Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo rozbijania padów. Kupiłem kilka dni temu nowego i wiecie, ze sa one inaczej w środku poskładane? :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne u mnie webapp i companion nie działa.

 

LOL zablokowali mi konto :)

 

I to jeszcze jedyne podstawowe konto, które miałem. Chyba chcą abym sprzedał FIFĘ, a używałem tylko zwykłego autoclickera na web-app :)

A co pisalem, jak sie tym chwaliles, ze to zwykly autoclicker?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo rozbijania padów. Kupiłem kilka dni temu nowego i wiecie, ze sa one inaczej w środku poskładane? :)

karny z dupy czy gol z dupy w 90 minucie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co pisalem, jak sie tym chwaliles, ze to zwykly autoclicker?

 

Wiem, ale on nie był wystarczająco szybki. Napisałem własny, bardzo szybki, który wychwytywał 9/10 okazji, więc prawdopodobnie o to im chodzi. Jutro zadzwonię i się dowiem. Jak nie odblokują to nie będę płakał, przynajmniej uwolnię się od tej chorej gry.

 

Poza tym to nie był żaden zewnętrzny program, tylko zwykły skrypt w oparciu o web-app i przeglądarkę, o żadnym AB nie ma mowy.

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wystarczy aby dostac bana, nie trzeba ustawiac zadnych AB. Myslisz, ze czemu ludziom blokuja market, jak za szybko klikaja? Do tego pewnie skrypt opieral sie na klikaniu w te same punkty, a to bardzo latwo jest wylapac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale on nie był wystarczająco szybki. Napisałem własny, bardzo szybki, który wychwytywał 9/10 okazji, więc prawdopodobnie o to im chodzi. Jutro zadzwonię i się dowiem. Jak nie odblokują to nie będę płakał, przynajmniej uwolnię się od tej chorej gry.

Poza tym to nie był żaden zewnętrzny program, tylko zwykły skrypt w oparciu o web-app i przeglądarkę, o żadnym AB nie ma mowy.

Pojawia sie info w grze, ze konto zostało zablokowane? (Mail o banie) Czy masz tylko odcięty dostęp do webappa? Jeżeli to drugie to wystarczy odczekać.

Ich nie interesuje skrypt, AB tylko ilośc generowanych zapytan. Bany leca nawet po 2h xd

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli monit o banie + prośba o kontakt. Web-app + companion nie działa, próba zalogowania kończy się błędem :)

 

Ilość zapytan na poziomie 10-15 na minute.

 

Info z konsoli:

"We have temporarily disabled your account to protect information. We apologize for the inconveniences. help.ea.com/es/contact-us visit to unlock"

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli monit o banie + prośba o kontakt. Web-app + companion nie działa, próba zalogowania kończy się błędem :)

Ilość zapytan na poziomie 10-15 na minute.

10 RPM wystarczy do wyłapania Bana. Szanse na odblokowanie sa, ale sobie poczekasz :p i to długo

karny z dupy czy gol z dupy w 90 minucie? :D

Mam słabe nerwy do kopania po poprzeczkach i ewidentnej przewadze. Oliwy do ognia dolał srebrny skład z Nigerii :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 15 zapytan na minute i ban? Ej bez jaj, ja recznie szybciej klikam, ciekawe czy zaa klikane reczne mozna bana dostac :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 15 zapytan na minute i ban? Ej bez jaj, ja recznie szybciej klikam, ciekawe czy zaa klikane reczne mozna bana dostac :-)

Tak, ale nie robisz tego przez 2-10h z równa intensywnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 15 zapytan na minute i ban? Ej bez jaj, ja recznie szybciej klikam, ciekawe czy zaa klikane reczne mozna bana dostac :-)

 

Przy zgrabnych palcach na konsoli można i powyzej 60 na minute, raz  nawet wylapalem tymczasowego bana za klikanie na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 54 robiłem :) specjalnie liczyłem, żeby algorytm sprawdzić. Jest sposób, ale nie wiem czy do końca on działa. XD bi nie mam czasu siedzieć godzinę i szukać kart lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy, Martial, Welbeck a moze Lukaku i Benteke? Kogo polecacie na st z BPL ? Na cama narazie Payer, jak spisuje sie Coutinho? Oscar fajna karta, ale high w obronie nie wrozy za dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wjeżdżam takim składem. Pożegnałem się z Butragueno, mocny zawód. W 31 meczach w sezonach online 28 bramek, 3 asysty. To nie to. Jest zdecydowanie zbyt słaby fizycznie. Kontakt z obrońcą i jest na glebie. Szybkość i drybling (ledwie 3* sztuczek) nie są w stanie tego nadrobić. Dodatkowo brak centymetrów. Miałem deja vu z Messiego na PlayStation 4 w 15. 

