 

Awansowałem do 2 ligi z mistrzostwem :biggrin: Łatwiej niż w 15stce... Co nie zmienia faktu, że gra pełna jest patałachów, którzy za wszelką cenę chcą wygrać spotkanie choćby grajac na faule w polu karnym czy też sprinty... Gra się to yebane "Play Beautiful", akcje składne, piękne podania, strzały, itd., żeby na koniec stracić bramkę od idioty, który chyba nie ogarnął, że gra w 16stkę, a nie w 15stkę... Gdyby ich wyeliminować gra byłaby przyjemna.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki cytując klasyka, stary i głupi pady drogie są i sam nigdy nie polamalem żadnego , a trochę nerwów było przy fifce

Dokładnie, za każdym razem kiedy mam ochotę rozwalić pada to szybka kalkulacja - 250 zl, których nie wydam na nowego pada mogę wydać na nową grę. Pomaga ;)

Btw pierwszy Nikolić kupiony za 200 sprzedał się za 3500 :D dla wszystkich kawior, szampan i panie o obyczajach lżejszych niż worek z punktami Lecha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co niby Neymar ma dostac karte hero? Jak ktos mi tu przedstawi konkretne argumenty, to uwierze, bo to, ze strzelil 4 gole(2 z karnych) to o niczym nie swiadczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nic, tylko sprzedać wszystko za jakis czas i czekać na toty. Ale bedzie rewolucja!

Btw. Messi w 13 i 14 latał poniżej 1kk. Coś w granicach 800k xD wiec nie jest to koniec Fut :)

 

Tylko pytanie - kiedy? ;) Pod koniec października? Moim zdaniem Messi nie jest teraz wyznacznikiem, bo jego karta jest i tak mniej warta niż NIF z 15, będący CF, więc mogący grać centralnie. 

 

BTW, żeby nie było, trend i tak wiadomo jaki będzie - ceny będą jechały ostro w dół przy takiej częstotliwości hh. Dobry ruch ze strony EA. Co do cen jeszcze słowo, nie wiem jak na PlayStation, ale na X1 dla mnie pewnym wyznacznikiem są legendy, które mniej/bardziej trzymają swoje ceny. Podejrzewam, że na PS4 również pewne karty nie spadają jakoś mocno.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co niby Neymar ma dostac karte hero? Jak ktos mi tu przedstawi konkretne argumenty, to uwierze, bo to, ze strzelil 4 gole(2 z karnych) to o niczym nie swiadczy

Dla nas o niczym, dla normalnie myślącego o piłce też o niczym, ale.... To jest EA, potrzebny jakiś więcej argument? :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nas o niczym, dla normalnie myślącego i piłce też o niczym, ale.... To jest EA, potrzebny jakiś więcej argument? :D

Jedynym, ktory moze dostac(ale pewnie nie dostanie) jest Rooney.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym, ktory moze dostac(ale pewnie nie dostanie) jest Rooney.

 

Nie zdziwię się jak Neymarowi dadzą. To że nie ma logicznych przesłanek - masz rację, ale jak pisze @Sithman - to jest EA. Przewidywany TOTW nie rzuca na kolana, więc mogą wpuścić do drużyny hero Neymara, żeby podnieść sprzedaż FP. Chyba że coś przegapiłem w futbolowym świecie i w 5 czeka nas jakaś karta hero do poniedziałku, coś a'la Ibra czy Ronaldo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ceny będą jechały ostro w dół...

...Dobry ruch ze strony EA. Co do cen jeszcze słowo...

.... na X1legendy, które mniej/bardziej trzymają swoje ceny. Podejrzewam, że na PS4 również pewne karty nie spadają jakoś mocno.

To jest wlasnie ich cfancyg, karty "srednie" pojda na pysk, ale te najdrozsze beda nadal bardzo rzadkie i drogie. To gwarantowalo nedzie sprzedaz FP ktore jak widac po ilosci i zdziadzialych cenach najdrozszych consumables ida jak woda i musza isc dalej. Ludzie wciaz musza CHCIEĆ wiec top bedzie szedl do gory albo sie utrzymywal, niestety reszta w dol na leb na morde.

Nie wzieli pod uwage w ea jednak ze zbyt wielka chciwosc moze spowodowac ze lud zacznie sie wykruszac z futa, jesli procz fp sposobu na "lepszejszych" graczy nie bedzie. :/

F3nix,.z tego ifa Longa bedzie co na boisku???

...a moze ktos testowal? :)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3nix,.z tego ifa Longa bedzie co na boisku???

...a moze ktos testowal? :)

Nie mam pojecia, w sumie w 15 jego if fajnie latal ale to byla 15 a nie 16, chociaz ostatnio to dla mnie ta gra wyglada jak 15 z nowymi transferami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie ich cfancyg, karty "srednie" pojda na pysk, ale te najdrozsze beda nadal bardzo rzadkie i drogie. To gwarantowalo nedzie sprzedaz FP ktore jak widac po ilosci i zdziadzialych cenach najdrozszych consumables ida jak woda i musza isc dalej. Ludzie wciaz musza CHCIEĆ wiec top bedzie szedl do gory albo sie utrzymywal, niestety reszta w dol na leb na morde.

Nie wzieli pod uwage w ea jednak ze zbyt wielka chciwosc moze spowodowac ze lud zacznie sie wykruszac z futa, jesli procz fp sposobu na "lepszejszych" graczy nie bedzie. :/

F3nix,.z tego ifa Longa bedzie co na boisku???

