Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny na podarunek w rozszerzeniu listy transferowej? stmikolaj w PSN jakby ktoś był taki dobroduszny ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Jak chcecie coś komuś powiedzieć od serca to przez hsa lepiej :p

Ja pw mam zablokowane od 14 ^^

Co do zgłaszania, to w menu z wiadomością trzeba options wcisnąć, ewentualnie wejść na profil psn naszego rywala.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Messiego i Aguero ;)

Siedzą na ławie :biggrin:

P.S.

Widzieliście jaki Aguero był wczoraj zainteresowany meczem? :laugh:

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak z marsialem? Muszę go trzymać do czasu jak nie kupię Mullera, oczywiście mowa o nif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu TapatalkaNie no ku***. Wy zglaszacie to jak ktos Was obrazi ? :o

Wysle mi pajac priva, przeczytam i to wszystko. Najczesciej odpisuje 'have a nice day'. Ale zeby podpierdalac...Jeszcze Ty Piachu :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Zsdzwon pod 997

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

A ja to kto? Herszt bandy czy ojciec chrzestny? Zostałem zgłoszony i w myśl powiedzenia jak Kuba bogu tak bóg Kubie od tamtej pory zglaszam obraźliwe wiadomości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Widzę ze poruszyłem wrażliwy temat i dzięki Wszystkim za rady, ale wczoraj mój organizm powiedział stop a ze sprawy lubię rozwiązywać sam i mam adhd nie wytrzymałem i puściły mi nerwy. Nie robię tak nigdy, bo dla mnie to śmieszne i sam się z tego śmieję jak ktoś do mnie sapie w Internecie to przeważnie jak nikt nie obraża mojej rodziny przeczytam banan na twarzy chwila refleksji i temat skończony, Ale nie pozwolę gówniarzom już po skończonym meczu i wiadomościach wysłanych od niego a było ich z 10 wszystkie obrażały mój kraj moją rodzinę oraz wartości życiowych, których zacząłem uczyć się od 29 roku życia, (kto ma wiedzieć ten wie).Nie zaprzeczam ze sam jestem na siebie zły, ale wczoraj musiałem i naprawdę kolega z Anglii o imieniu Mohammed(taki z niego anglik jak ze mnie święta krowa) może dziękować Internetom ze nie ma jeszcze techniki teleportingu..Podaliśmy sobie na koniec adresy(kolegów w Anglii dużo, więc nie zaszkodzi sprawdzić) ja się nigdy w życiu nie pękałem i nie będę pękał a na pewno nie przed angielskim mahamedem.Uwierzcie mi nie jestem frustratem ani wariatem, ale pewne sprawy nawet w Internetach trzeba tępić i uświadamiać ludzi ze źle robią.Wiem ze sam źle postąpiłem, ale jestem tylko człowiekiem i za wczorajsze zachowanie sam wymierzę sobie kare. Jak ten temat został poruszony to tych panów, co jechali mi jak i mojej rodzinie na pw z powodu mojej miłości do Widzewa byliście tacy odważni  takie kozaki i jak zauważyliście prosiłem was o zostawienie mojej rodziny w spokoju i ubliżanie mnie uszanowaliście to i za to szacun, ale i tak spotka was kara, bo równowaga w przyrodzie musi być przeprosiny po tym, jak mósiałem czytać codziennie dzień w dzień waszych obelg pod adresem mojej rodziny nie daruje i was znajde, bo to tylko Internet pamiętajcie. Uspokoję kolegów to nikt ważny z tego forum tylko jakieś wynalazki, ale temat już skończony. Nie powinienem Wam może o tym pisać i w Waszym odczuciu pewnie się tłumaczyć, ale moją największą wadą charakteru jest szczerość do ludzi lubię ich poznawać dyskutować i wymieniać się poglądami, bo bez tego człowiek były nikim takie moje zdanie

pozdrawiam

 

Niech ktoś opisze Coste warto zamieniać i odstawić Bonego w jego miejsce

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musial Cie faktycznie mocno wkur****. Na takiego geniusza jeszcze nie trafilem, ale moze to i lepiej.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

@Stary Czlowieku :) mam Coste jak i Boniego. Graja razem na ST. W zasadzis Costa sprawia wrazenie lepiej ustawiajacego sie do podania. Bardziej widoczny jest tez w ataku. Bonym musze jednak troche podciagnac gre pod pole karne jak mam pilke przy nodze. Jest zauwazalnie wolniejszy od Costy ale u mnie w klubie jest skutecznejszy odziwo. Obaj fizycznie genialni, rozpychaja sie dobrze.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto się spinac, umawiać, straszyć bo takie rzeczy jak wyzwiska w internecie robią dzieci - przydało by się raczej z rodzicami kontaktować to może by pada zabrali i kara by była na jakiś czas :D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gościu ma na imię Mohamed to go nie bij tylko wieprzowina nakarm ^^

Wysłane z mojego 2014813 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arabusy to plaga...W grach mam z nimi do czynienia juz od ps3,miedzy inymi w uncharted 2 i fifie i powiem jedno to lajno.Teraz to guano chce zalac europe na szczescie u nas sa ludzie ktorzy na to nie pozwola:)Jak by nie ta ropa te ameby mozgowe dalej by na wielbladach jezdzily,i wode ze studni pily..W grach np w bf to na duzo serwerach maja zakazy.

 

Wracajac do fut to czy warto kupic dla siebie tego waijlanduma,czy ktos moze cos wiecej powiedziec?

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pamiętnika klikersa...

Jest sprawiedliwość na tym świecie, po ostatnich wtopach w nocy taka perełka mi się trafiła, choć szukałem Deco.

 

1676ln4.jpg

 

Obecnie najmniej 645 na BN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bramkarz z BPL oprócz Begovica?

Z tych tanich.

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangala, Cahill, Koscielny - ktos inny poza Kompany do gry 3 obroncami ?

Zouma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bramkarz z BPL oprócz Begovica?

Z tych tanich.

U mnie Fabiański nieźle bronił i myślę, że możesz sobie spróbowac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tego drafta tak spieprzyli? koles mial chemii 70, neymara na szpicy, sterlinga na camie i robil ze mna co chcial

mijal mi moich na szybkosc jak tyczki, a mialem Mirande na CB i Bonucciego, czulem sie jakbym mial Mertesackera :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Fabiański nieźle bronił i myślę, że możesz sobie spróbowac

Ja tez go szlifowalem troche i calkiem spoko, a i wzrost nienajgorszy, bo ma 6'3", a futhead mowi ze 6'2" faktycznie chyba troche ponizej 6'2" ale nie bylo tragedii :) Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bramkarz z BPL oprócz Begovica?

Z tych tanich.

Może "miniolet",tani i całkiem spoko.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×