 

W ofensywie sprawdzony już Müller grający rewelacyjnie, wchodzący z ławki z full chemią Douglas i testowany Tevez (na razie dość niewidoczny). Kluivert musi robić różnicę.
Cofnięci Mancuello (tania bestia, nie da się lepiej wyłożyć 400 monet) i nowy nabytek - Vidal, który zastąpi innego taniego rzeźnika - Rode. Po piłkarzu Bayernu spodziewam się, że będzie jednym z najlepszych graczy box to box w tej edycji.

Defensywa to Vangioni - jego TOTS był moim ulubiony lewym obrońcą w 15, testowany Abraham (na razie bardzo pozytywne wrażenia) i niezniszczalny Schär. Brosinski to zagadka, nie grałem nim jeszcze meczu. Jest kilka centymetrów niższy od Diekmeiera i ma trochę mniej siły, za to wg statystyk nie jest tak drewniany. Jak się nie sprawdzi zawsze można wrócić do gracza HSV, Olkowskiego, Opare czy Piszczka. 
Benaglio też u mnie jeszcze nie bronił, wcześniej z powodzeniem między słupkami stał Bürki.

Nie wiem co jeszcze mogę w tym składzie poprawić nie licząc dodawania legend. Moim zdaniem powinno to bardzo, bardzo solidnie grać. 

 

glZBfPp.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy, Martial, Welbeck a moze Lukaku i Benteke? Kogo polecacie na st z BPL ? Na cama narazie Payer, jak spisuje sie Coutinho? Oscar fajna karta, ale high w obronie nie wrozy za dobrze.

Welbeck i Martial slabe karty. Remy jak dla mnie z tej trojki najlepszy. Co do CAM powiem tak, Payet tanszy i zdecydowanie powienien wystarczyc. Ma w zasadzie wszystko. Coutinho jak dla mnie zjada Oscara, mam cala trojke i Oscar gra najmniej hehe :D

P.s. przede wszystkim Remy ma 4* sztuczek co jak dla mnie dystansuje pozostalych dwoch. Obecnie gram atakiem Sturridge -Costa ale Remy coraz blizej wygryzienia Sturridga.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten skład,a raczej grający tym składem spowodował u mnie odruch nie kontrolowany po którym pad został kaleką. Koleś wsadził mojej bundes 5 sztuk z czego 3 karniaki. Czas pomysleć o jakimś fitnessie bo może potrzebny mi urlop od dojczecajtung. Mam jakiegoś IF Longa w klubie i zastanawiam sie czy mój budżet w wysokości 15k starczy by dać mu zawodników z tego składu ?

142c28edc00f5696c61f1420355c8951.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zgrabnych palcach na konsoli można i powyzej 60 na minute, raz nawet wylapalem tymczasowego bana za klikanie na konsoli.

o żesz ty Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrany finał drafta z kolesiem który miał stroje za win 1 ligi ale takie mecze mogę grać. Niesamowicie czuł grę, można się z takich spotkań wiele nauczyc. Za przegrana 3-2 dostałem dwie paki i w nich tiago Silve

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem mecz, w którym o dziwo dominowalem ale.. nic bite trafialem, Costa Sam na sam obok bramki itp. Koleś oddał 2 strzały i strzelił3 bramki. Karny, swojak po centrostrzale po ziemi i jakiś faflok po różnym. W drugiej połowie dostałem 2 karne z czego pierwszy po czerwieni przeciwnika, potem wchodziło wszystko, wydaje mi się, że gdybym się uparł to bym X albo nawet kwadratem strzelił. Wygrałem 4:3 ale miałem dziwnie mieszane uczucia co do tego co się stało przed chwilą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Ramos z bvb łajno w tym roku :/ w 15 chyba bardziej op nie bylo niz on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz lepiej kupić silnego i wolniejszego st ale z dobrym strzałem niż pedziwiatra że słabym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zgrabnych palcach na konsoli można i powyzej 60 na minute, raz  nawet wylapalem tymczasowego bana za klikanie na konsoli.

 

Akurat bana złapać na konsoli to nie problem, ja mam tak opanowanie klikanie po 15 tce jak ronaldo toty ścigałem ponad miesiąc że bana wyłapuję bardzo szybko, zawsze staram się wolniej klikać ale wtedy palce nie chodza jak trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki może Ci się przyda  http://www.futbin.com/16/squad/24293  jak lubisz na siłę :P to Bony jak szybko biega to Mane.W ustawienie jak pamiętam  chyba trafiłem bo takim grałeś co do zawodników sam oceń.

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×