...a moze ktos testowal? :)

 

Ja nie wiem jak innym, ale np. mój handel w ostatnich tygodniach spadł do niemal zera. Po wielkiej hossie na początku teraz bessa. Zarabiam jakieś okruchy, a wszystko przez HH, które zabijają handel moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, w sumie w 15 jego if fajnie latal ale to byla 15 a nie 16, chociaz ostatnio to dla mnie ta gra wyglada jak 15 z nowymi transferami.

Wpadlo mi 20k to se zawezme. Nie j lata po liscie. Duzo ponizej 15k chyba nie spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crespo mnie wczoraj zmasakrował do spółki z Giggsem i Stoiczkovem , zabawnie to wygląda jak zapierd... jakby w czasach gdy grali byli jakimiś nadludźmi lol , rozumiem Pele ale tutaj trochę beka jakie to wasze "pace" im dali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak innym, ale np. mój handel w ostatnich tygodniach spadł do niemal zera. Po wielkiej hossie na początku teraz bessa. Zarabiam jakieś okruchy, a wszystko przez HH, które zabijają handel moim zdaniem.

A u mnie nawet nawet. Pare okazji poszlo ;) Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nawet nawet. Pare okazji poszlo ;)

 

Dziś kupiłem IF Krychowiaka za 21250.

Straciłem 100k na Messim w 1 dzień ale wszystko potaniało, tak że sponsor Lionel:

 

jpyo3o.jpg

 

Jak zwykle wyrobiłem się co do ostatniego centa.

 

Odkupiłem IF Guarina - ta karta to masakra...

Bardzo podobne statystyki jak Pogba ale chodzi lepiej... O wiele lepiej i jakie gole wali z dystansu... Szok u przeciwnika, co ten typ wyprawia, w dodatku silny jak czołg - świetna karta.

 

Vidal - grałem, i chcę grać dalej... Świetny jest.

 

Alaba - serio, raz nim zagrać i po tem na każdego LB się klnie. 

 

Boateng/Cheillini - mocna obrona to podstawa

 

Florenzi - na papierze fajna karta.

 

Roya kupiłem dziś fresh na promocji - bez tej karty żaden skład mi się nie podobał i każdemu brakowało Keana - Roy jest genialny.

 

Perini - brak kasy - ale za te 1000, gra jak za 30 000.

 

Tevez zostaje na CAM, co ta bestia wyprawia na tej pozycji H/H daje mu świetne predyspozycje - podania mógłby mieć lepsze ale i tak daje radę... Za to jakie bramki wali zza pola karnego - WOW, a dzięki sile wchodzi w pole karne jak w masło .

 

Higuain - nie wiem, zobaczę co potrafi.

 

Kluivert - wiadomo, dla mnie najlepsza karta jaką grałem w FUT - żadna tak nie chodzi jak Patrick - żadna.

 

Pomoc H/H M/H H/H powinna dobrze chodzić. 

 

Pozbyłem się Messiego ale mała strata, mam skład którym nie mogę się doczekać, by pograć. 

Jedynie nad czym myślałem, to prawa obrona - opcja włoska - czy opcja Silva - Auriel. 

Chętnie bym też kupił Aguero ale póki co to zachcianka, na którą nie mam hajsu...

Ale poczekam co dalej z rynkiem... Bo tu nawet IFy nie rosną w ceny... Wszystko spada. 

Straciłem jakąś legendę na podatkach i spadkach w ostatnim 1,5 tygodnia.

Ale taka to gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym wiem O.Tadeuszu jako twój uczeń robię to co mi podpowiadasz ale te dzikusy nie kupują albo ja jestem naprawdę inny a może karma się ode mnie odwróciła choć przy handlu nigdy u mnie jej nie było .Ale co tu się dziwić jak czytam ze nawet największe wypasy(transferowe) z forum  mało zarabiają. Dobrze ze mogłem choć raz wydymać Kanadyjczyków i kasa z transferów ładnie żarła dopóki miałem darmowe drafty. Potem oni wydymali mnie na fp i w przyrodzie znowu nastała równowaga

 

haaaaaaaaaa Unki a smiałeś się ze mnie co do pada fakt twój jeszcze żyje mój nie więc wszystko przed Tobą :laugh: i jak tak dalej pójdzie to następna będzie noga i wtedy to naprawdę zacznę wierzyć ze fut to narkotyk 21 wieku

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainwestowałem w if Longa, wyrwałem za 16k, mam nadzieję, że jutro pójdzie w górę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podpowiadaj :biggrin: bo zmęczony jestem po wizycie u lekarza (takie rzeczy tylko w Polsce 6h na korytarzu)i całą noc poświęcę na tego longa i te 300k wydam na niego.Wiem ze żartuję ale jak mnie diabołek podpuści to poleceeeeeeee gdyż jestem zdesperowany :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nawet nawet. Pare okazji poszlo ;)

U mnie też kilka się sprzedało, np Modric poszedł za 99k, i Douglas za 54k. Mały handel praktycznie nie istnieje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa.


Zainwestowałem w if Longa, wyrwałem za 16k, mam nadzieję, że jutro pójdzie w górę.

Ja wylicytowałem około 10 po 15k, myślę, że 3-5k na każdym zarobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne u mnie webapp i companion nie działa.

 

LOL zablokowali mi konto :)

 

I to jeszcze jedyne podstawowe konto, które miałem. Chyba chcą abym sprzedał FIFĘ, a używałem tylko zwykłego autoclickera na web-app :)

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×